Šta je novo?

Apgrejd foruma

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Deluje mi jednolicno i nepregledno, ali vreme ce pokazati koliko cemo se navici na ovo, u svakom slucaju nesvidja mi se.
 
Kako da dobijem neprocitane poruke od moje poslednje posete (ono sto je ranije bila opcija "Nove poruke") ??
 
Ja jesam za promene, ali ovo je uzas zivi. Vratite opciju da biramo izmedju ovoga i starih tema ako je to uopste moguce?
 
Dajte tamniju varijantu, i vratite moju masinu. Sve ostalo ok. A sto se tice brzine samog foruma, ne primecujem razliku. Vuce se zadnjih par nedelja tako da sam navikao. Zato najcesce svratim rano ujutru jer je tad brz odziv. Svaka cast timu koji je ucestvovao na izradi novog foruma. Srecna Nova IT 2011 !!!
 
Zasto mijenjati nesto sto je vec dobro!?
 
Nekako mi je cudno, ali to mozda zato sto jos nisam navikao...
Ali kad sam video, na prvu loptu, razocarao sam se. :D
 
smori me ovo sivilo...
mogu reci da mi mnogo mracno. navikao sam na crveni logo Bencha...
 
Vremenom cemo navici, i bice skroz ok. Samo mi nije jasno sto je promenjeno, kad je onako bilo super...
 
Koliko se ja secam, uvek je nekome nesto smetalo

Odgovorio sam gore - stari skinovi na novom forumu, ne rade

Ovo je novi forum
 
Za sada ću zatvoriti temu, pošto se ponavlja samo "sviđa mi se"/"ne sviđa mi se". Za teme je već rečeno. Starih tema neće biti, nekompatibilne su sa vbulletinom 4 i nisu mogle da se prenesu. Tamna tema će biti uključena pošto se podesi još par sitnica.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno