Šta je novo?

Aparati za kafu i kafa

Odlicna kolicina :)
 
To bi bilo sve od aparata.
de211b6bda4869dc5b9739b7e8239faa.jpg


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
:D
To je ona fora kada treba nekome da prodaju da dalje proda, pa ovo kao "javna akcija", a vec prvi vikend nestalo :)
 
Malo se igrao sa nekim japanskim 4,5% mlekom, probao "srce". Poceo sam ujutru da pijem kombinaciju kratki espreso + kapucino, mada realno mnogo volim i drip u poslednje vreme al ne mogu 65 vrsta kafa da drzim u kuci :)



2-3 kafe pijem dnevno, a tako i clanovi u kuci..

zelio bih bas ovakvu kafu da popijem svaki dan..

ili ovakav latte - http://www.ningaloobakehouse.com.au/wp-content/uploads/2014/12/cafe-latte.jpg :)


Mogu da izvdojim 200-300 eur za aparat.

Moze neko da mi preporuci nesto?

ps. ovo je vec drugi put da pokusavam kupiti nesto :)
 
Mene zanima koliko je vama nespresso bolji od DG (ne racunam punjive kapsule). Ja sam nespresso probao samo jednom neki capuccino i bio mi je uzas... Takodje - cini mi se na KP da je slab izbor sto se tice kapsula za nespresso?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nespresso imaš u NS, ne b' da reklamiram, u stvari ne znam tačno gde (mogu se raspitati), ali ima švercera, ne reklamiraju se, ali jesu stalni izvor kapsula, za stalne mušterije (jbt. k'o da pričam o dilerima droge :p )

I ono što sam ja probao od Nespressa, meni je slično DG. Ali, malo sam probao, samo ove "obične".

A s' druge strane, Nespresso kapsule imaš jako veliki izbor različitih, specijalne serije, edicije... U Beču ima Nespresso radnja, izgleda k'o Cartie zlatara na Menhetnu. I ima izbor nekih egzotičnih punjenja. Evo je ponuda za Austriju, i to ona redovna:
https://forum.benchmark.rs/showthread.php?268694-Aparati-za-kafu-i-kafa&p=5422054#post5422054

...a često ima i nekih specijalnih edicija.
 
Poslednja izmena:
Eh kad bi kod nas ovakav izbor bio... trenutno je akcija, kupis 3 kutije dobijes 5k ft popust na aparat (efektivno placas full cenu aparata plus imas 3 free kutije)

5db7e2b4fceea94978fb2910799bebae.jpg


Ulovio sam i ove...

ad1373e351fff65234b1ae4949bd4695.jpg


8b2b24ec6e85d78c10c54936d9cab05b.jpg
 
Poslednja izmena:
Ova soja kapućino je meni odvratna. Mada, meni je svako zagrejano sojino mleko ružno. :)

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Meni je sve sojino mucno :) A pogotovu ove "soje", tj. cist vestacki ukus ;)
Ovo i nije ko zna koji izbor, vecina ovoga ima kod nas, +Generoso. Nemacka je za izbor, ili Pariz ;)

meni se svidjao ukus Nescafe Espresso-a, onaj 100gr sto se pakuje u teglici, skroz rastvorljiv. Ali neko vreme kao da je skroz izmenjen, nije mi uopste prijao.
 
Meni je buondi legao ekstra, imabi kod nas na Kp.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Где купити стаклене шољице за еспресо?:)

Sent from mTalk
 
Meni je sve sojino mucno [emoji4] A pogotovu ove "soje", tj. cist vestacki ukus [emoji6]
Ovo i nije ko zna koji izbor, vecina ovoga ima kod nas, +Generoso. Nemacka je za izbor, ili Pariz ;)

Ima kod nas DG bez kofeina i nesquick a da nije KP?

Ko hoce da isproba jeftino a da ne uzima celu kutiju...

e1225660a922fec30e3703a930917937.jpg
 
Poslednja izmena:
U Pančevu u DIS-u opušteno otvaraju DG kutije i uzimaju kapsule.
Zadnji put kada sam bio, sve kutije su bile otvorene (7-8 kutija). Verovatno im glupo da kradu svi iz jedne kutije, pa otvaraju sve.
 
Ništa čudno, isto kao i zdranje, svega i svačega. Vidjam to redovno.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Mene zanima koliko je vama nespresso bolji od DG (ne racunam punjive kapsule). Ja sam nespresso probao samo jednom neki capuccino i bio mi je uzas... Takodje - cini mi se na KP da je slab izbor sto se tice kapsula za nespresso?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Meni je lično mnogo bolji. Pijem Nespresso svakodnevno već petu godinu. Uglavnom Arpeggio i Kazaar, a i kad izađe neka Limited edition. Najbolje su mi bile Cafezinho, Vintage 2011 i Cubania. Imaju 24 stalne raličite vrste kapsula. Nemaju one sa mlekom i te gluposti. Postoji njihov aparat Aeroccino koji pravi penu od mleka. Putujem često, pa kupujem u Nespresso buticima po svetu. Žena s vremena na vreme pije DG, pa uzmem da probam da se nisu poboljšali malo, ali su jos uvek daleko iza. Opet kažem, imam oba aparata, nemam razloga da neki brend više forsiram. Sve je stvar ukusa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uzeh ovo, sad sam profi :)

98a05faed0096aa5037cf4e59baf83aa.jpg
 
Meni je lično mnogo bolji. Pijem Nespresso svakodnevno već petu godinu. Uglavnom Arpeggio i Kazaar, a i kad izađe neka Limited edition. Najbolje su mi bile Cafezinho, Vintage 2011 i Cubania. Imaju 24 stalne raličite vrste kapsula. Nemaju one sa mlekom i te gluposti. Postoji njihov aparat Aeroccino koji pravi penu od mleka. Putujem često, pa kupujem u Nespresso buticima po svetu. Žena s vremena na vreme pije DG, pa uzmem da probam da se nisu poboljšali malo, ali su jos uvek daleko iza. Opet kažem, imam oba aparata, nemam razloga da neki brend više forsiram. Sve je stvar ukusa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
A zena ti vise preferira DG nego Nespresso?
 
Meni je Nespresso dosta bolji od Dolce Gusto. Na KP ima solidan izbor, često imaju i limited edition kapsule.
 
A zena ti vise preferira DG nego Nespresso?

[emoji3] Ne, ali pije više kafe od mene na dnevnom nivou, pa uz Nespresso, popije i neki DG. Ja pijem samo Nespresso. Na mesec dana popijem po jednu DG i shvatim da ništa ne propustam što se DG tiče. [emoji16]
 
Jesu Nespresso kapsule skroz rastvorljive, kao Nescafe Espresso ili ostaje talog u njima, kao DG?
Samo jedan tip sam otvarao da vidim bas, a to nisu original Nespresso, nego Rioba valjda, pa nije poredivo.
 
Nazad
Vrh Dno