Šta je novo?

Android YouTube alternative; audio i video plejeri

Ne kapiram kako mi je ovo promaklo, obicno vidim ovakve stvari odmah.

Stvarno steta ali dobro, napravice se fake nalog i teramo dalje :)
 
A može li se nekako ukloniti upozorenje sa Home page da je isključena istorija gledanja?
 
Ja ne mogu da verujem da pored placanja YT moram da koristim vanced, jer glupi YT mi ne prebacuje video na 1080p, nego samo na 720p, a tablet je 1920 x 1200.
 
Potrebno je da preko telefona skines ovu aplikaciju: https://github.com/ReVanced/revanced-manager/releases/download/v1.19.3/revanced-manager-v1.19.3.apk
Kada je skines i pokusas da instaliras mozda ce ti telefon skrenuti paznju da ne mozes da instaliras aplikacije koje nisu iz proverenog izvora. U tom slucaju ces morati da udjes u podesavanja (Settings) telefona, pa O telefonu (About phone), Informacije o softveru (Software Information) i tu ces nekoliko puta da kliknes/stisnes na "Build number" dok ti ne iskoci obavestenje da je "Developer Mode" ukljucen. Nakon toga bi trebala lagano da ti prodje instalacija aplikacije sa linka iznad. Kada je instaliras i pokrenes trebas da ides na tab "Patcher" (srednja ikonica sa kljucem u dnu ekrana), u tom delu ides na "Select an app", pa u listi trebas da nadjes YouTube i da stisnes "Suggested: v19.09.37" (u trenutku pisanja ovog "uputstva"). To ce te odvesti na stranicu Google pretrage gde ces da odes na prvi link koji verovatno vodi do APKMirror sajta. Kada skrolujes malo nize trebao bi da vidis crveni pravougaonik u kom pise "Download APK 1xx.xMB"(xx.x je neki broj megabajta, u ovom trenutku meni pise 135.4MB). Kada se skine APK, vracas se nazad u ReVanced Manager-Patcher-Select an app-Storage(donji desni ugao) i da nadjes na svom telefonu YouTube APK sto si skinuo. Nakon toga bi trebao samo da ides na Next, ili sta vec pise, i da mu das vremena da odradi svo patch-ovanje. Ja sam juce, nakon svih ovih koraka, pokrenuo novi YT klijent iz liste aplikacija i on mi je sam ponudio da skinem microG i da ga instaliram. Ukoliko ti trazi microG, a ti ne znas odakle i koji da skines, ja mislim da je ovo ta verzija koju je meni ponudio: https://microg.org/fdroid/repo/com.google.android.gms-240913002.apk . Kada to instaliras, logujes se na taj servis sa svojim Google nalogom i to bi trebalo da bude to. Nadam se da sam sve pokrio, ali ako sam nesto preskocio, neka me neko ispravi. Izvini na ovom zidu od teksta. :)

Одрадио сам овако и изгледа да ради. Нема реклама. Али се апликација гаси кад одем на почетни екран,не свира у позадини.
Ово печује званичну апликацију?
Нема више оне модоване коју је менаџер давао да се инсталира кроз менаџер?
 
Moraš da obrišeš fabrički YT pa da skineš preporučenu verziju (i dalje je v19.09.37 nodpi), koju pečuješ pa instaliraš. Baš sinoć iz dosade uradih kao što je kolega @3r1c_C4rTm4n napisao, radi besprekorno na Redmi note 12 PRO... Opet napomena da se mora obrisati preinstalirani YT, što može biti malo komplikovano u zavisnosti od modela telefona....
 
Ok možda sam se pogrešno izrazio, JA sam morao brisati sa mog telefona jer sa preinstaliranim YT nikako nije hteo vanced...
 
Ne mora se brisati/onemoguciti originalna YouTube app, da bi revanced radio. Potrebno je patchovati u menadzeru apk file (aktuelni 19.09.37) koji se prethodno skine sa apkmirror, recimo, a ne originalna YouTube app.
 
Ne mora se brisati/onemoguciti originalna YouTube app, da bi revanced radio. Potrebno je patchovati u menadzeru apk file (aktuelni 19.09.37) koji se prethodno skine sa apkmirror, recimo, a ne originalna YouTube app.
Da ali meni ne da da se instalira bilo koja druga verzija YT dok ne obrišem staru!
 
Ne znam kako? U podesavanjima ima opcija Revanced, pa u njoj svakakva fina podesavanja
И ту би требало да буде део за рекламе?
Ја гледам,претражујем и не налазим ништа.
Ако причамо о истом,покренем риванчед и доле десно подешавања?
 
Da ali meni ne da da se instalira bilo koja druga verzija YT dok ne obrišem staru!
Na Miui/HyperOs i ne moze da se deinstalira fabricki YouTube. Mogu da se deinstaliraju azuriranja ili da se onemoguci. Ali moze sasvim normalno da se koristi paralelno, kao sto ga i koristim sa dva razlicita naloga. Kod instalacije kroz menager izabrati kroz "storage" preporuceni apk fajl, prethodno skinuti, i instalirati "anyway" ako bezbedonosne provere ne dozvoljavaju.
И ту би требало да буде део за рекламе?
Ја гледам,претражујем и не налазим ништа.
Ако причамо о истом,покренем риванчед и доле десно подешавања?
Da, podesavanja-revanced-ads, tu bi trebalo sve da se stiklira. Ali ima tu jos i mnostvo podesavanja, moze se iskljuciti "shorts" ako zelis da ih nema, recimo. I jos mnogo toga.
 
Settings/ReVanced/General app layout/Spoof app version (skroz naniže) pa Restart
Na drugom telefonu hoće ipak da zašteka reprodukcija, ali ugasim video, izaberem pa nastavim. Nije garancija da će ostati dugovečno rešenje. Za sada je ovako izvodljivo dok se ne uradi patch za noviju (no jeste revizioniran zbog MicroG).
 
Da, podesavanja-revanced-ads, tu bi trebalo sve da se stiklira. Ali ima tu jos i mnostvo podesavanja, moze se iskljuciti "shorts" ako zelis da ih nema, recimo. I jos mnogo toga.

Ја не налазим ово по твојој путањи.
Кад одем на риванчед менаџер у доњем десном углу имам подешавања и ту нема део за рекламе како си написао?
 
Ја не налазим ово по твојој путањи.
Кад одем на риванчед менаџер у доњем десном углу имам подешавања и ту нема део за рекламе како си написао?
Podesavanja kad udjes u Youtube revanced, ne menadzer
 

Prilozi

  • IMG_20240404_210613.jpg
    IMG_20240404_210613.jpg
    32.5 KB · Pregleda: 18
  • IMG_20240404_210500.jpg
    IMG_20240404_210500.jpg
    49.5 KB · Pregleda: 18
  • Screenshot_2024-04-04-21-02-19-935_app.revanced.android.youtube.jpg
    Screenshot_2024-04-04-21-02-19-935_app.revanced.android.youtube.jpg
    80.1 KB · Pregleda: 18
Успео сам. Хвала.
Не могу да провалим како да угасим скроз ове КРАТКЕ снимке. Погасио сам све у подешавањима али су ту и даље...
 
Успео сам. Хвала.
Не могу да провалим како да угасим скроз ове КРАТКЕ снимке. Погасио сам све у подешавањима али су ту и даље...
Podesavanja-revanced-shorts, pa tamo ima gomila stvari da ih uklonis.
 
Ja volim Shorts i upalio sam ih, ali ne znam kako da ugasim dugme "Live" koje se pojavi na njima kada pauziram Shorts. Ne znam ni čemu služi kad me vodi na nasumični live stream (koje svakako nikad i ne pratim). Jel ima neko ideju kako da ovo ugasim?
 
Na Miui/HyperOs i ne moze da se deinstalira fabricki YouTube. Mogu da se deinstaliraju azuriranja ili da se onemoguci. Ali moze sasvim normalno da se koristi paralelno, kao sto ga i koristim sa dva razlicita naloga. Kod instalacije kroz menager izabrati kroz "storage" preporuceni apk fajl, prethodno skinuti, i instalirati "anyway" ako bezbedonosne provere ne dozvoljavaju.

Da, podesavanja-revanced-ads, tu bi trebalo sve da se stiklira. Ali ima tu jos i mnostvo podesavanja, moze se iskljuciti "shorts" ako zelis da ih nema, recimo. I jos mnogo toga.
Može, sa Xiaomi_ADB___Fastboot_Tools naravno. Mogu da obrišem bilo koju sistemsku preinstaliranu aplikaciju
 
Ја сам одмах деинсталирао Јутуб, отишао на ревансд адресу, тамо скинуо шта треба и ради савршено.
 
Nazad
Vrh Dno