Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Pa ne izgleda lose taj Hakomini 4K, nije ni skup jedino sto nema netflix sertifikat, i spdif kome je to bitno.
Hardver je odlican, cena umerena, google sertifikovao...

U sustini bas ovako bi trebao da izgleda neki guglov ili amazonov proizvod...da nisu stipse.

Mrzi me vise da menjam, ali ja bi ga kupio :)
 
Mecool KM7 isto nije loš izbor, uzeo sam pre neki dan sestri. Pretpostavljam i ovaj novi KM7 Plus model da je takođe odličan. Jedini problem kod KM7 je Netflix, pa ako ti je to bitno onda idi na Plus varijantu.
 
Može i Mecool KM6 Deluxe
 
Meni izgleda odlicno plus 4gb ram-a. Koja je cena u Srb? Hako Mini

Sad videh da nema AV port, bez toga ili makar optickog ne kupujem, steta
 
Poslednja izmena:
Mi tv stik 4k ako si nov u tome i nisi vican raznim operacijama prebacivanja aplikacija. Mozda je hardweraki bolji firestik ali moras malo da se igras. Kod mistika sve imas u prodavnici i instaliras. Naravno ako si nezahtevan korisnik.
Definitivno si u pravu.Uzeo amazon i vidim da je jednostavnije bilo sa xiaomi.Sta je tu je.Hvala za odgovore
 
Treba mi pomoc za kolegu i njegovog caleta.
Ima monitor koji je 1080p i ima hdmi prikljucak.
Kuciste mu je crklo i covek vise ne moze da ide na youtube.

Potrebno nam je najeftinije resenje da na monitoru moze da se gleda youtube,tacnije,ona modovana smart tube aplikacija.
Ja koristim mi stick 4k i to mi je preskupo resenje.
Sta uzeti samo za tube i treba nam neka od onih malih tastatura da moze covek da kucka u pretrazi za youtube.
 
Bolje uzmite neko brend kuciste ako to postojece ne moze da se popravi.

Na KupujemProdajem mogu da se nadju vec od 30ak evra pa navise.
 
Cale mu zivi na 350km od njega,tako da je sa kompom problem kad nesto zezne i slicno.
Ovako upali monitor,neki uredjaj na njega i pravo na youtube.
 
Iskoči mi na YT ovaj video. Interesantan box. Prilično primamljivo izgleda, sertifikati + solidan hardware a nije Shield. Pogotovo ovaj gigabitni port. Možda bi se mogao i pazariti...

Malo istraživao iskustva sa ovim boxom i naletim na klon istog, i to neki "RockTek G2"
Ili je Homatics klon od ovog RockTek-a...
RockTek je čak u prednosti jer je jeftiniji desetak dolara, ima i slot za micro SD, i daljinac bi mogao biti bolji ako nekome trebaju numeričke tipke. Mada bih ja više volio da ima multimedijalne tipke (play pause, premotavanje)...ali to je subjektivno...
 
Pa kupiš daljinski i imaš kakav hoćeš oni su bar jeftini.

Ja boxeve menjam ali daljinski uvek svoj koristim
 
temi je promenjen naziv. nadam se da više neće biti zabune 😀
 
Sad sam i sam u dilemi, ako su stick-ovi, da li su i box-ovi ili box-evi? Zvuči mi pravilnije -evi, ali dilema ostaje.
 
Može li brza pomoć prijatelja:
Kako na Mi TBox S preko WiFi-ja Eon TV aplikacija?
Izvinite, znam da je pisano ranije, al mi trebaju sveži utisci jer bih bukvalno odmah kupio (Ima ga na našem sajtu za 6990 što mislim da je ultra povoljno)
H.V.A.L.A
 
tema za Mi Box S: https://forum.benchmark.rs/threads/xiaomi-mi-box-s-iskustva-problemi-rešenja.462108/unread

tema za EON Smart aplikaciju
 
Skoro sam ubacio ovaj slimbox 9,kako bese da se stiklira da se samo apdejtuje na novu verziju,da ne brise sve?
 
slimBOXtv 9.3 (Android 9)

Изменения:
• Поправки в настройки выбора вида недавних
• Заменен ViPER4Android на более оптимальную версию
• ViPER4Android встроен запуск в настройки
• Новые лого и bootanimation в стиле Google TV
• Обновлены встроенные приложения
• Системные поправки
 
Jedno pitanje: da li postoji način da se linija za "volume" pomeri sa donje na levu ili desnu stranu ekrana? Mnogo me nervira ovako. Neko sistemsko rešenje ili tweak aplikacija? Uređaj je Mecool KM6 Deluxe sa ATV10. Hvala unapred na smislenim odgovorima.
 
Ne znam da li je ovo za ovu temu, ali da li neko zna koji bezicni mis i tastatura su kompatibilni sa Android TV-om (Philips 55oled707/12) i sa Xbox Series X?
 
za xbox radi bilo koji bežični miš/tastatura, kao i svi kompleti
 
Може ли андроид бокс са неким amlogic s905x 2/16 да подржи Ирис смарт и ЕОН апп без превише лага? Буквално би се користио само за то, можда још Коди са неким адонима за ТВ стрим.
 
Nazad
Vrh Dno