Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Салце је (углавном) масна наслага у пределу стомака :ROFLMAO:
Ја сам Салац. Ако ме сећање граматике служи - правилно би било "дај сними то, Салац легендо) 😁

ПС: што се гледања стриминг сервиса тиче, нагласио јесам и наглашавам да их користим на ТВ-у јер је андроид сертификован и стриминг платформе НИСУ захтевне за рад андроид бокс / стик уређаја. У рецензијама их приказујем јер је многима то пресудно при куповини. Андроид бокс, као што сам већ писао, причао... користим искључиво за тивимејт и за коди јер харверски ТВ нема могућност да испуни моје прохтеве. Али то не значи да неће испунити нечије.
 
Poslednja izmena:
Ovaj boks ne poručujte,dva komada od različitih prodavaca mi je stiglo,svi znamo da je to isti đavo ali sam bio uporan :) i oba su neispravna.Non stop se rebutuju.Na 4pda su slike gde na nalepnici piše M98max,dal ima neke razlike ne znam.Ili je ovo klon nekog klona 😀
 

Prilozi

  • IMG_20231230_125355.jpg
    IMG_20231230_125355.jpg
    151.7 KB · Pregleda: 80
  • IMG_20231230_125400.jpg
    IMG_20231230_125400.jpg
    239.8 KB · Pregleda: 54
  • IMG_20231230_125406.jpg
    IMG_20231230_125406.jpg
    214.3 KB · Pregleda: 75
Zato sto vontarce kosta 18-26e. Ko ima RD nalog ne trebaju mu drugi servisi. Kodi i Stremio i sve fercera lepo. Eon,Iris,Move n go rade dobro i eto za sitne pare kompletnog uredjaja
 
Sto se uopste patite sa kinezima? Za 50-60e fireTV ili onaj xiaomi. Sve ferca za 10, nema da glava boli.
Има @offline71 и ћомиН бокс друге генерације и штапић 4К... Али то се зове страст према нечему (у конкретном случају андроид бокс уређаји). Неко скупља салвете, неко значке а неко андроид боксеве. И потпуно га разумем. Поручиш из Кине, чекаш да дође, пратиш докле је стигао, размишљаш какав је, како ради, како се понаша... Онда гледаш да му флешнеш слимбокс или неки други ROM...
Старије смо ми чике. Некада смо јурили да мењамо фирмвер на телефонима, данас на боксевима. Ја сам од оних којима ништа није тешко. Мењам фирмвер на ТВ-у чим ми се нешто не допадне. Пре месец-два дана и свој телефон сам откључао и убацио custom ROM. Понекад нам је досадно када све ради како треба :ROFLMAO:
 
Vontar više ne može da se poruči. Onaj prodavac od koga smo svi poručivali više ne šalje za Srbiju.
Nešto "čudno" se dešava sa tom prodavnicom već neko vreme.
Има @offline71 и ћомиН бокс друге генерације и штапић 4К... Али то се зове страст према нечему (у конкретном случају андроид бокс уређаји). Неко скупља салвете, неко значке а неко андроид боксеве. И потпуно га разумем. Поручиш из Кине, чекаш да дође, пратиш докле је стигао, размишљаш какав је, како ради, како се понаша... Онда гледаш да му флешнеш слимбокс или неки други ROM...
Старије смо ми чике. Некада смо јурили да мењамо фирмвер на телефонима, данас на боксевима. Ја сам од оних којима ништа није тешко. Мењам фирмвер на ТВ-у чим ми се нешто не допадне. Пре месец-два дана и свој телефон сам откључао и убацио custom ROM. Понекад нам је досадно када све ради како треба :ROFLMAO:
Upravo to,kad kupiš ćomija znaš unapred da sve radi kako treba 😀
Eno i druga gde je bio free shiping ne šalje više,Cutesliving store.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-12-30-16-04-54-150_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_2023-12-30-16-04-54-150_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    77.3 KB · Pregleda: 66
Poslednja izmena:
Vontar više ne može da se poruči. Onaj prodavac od koga smo svi poručivali više ne šalje za Srbiju.
Nije da ne može da se poruči, ima za veće pare uz poštarinu. Ako naplate i carinu, cena se približava i boljim uređajima. Kad smo sve Vontare pokupovali. Ali naći će SalacUE adekvatnu zamenu😁
 
Nema zamene jer su i one poskupele.

Nije jedna malecna radnja prestala da salje vec ne salju najvece radnje koje imaju najveci inventar i uglavnom kod njih nema postarine.

Upravo te radnje su prodavale i sve ostale alternative.

Posto vidim da niste ispratili, stavljena je rampa na Srbiju od strane ovih radnji za Srbiju, mada mozda je skinu uskoro.
 
Neznam kako kucaš na
"W2 atv" bi trebalo da ti izbaci Vontar
 
Nema zamene jer su i one poskupele.

Nije jedna malecna radnja prestala da salje vec ne salju najvece radnje koje imaju najveci inventar i uglavnom kod njih nema postarine.

Upravo te radnje su prodavale i sve ostale alternative.

Posto vidim da niste ispratili, stavljena je rampa na Srbiju od strane ovih radnji za Srbiju, mada mozda je skinu uskoro.
Sumnjam. Nije ovo prva rampa. Recimo treca (uvek strajk nase poste) i nikada se nije vratilo na staro tj uvek sve gori uslovi. E sad vec Ali nabavka postaje neisplativa.
 
Šteta,mada aj možda se nešto i promeni...Ja sam svakako pokupovao što mi je bilo interesantno 😀 merkao sam Tanix X4 ali on ni u jednom trenutku nije imao praćenje,pa mi nije ni padalo na pamet da ga poručujem.
 
uzeo najnovijo AMAZON FS 4K, brutalan uredjaj, instaliran Kodi, EON, tivimate, savrseno, daljinski naaaj koji sam imao, a imam i Xiaomi box S s kojim sam prezadovoljan, imam i Transceed koji je solidan i jos jedan Kinez, X88 koji je najlosiji, ali radi posao
 
Moze li mala pomoc? Pretrcao sam poslednjih par strana ali ne mogu da nadjem, cini mi se da je bio neki video tut za flesovanje slimboxa na vontar...
 
Ma cini mi se da je bio njegov klip, jos kao gledao na kanalu, ali eto, coravikus...
Hvala!
 
Nisam obracao paznju kad sam prvi put gledao ovaj klip, tj samo sam bacio pogled i mislio sam da se flesuje sa usb-a. Kad ono People's Republic of China (prc)... 😁 Treba kabal usb-usb... Tako da cemo probati za par dana...
 
Nisam obracao paznju kad sam prvi put gledao ovaj klip, tj samo sam bacio pogled i mislio sam da se flesuje sa usb-a. Kad ono People's Republic of China (prc)... 😁 Treba kabal usb-usb... Tako da cemo probati za par dana...
Ja sam radio uz pomoc obicnog (USB-USB-C) telefonskog kabla i adaptera USB-C na USB (to ti je najlakse da nadjes da kupis). Verovatno moze i samo sa telefonskim kablom ako imas laptop sa USB-C
 
Pozdrav svima:
Kupio sam X88 TV Stick Android13 ATV UI Rockchip RK3528 2/16GB.
Jel ima neko iskustva sa ovim stickom ili boxom-hvala.
 
Pozdrav svima:
Kupio sam X88 TV Stick Android13 ATV UI Rockchip RK3528 2/16GB.
Jel ima neko iskustva sa ovim stickom ili boxom-hvala.
imam ja, najlosiji od 4 koja imam, a imam AMAZON FS 4 k, xiaomi Box S, Transceed i ovaj tvoj..ali zavrsice ti posao, malo teze reaguje na komande daljinca, ali radi tivimate, eon, i jos par app bez vecih problema, tek sad vidim, jos je moj verzija 4/64
 
Poslednja izmena:
Što li ne radi džojstik na vontaru, onaj stari, standardni, što ide na usb? Tj radi on u početnom meniju, ali sam bezveze probao neku igricu, nešto- race 3 il tako nešto i tamo se ništa ne dešava.
 
Pozdrav,
Sta je bolja varijanta, polovni supernova box ili polovni eon?
Konkretno bi se koristilo za Move N Go ili eventualno Iris, YouTube i mozda Netflix.
Da li ovi boxevi moraju da se mod-uju ? I da li je isplativije uzeti ovo ili neke druge kineske boxeve, jer polovni eon i supernova box mogu da se nadju za oko 2-2.5k dinara?
 
Pa na ovo pitanje nije da moze kratko da se odgovori al ajde da probam ( imam i koristim takve boxeve ), ako nadjes po toj ceni sigurno bi ja uzeo neki od tih polovnih SN i Eon boxova najmanje gimnastike (modovanja ) je svakako na Eonovima ali i tu zavisi na koji konkretno mislis ( Kaon nema wifi i najslabiji je ) ali svi ( mislim na Eon , Supernova nema ) imaju Google sertifikate i sve apps super rade sem naravno Netflix-a ( morao bi neku mod verz. apk) Na njihovim temama sve objasnjeno sta i kako a na ovoj imas i o kinezima i normalno na Salac-ovom YT kanalu neke i recenzije pa izvoli biraj
U svakom slucaju za te pare svaki ce da posluzi za ono sto napisa da ti treba 😁😉
 
Pozdrav,
Sta je bolja varijanta, polovni supernova box ili polovni eon?
Konkretno bi se koristilo za Move N Go ili eventualno Iris, YouTube i mozda Netflix.
Da li ovi boxevi moraju da se mod-uju ? I da li je isplativije uzeti ovo ili neke druge kineske boxeve, jer polovni eon i supernova box mogu da se nadju za oko 2-2.5k dinara?
odgovoreno iznad, za te pare ne bih mislio, uzimaj...
 
Da ne pretražujem temu, trebam da posavetujem drugara, Mi box S ili Mi Stick 4K (oba druga generacija)?
Računam da ipak nije baš svejedno.
 
Nazad
Vrh Dno