Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

A jeste li testirali brizine za tim hubom?
Mi Box ima usb 2.0 i meni brzina sa tim hubom je ispod 100 Mb/s

Послато са SM-G985F помоћу Тапатока
 
Mene takodje interesuje kolika brzina bude preko tog hub-a , ali 2.9 jer mi bix s ima 2.9 usb

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Uzeo sam 2.0 usb. Meri 49- 50/7 od 50/8 mbits sa koliko raspolažem preko mts vdsl. Pre nego što sam ga uzeo sam imao mnogo problema sa wifi-em, iako su ruter u mi box s jedan pored drugog.
 
Isti problem i ja imam sa mi box s i wifi signalom iako je ruter blizu. Definitivno nije lose uzeti ovaj lan adapter

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Da, koristim eonov daljinski sa mi bix-km jer je mnogo bolji od originalnog

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Jeste mnogo je bolji, ali meni je on pravio probleme sa wifi-em. Šta znam, valjda je blutut ometao prijem.

Probaj da ga raspariš sa boxom pa izmeri onda brzinu. Odložio sam ga na stranu, dok mi nije ovaj adapter stigao, sada ga opet koristim.
 
Znaci moze i to da bude problem. Hvala sto si mi rekao da znam da je to potencijalni problem, mada mislim da mi se par puta desilo da se diskonektuje sa sbb-ovog rutera i pre toga

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Meni se nije diskonektovao, ali nije merio preko 20-25 mbit/s, a imao je padove na 2 mbit/s. Eon nije mogao da se gleda.
 
Ne znam zašto je i ebay uk i cena u funtama. Link sam delio sa android app preko telefona. Uglavnom to je i uredjaj koji sam uzeo, i prodavac od kog sam uzeo.
d339a4ddb32eb7a18a9396179069b3cc.jpg
 
Poslednja izmena:
Da li je neko probao da napravi pc od box-a, konkretno gt king-a?

https://youtu.be/BufOLo3mPgA

Meni stoji gt king u kutiji, dobio sam shield za dnevnu sobu a u spavaćoj mi je mi box s. U dečjoj je pc i razmišljam da ga zamenim sa androidom.
 
I moj adapter krenuo danas, tako da se nadam da će sve biti u redu, naručen preko ebay, ali ne od zvaničnog ugreen seller-a
 
Ne znam zašto je i ebay uk i cena u funtama. Link sam delio sa android app preko telefona. Uglavnom to je i uredjaj koji sam uzeo, i prodavac od kog sam uzeo.
d339a4ddb32eb7a18a9396179069b3cc.jpg
Da li ti radi hbo go sada kada si konektovan na net preko lan kabla?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ne koristim hbo go, nemam nalog.
Eon, Netflix... Kodi mi mrsko da instaliram ponovo posle factory reseta, ali moraću...
 
Vredi li koristiti kodi?
Ja sam ga pre par godina koristio sa balkan green addonom i nije bilo bas nesto posebno, bilo je neki problema u tom periodu pa sam odustao

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Zavisi kako kome ja ga nikad nisam koristio. Stremio za filmove i serije, eon za tv i smart tube za YouTube.
 
Nisam cuo za stremio. Bas cu sutra da vidim o cemu se radi

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Radi balkan green jako dobro jos uvek, koristim pvr za kanale na bluethunder build-u, a filmove serije na leila build-u.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Ne koristim kodi za tv programe, već elementum addon za filmove i serije,koje nemam na netflixu. Stremio sam koristio, ali mislim da kodi daje više mogućnosti.

Treba i mts tv go da instaliram ponovo, ali on mi nije radio prvi put kada sam ga instalirao na box, pre faktori reseta. Ne znam zašto, ovde je više ljudi potvrdilo da im radi na mi box s. Meni nije...

Jel ima neka free varijanta za hbo go, znam da je je prvih 10 ili 7 dana besplatno, to sam davno iskoristio?
 
Poslednja izmena:
Ako imas nekog na Telenor mrezi sa odgovarajucim postpejd paketom mozes da se nakacis na njegov HBO GO akaunt. Ja sam tako koristio skoro godinu dana bez problema.
 
Nemam...

Tačnije i sam preko firme imam telenor sim, ali u biznis paketu nema hbo, sad proverih. Osobe od kojih bih to mogao tražiti su svi redom u MTSu.
 
Evo ja sam upravo skinuo i prijavio se bez problema, odlično radi i izgleda aplikacija. Prija prošla bez problema, išao na sing in, dobio kod pa odradio aktivaciju na YouTube/activate(kod sam upisao bez razmaka iako je u aplikaciji imao razmak)

Kako se to uopšte instalira kada nije apk?
 
Kako to misliš nije apk? Kolega @tambur88 je u postu br 15600 ostavio link do te aplikacije, koja se normalno kao i sve druge instaliraju...
Edit: Jedino ako ne misliš na to što je aplikacija za Android TV sistem, ne za "običan" Android koji je na telefonima i nekim boxevima...
 
Poslednja izmena:
Kako to misliš nije apk? Kolega @tambur88 je u postu br 15600 ostavio link do te aplikacije, koja se normalno kao i sve druge instaliraju...
Edit: Jedino ako ne misliš na to što je aplikacija za Android TV sistem, ne za "običan" Android koji je na telefonima i nekim boxevima...
Onda ja nešto ne radim kako treba jer sam je skinuo kao zip fajl.
 
Nazad
Vrh Dno