Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Koristim ja i vec sam kacio link. Radi toliko dobro da cu se smoriti ako je nekako zabrane. Mnogo bolje radi od Smart Youtube TV, brze se podize i od nativne youtube aplikacije za Android TV. Ubacili su mnogo toga u poslednjih 30 dana i nova beta stize na svakih par dana. Nema rusenja, nema bagova za razliku od stare aplikacije koja je bila jako nestabilna.

Sad rade i live tiles a i preporuke su nekako bolje nego ranije. Lakse se stize i do menjanja formata. Mozda ima jedna ili dve stvari koje stara aplikacija radi bolje ali trenutno ne mogu da se setim.
 
Poslednja izmena:
Da. Ne mogu da setim tacno koja je procedura ali da, ulogovan sam od kako sam je prvi put instalirao pre par nedelja.
 
Jesi li se mogao ulogovati na svoj nalog
Evo ja sam upravo skinuo i prijavio se bez problema, odlično radi i izgleda aplikacija. Prija prošla bez problema, išao na sing in, dobio kod pa odradio aktivaciju na YouTube/activate(kod sam upisao bez razmaka iako je u aplikaciji imao razmak)
 
Da li je neko koristio USB/Ethernet konverter na Mi Box S? Negde sam pročitao da rade samo konverteri sa nekim čipsetovima, a da drugi ne rade (Realtek između ostalog). Da li neko ima konkretan podatak da radi neki od konvertera koji se mogu nabaviti ovde?
 
Da li si probao sa tim da uradis test brzine?
Ja sam kupoovao nesto slicno za komp, ali je protok bio nikakav

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ja imam neki isto sa AE, koristim ga na laptopu koji nema Ethernet port. Radi kao zmaj.
 
Gledam da ima nekih adaptera, kako najbolje na 5.1 spojiti nvidiu shield?
 
Super, kasnije cu da potrazim taj usb koji sam ja probao i koji jevukao jedva 15mb od 100. S
Verujem da mnogo zavisi od modela. To je neki providni usb adapter koji sam kupio na brzinu kad mi je crkla lan kartica

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Jel ovakvo đ*bre? :D

EAC-106_eb38015c-86cf-4a75-990e-752c4a8c7f33_1200x1200.png
 
Bas to djubre. Jedino su to imali u emmiju kada sam kupovao.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
I ja sam ovde tražio savet za adapter, pošto ga ne dobih, okrenuh se guglu i takođe nađoh preporuke ugreen.

Naručio sa ebaya ugreen sa tri usb porta i jednim lan. Stigao za 15 dana i radi ko zmaj. Ako treba link, javite.
 
US $14.99 25%OFF | Ugreen USB Ethernet USB 3.0 2.0 to RJ45 HUB for Xiaomi Mi Box 3/S Set-top Box Ethernet Adapter Network Card USB Lan
https://a.aliexpress.com/_mtvQFUv

Upravo sam pronasao taj o kome oricas. Ovo je odlicno jer se dobije jos par usb portova

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Hvala, našao sam na netu da taj Ugreen radi, ali nemam ja platne kartice (osim glupe Dine :p) pa sam mislio da mogu da kupim nešto ovde, bez da smaram nekog i da čekam par meseci...
Vidim da su i cene shipping-a za Srbiju katastrofa: US $113.66 to Serbia via DHL


VVV - kod mene je problem zagušen 2.4GHz opseg
 
Poslednja izmena:
Meni je stigao za svega 15 dana.

Inače i ja sam imao problem sa jako lošim WiFi na mi box s, jedna od stvari koja je mnogo uticala na opadanje protoka je eonov daljinski iako je modem bio pored boxa. Kada sam ga raspario sa boxom protok se drastično popravio.
 
Hvala, našao sam na netu da taj Ugreen radi, ali nemam ja platne kartice (osim glupe Dine :p) pa sam mislio da mogu da kupim nešto ovde, bez da smaram nekog i da čekam par meseci...
Vidim da su i cene shipping-a za Srbiju katastrofa: US $113.66 to Serbia via DHL


VVV - kod mene je problem zagušen 2.4GHz opseg
pa gledaj na ebay puno manje postarine ili ih cak nema, a imas sve da nadjes sto te zanima kao na aliju

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Da li je poseduje Tox1 android tv box? Zanimaju me iskustva, dosta je hvaljen.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
pa jasno..stalno raja kuka aliexpress podigao postarine, a na ebay su minimalne ili ih nema...sve sto ima na aliju ima na ebay skoro

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Ne salju druze ovi kinezi sa ebaya ka nama skoro nista, ja narucivao neke futrole, ringke, spigen, onda neke bezicne sluske u par navrata od nekoliko prodavaca, onda par tv bokseva.. za sve mi vratili novac, stigne mi samo poruka, ili ne saljemo za vasu zemlju (iako moze da se odabere srbija prilikom kupovine) ili mi napisu kao ima neki problem sa tim predmetom i da ce mi vratiti novac..

U sustini moze da se proba sa narudzbom, korektni su, vracaju novac veoma brzo.. Ponesto je proslo/poslato (videcemo dal ce stici), a najbolje kontaktirati prodavca pre kupovine.
 
Pomenuti adapter usb/lan sam naručio baš preko ebay-a od ugreen official store. Ne sećam se kad mi je nešto naručeno van Evrope stiglo za 15 dana.
 
Nazad
Vrh Dno