Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Ok,kontam...nisam znao da postoji...znači 5k zaobišli...:)

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Kodi i iptv plaenu listu. Iptv mi je važniji

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
@kiza Hvala. Probacu.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako hoćete samo air mouse bez tastature bolji, lakši i ergonomskiji od ovoga nećete naći...bez mnogo filozofije odlično i pouzdano radi posao...

#Aliexpress US $6.96 20%OFF | DTongDa 2.4Ghz Wireless Game Keyboard Gyroscope Fly Air Mouse T2 Gaming keyboard Remote Control for Android Tv Box Set top box
https://a.aliexpress.com/_dTGpbBj
 
Ja imam taj, izuvao mi baterije cas posla, eno ga u ormaru vec dve godine.
 
Moj ne, radi odlično ali ja koristim u njemu ladda punjive baterije od 900mah...alkalne nemam u kući niti ih preporučuje m..rotirao sam ih na 2-3 meseca, možda i duže...sad koristim gt10 koji sam dobio uz box, ali često pomislim da se vratim na ovaj...
 
I ja taj uvek preporučujem imam ga bar 5 godina
Ja koristim alkalne iz Ikee i one drže i više od 6 meseci u njemu

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Da li može da se gledaju filmovi bez seckanja u 1080p na eon boxu bez seckanja preko kodija?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ok..tnx

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
moj tanix tx3 ne daje više znake života.....juče nešto počeo da brljavi, blokira...i sada ne može da se uključi...jel ima neko da ovo popravlja, mada je pitanje da li se i isplati....

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Probaj drugo napajanje to najčešće crkne, probaj da li ga komp prepoznaje

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
dobra ideja, sad ću da probam....

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Jel postoji neki android multimedia player a da može na njega da se instalira Viber, Skype, poveže Logitech Kamera i koristi sve to povezano za video pozive preko TV-a?
UZ to bi još trebalo i da može cast sa raznih telefona slika/snimaka da se pusti na TV.

Dakle ništa više od gore pomenutog ne treba. Jel ima neki koji ti može ili mora da se pravi neki HTPC za to?
 
Tako su koristili moji roditelji, Android box+kamera+TV ali nije radila bilo koja. Box se ne sećam koji je bio a Logitech kamera je radila. Druga, no name, nije.
 
Jel postoji neki android multimedia player a da može na njega da se instalira Viber, Skype, poveže Logitech Kamera i koristi sve to povezano za video pozive preko TV-a?
UZ to bi još trebalo i da može cast sa raznih telefona slika/snimaka da se pusti na TV.

Dakle ništa više od gore pomenutog ne treba. Jel ima neki koji ti može ili mora da se pravi neki HTPC za to?
Uf komplikovano ...u teoriji moze na svaki a u praksi nije tako(nekad je potrebno menjati verzije skajpa i vibera a na nekim uredjajima ni to nije dovoljno da bi radilo kako treba)Sto se tice drugog dela pitanja oko casta tu je moguce podesiti da radi na svim android boxevima jedino sto ce bolji dozivljaj biti na kvalitetnijim uredjajima...
 
Šta predlažete?

Android Box ili da tražim neki mini PC?
Problem je što za oba nemam ni ideju šta da uzmem, a bitno je da radi kako treba bez mnogo petljanja.
 
Prvi ozbiljan ćorak sa Mi Box-om, dobio sam Telebee korejsku verziju kao i prethodni put, ali ovaj put sa korejskim firmware-om. Uz Android 6 se dobije i neki launcher/skin koji ne može da se isključi, srećom posle nadogradnje na 8-icu mogu da se isključe nepotrebni programi, pa izgleda i radi ok. Mana je što nema Netflix licencu, čak aplikacija i ne radi uopšte.

Pokušao sam da uđem u Recovery i ubacim stock firmware, ali bez uspeha.
Nemam vremena da se igram puno, nemam ni kabl da pokušam ADB preko kompa.

Boks će biti kod matoraca za Youtube, Kodi i eventualno IPTV tako da za sad ne bih ništa više čačkao...
 
Šta predlažete?

Android Box ili da tražim neki mini PC?
Problem je što za oba nemam ni ideju šta da uzmem, a bitno je da radi kako treba bez mnogo petljanja.
Пробао сам сад мој ГТ1 и лоџитекову камеру са скајпом. Ради видео позив, једино треба некако подесити зумирање камере јер изобличава. Додуше, и ја сам стајао испред камере.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Imam beelink gt1 mini2 i stalno odlazi u sleep,problem sto u podesavanju nema opcija off ima samo da se podesi 30 minuta maksimum i to je to. Ima li neka caka da se sredi to?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Prvi ozbiljan ćorak sa Mi Box-om, dobio sam Telebee korejsku verziju kao i prethodni put, ali ovaj put sa korejskim firmware-om. Uz Android 6 se dobije i neki launcher/skin koji ne može da se isključi, srećom posle nadogradnje na 8-icu mogu da se isključe nepotrebni programi, pa izgleda i radi ok. Mana je što nema Netflix licencu, čak aplikacija i ne radi uopšte.

Pokušao sam da uđem u Recovery i ubacim stock firmware, ali bez uspeha.
Nemam vremena da se igram puno, nemam ni kabl da pokušam ADB preko kompa.

Boks će biti kod matoraca za Youtube, Kodi i eventualno IPTV tako da za sad ne bih ništa više čačkao...
Gde si kupio mi box? Planiram kupovinu. Jel su stvarno globalne verzije kod nas na kp?

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Imam beelink gt1 mini2 i stalno odlazi u sleep,problem sto u podesavanju nema opcija off ima samo da se podesi 30 minuta maksimum i to je to. Ima li neka caka da se sredi to?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Ako se ne varam u developer opcijama postoji način da se ovo promeni.
 
Nazad
Vrh Dno