Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Ma u pravu si. Evo gledam sad na geekbuyingu je sada 55eura, ja kad sam uzeo platio sam skoro 80e valjda al dobro.
Uostalom oni ce da placaju tako da nemam sta da stedim nekome :d
Pre mesec dana je jos dosao i update tako da radi sve kao sat.
 
Vec neko vreme prodaju opasan skart, gledam i ne verujem ne moze da se nadje dobar box sa s905x tjst moze ali su duplo skuplji od ovih nakaznih proizvoda sa istom spec
 
@avtobus
Probaj da ga butujes u recovery ... Ako se ne varam daje tako manju rezoluciju. Ako imas sliku onda ti nije (sasvim) crkao izlaz.
Da bi ga povezao na pc, opet ti treba neka slika na TVda grantujes pristup. Pisem po secanju, ali probaj ipak. Zaboravio sam, mozda ni ne treba grant.
Svakako, ako se vidi ista u recovery modu, prvo factory reset.

Na kraju, probaj reklamaciju. Nista te ne kosta ...
 
Poslednja izmena:
Imam Beelink MXIII II, treba mi neki airmouse da li neko zna kako se radi skrolovanje gore/dole u aplikacijama kao što su YouTube i HBO GO gde ne postoji klizač sa desne strane?
Ne vidim da nijedan airmouse ima posebno dugme za skrolovanje pa pretpostavljam da je neka kombinacija tastera, verovatno držanje OK dugmeta i pomeranje...?
 
Imam Beelink MXIII II, treba mi neki airmouse da li neko zna kako se radi skrolovanje gore/dole u aplikacijama kao što su YouTube i HBO GO gde ne postoji klizač sa desne strane?
Ne vidim da nijedan airmouse ima posebno dugme za skrolovanje pa pretpostavljam da je neka kombinacija tastera, verovatno držanje OK dugmeta i pomeranje...?

Kao prstom na telefonu( prst =kursor)
 
Poslednja izmena:
Ja sam rešio da uzmem Mi box. Do sada nisam koristio tv box-ove i nemam nekog iskustva pa me zanima kako prepoznati poslednju verziju Mi box-a?
Nešto gledao po netu ali nisam baš siguran.
 
Poslednja izmena:
U YT TV aplikaciji ne radi air mouse već sa navigacija radi putem kursorskim tastera, mislim da je i HBO go slicno

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja sam rešio da uzmem Mi box. Do sada nisam koristio tv box-ove i nemam nekog iskustva pa me zanima kako prepoznati poslednju verziju Mi box-a?
Nešto gledao po netu ali nisam baš siguran.
A ti baš hoćeš poslednji?
Mi box 4 je poslednji

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Zar nije samo kineska verzija Box 4 izašla?
 
Pa jeste [emoji3]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednji, pretposlednji, svejedno, onaj koji je najbolji za nas ovde. Nisam uopšte pratio i pojma nemam koji treba uzeti. Zato i pitam.
Da li je najavljen izlazak globalne verzije četvorke ili nije? Nije mi problem ni da čekam, nisam do sada ni koristio pa mi se i ne žuri.

Ono što sam video do sada je da ima mnoštvo modela i da je lutrija šta god da se uzme. Zato bih mi box kao neko najjednostavnije rešenje jer nemam ni vremena ni živaca da se smaram sa tv box-om svaki čas.
 
Poslednja izmena:
Hvala. Nije mi ni palo na pamet da je 4 lošiji od trojke, računam najnoviji model bi trebao da bude i najbolji.
Naručiću onda trojku.
 
U YT TV aplikaciji ne radi air mouse već sa navigacija radi putem kursorskim tastera, mislim da je i HBO go slicno

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
U HBO go mi je potreban scroll, putem daljinca od tv boxa kursorski tasteri ne rade, kada prikačim klasičan usb miš putem skrolovanja radi kako treba. Zbog konfornosti treba mi neki airmouse ili neka i8 tastatura sa touchpadom. Video sam na Gearbestu MX3-L airmouse koji ima programiranje tastera pa njega merkam.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Ma biju ko neće, [emoji3]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Konacno minix izasao sa androidom 7,nadam se da ce se odraziti na ostale Amlogic uredjaje....
 
Мислиш са Ореом ( андроид 8)?
Konacno minix izasao sa androidom 7,nadam se da ce se odraziti na ostale Amlogic uredjaje....

Послато са GT-I9100 уз помоћ Тапатока
 
Nema pravila koja tačno serija ima problem, dok ne ukljucis box i ne uradiš benchmark testove i igre no možeš da znaš.
Negde sam čuo da li ovde ili na nekom drugom forumu da taj prodavac iz Kovina ima nabijene veštački ocene. Kakve proizvode valja to ne znam.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nema pravila koja tačno serija ima problem, dok ne ukljucis box i ne uradiš benchmark testove i igre no možeš da znaš.
Negde sam čuo da li ovde ili na nekom drugom forumu da taj prodavac iz Kovina ima nabijene veštački ocene. Kakve proizvode valja to ne znam.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

@MightyOutlaw - hvala ti za oba komentara (i tehnički i za prodavca) - za ovolike pare sve to je onda baš kockarska stvar.
Sad sam baš u potpunom zbunu - imam korektan ali prilično star Samsung 32'' D550, koji bih "osavremenio" uz Smart TV box.
Trenutno sam na Radijus Vektoru u blokovima (mjerkam prelazak na nekog drugog provajdera) - supruga ljubitelj HBO i serija, djeca usmjerena na crtaće...
Imate li neki savjet - šta uzeti?
 
Ja sam nedavno kupio Probox2 Air Plus i zadovoljan sam njegovim ponasanjem. Ako ti nije problem narucivanje preko interneta iz inostranstva, preporucujem ti da uzmes ovaj model.
 
@ djuro13

Prodavac je nadmen i antipatican, al je srbin i lako ga mozes pitati za serijski broj, i taj podatak ti mora dati.

Ima na oglasima svega taj je cak malo i skuplji od ostalih.

I jos nesto, ako kupujes box ovde, dobices box koji je neko morao da proveri, jeste otpakovan al bar znas da 100% radi.
 
I posle ovolikog polemisanja sta se najvise isplati? Da kazem cenovni rang do 50€, ne treba mi 4k, do 1080 mi zavrsva poso ali da sve radi kako treba, ne secka, ne koci, da radi Kodi, po nekad neka igirca...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Da se ja ukljucom u temu, ne znam nista o ovome, a trebace mi uskoro neki box. Ono sto mene zanima je da ima wifi, da radi iptv I yt, I bonus ako moze dlna preko serviaa.

Da li su ti boxovi cost Android ili su neki skinovi u pitanju?

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
I posle ovolikog polemisanja sta se najvise isplati? Da kazem cenovni rang do 50€, ne treba mi 4k, do 1080 mi zavrsva poso ali da sve radi kako treba, ne secka, ne koci, da radi Kodi, po nekad neka igirca...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Mecool m8s pro+ 2/16gb s905x. Na KP je 60-65e, dok kod kineza je negde 40-45e kad nije na akciji

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno