Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Jesi li kupio kod poznatog prodavca sa kp?
Napiši utiske za par dana,moj box je ubila munja,pa razmišljam o tom modelu,a više od 5000 mi se ne daje
 
pokrenuo sam 'easily fill ram' ili kako se vec zove aplikacija, i zakucao je na 61% kao i kod drugih ljudi na netu koji su dobili fake ram GT1 sa zapravo 2GB ... da me ne mrzi otvorio bi uredjaj da vidim sta je uopste unutra, ne znam moze li i ceo SoC da se fejkuje tako da po Androidu, Aidi i CPU-z pise sve uredno, a zapravo samo je trebalo ne narucivati od prevaranata sa GB tj BeeLink-a, to staviti ovde u OP, a ne da jedni drugima iz najbolje namere preporucujemo da je npr fake uredjaj na fake promociji kod fake prodavca ... a sve je to pisalo pre xyz strana u temi od strane ljudi koji su vec prevareni.

ili neka ostane da ne umemo da koristimo android multimedia playere, jer tako smo u mogucnosti ;)
 
Jel su na GB svojevremeno valjali onaj small cola kineski fon koji je kao bio best buy pa se na kraju ispostavilo da su svi ili većina dobili neke falične primerke, poput ove priče sa boxevima?!? Ili sam nešto pomešao, beše to pre 3-4 god ?!?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
pokrenuo sam 'easily fill ram' ili kako se vec zove aplikacija, i zakucao je na 61% kao i kod drugih ljudi na netu koji su dobili fake ram GT1 sa zapravo 2GB ... da me ne mrzi otvorio bi uredjaj da vidim sta je uopste unutra, ne znam moze li i ceo SoC da se fejkuje tako da po Androidu, Aidi i CPU-z pise sve uredno, a zapravo samo je trebalo ne narucivati od prevaranata sa GB tj BeeLink-a, to staviti ovde u OP, a ne da jedni drugima iz najbolje namere preporucujemo da je npr fake uredjaj na fake promociji kod fake prodavca ... a sve je to pisalo pre xyz strana u temi od strane ljudi koji su vec prevareni.

ili neka ostane da ne umemo da koristimo android multimedia playere, jer tako smo u mogucnosti ;)
Nisam je rekao da ne znate to se odnosilo na zvuk na jednom od playera(MX).Opcija ti je custom ROM ili jos bolje libreelec kao sto ti je 6pack vec rekao_Odavno sam prestao da preporucujem uredjaje tako da ne mozes da zameris ljudima ako imaju OK ili super iskustva sa datim uredjajima.E sad pitanje je dal je ta prica oko 2-3gb rama ok....Vise puta sam naveo da nisam video ikakvu razliku 2vs 3.GB ram, ddr3 vs ddr4 it'd .Moj uredjaj sa amlogic s912 2/32 GB dual boot kida I na androidu I na libreelecu cisto
za info na poslednjem antutu IMA rez 58600 a na proslom 43-44k(to nije ni bitno).Cak pusta i anime 10bit bez problema a sve formate zvace ili guta
 
To je bio 1949deal, ne Gearbest. Ovaj box je stvarno ćorak, moglo bi u prvoj poruci da se ubaci upozornje kad se naleti na ovako očigledno uvaljivanje polufunkcionalnog smeća.
 
pokrenuo sam 'easily fill ram' ili kako se vec zove aplikacija, i zakucao je na 61% kao i kod drugih ljudi na netu koji su dobili fake ram GT1 sa zapravo 2GB ... da me ne mrzi otvorio bi uredjaj da vidim sta je uopste unutra, ne znam moze li i ceo SoC da se fejkuje tako da po Androidu, Aidi i CPU-z pise sve uredno, a zapravo samo je trebalo ne narucivati od prevaranata sa GB tj BeeLink-a, to staviti ovde u OP, a ne da jedni drugima iz najbolje namere preporucujemo da je npr fake uredjaj na fake promociji kod fake prodavca ... a sve je to pisalo pre xyz strana u temi od strane ljudi koji su vec prevareni.

ili neka ostane da ne umemo da koristimo android multimedia playere, jer tako smo u mogucnosti ;)
Gledam nesto, pise da je ta aplikacija kompatibilna sa android 6(M). Ne znam ds to nije razlog zasto je zakovala?

Sent from my Cool S1 using Tapatalk
 
Gledam nesto, pise da je ta aplikacija kompatibilna sa android 6(M). Ne znam ds to nije razlog zasto je zakovala?

Sent from my Cool S1 using Tapatalk
Pitanje je u cemu je fora tu,ja mislim da je sw tu ....ra a sve mi se cini I da im se nativna rezolucija umesto 1080p vrti na 720 p .Malo mi je krivo sto nemam taj jedan kod sebe
 
Danas sam pustio blueray film preko njega, nema razlike u odnosu na komp povezan sa tv-om sta znam, meni se cini da je softver lose odradjen. Ovo mi je za RAM malo neverovatno, ako aida i cpuz prikazuju 3gb...
Ali da sam znao narucio bih neki drugi box, mada meni ne verujem da ce praviti probleme jer mislim da ga koristim za iptv i filmove, ali se razmisljam da pokrenem disput i trazim im povracaj bar dela novca. @Salacue je youtube resio tako sto je instalirao android tv verziju, predzadnju. Pomenuo je da ovi box-ovi imaju oroblem posle azuriranja softvera, zato mislim da su pre sjebali nesto sa softverom.

Danas sam pokrenuo 3dmark aplikaciju, pokrece test, okacio sam gore rezultate, 560 ili newto slicno poena. Moze li neko da pogleda, to je 3d test aplikacija?

Sent from my Cool S1 using Tapatalk
 
Ako nema problema sa igricama zanemari to sto se ne vidi na antutu
 
Sutra cu ds instaliram igrice, da probam, jer je to najbolji test. Mada ja igrice i ne igram, ali sto bi me neko zajebavao, ima da bude sve kao sto stoji u spec...

Sent from my Cool S1 using Tapatalk
 
Mislim da zaista nije korektno to nerazumevanje ljudi koji su zaista prevareni a ukazali su poverenje beelink-u kupivši skuplji box od prosečnog jer su bili spremni da plate za bolji hardver.
S obzirom da sam takodje bio prevaren na sličan način (na nesreću kupio sam onda i tu small colu) mogu da napomenem da nije u pitanju ni softver ni pogrešna upotreba već defektan hardver kome su softverski sakrili nedostatke. Znaci to je uradjeno sa namerom a ne slučajni defekti primerci.
I to nema apsolutno ništa zajedničko sa vama koji imate ispravne uređaje od beelinka. A pošto je ovo već drugi put i žalbe korisnika na njihovom forumu takodje govore ali ih redovno brisu, tako da nije par izolovanih slucajeva.
mogu samo da kažem da je beelink obicna prevaranstka firma koju treba izbegavati.

Koliko ja znam nije zabeleženo da da je ijedan drugi proizvodjač podmetao neispravan hardver u prodaju osim beelink-a.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ispada da je sigurnije pazariti neki provereni s905x ?!? Em su jeftiniji em koliko vidim ima par proverenih modela koji lepo rade?

Sent from my LEX820 using Tapatalk


Ja sam do sada imao X96 sa s905x 2/16 koji savrseno radi (posle promene hladnjaka) ali sam pre nekih mesec dana uzeo X92 sa s912 3/32 za 60eur i mogu da kazem da sam mnogo zadovoljan. Mislio sam se da uzmem GT1 ali posle tolko losih komentara i losih iskustva sa njim zbog 3d podrske itd sam ipak uzeo x92 koji ima malo manji score na antutu (mislim da 1000 poena manje na ovaj novi). Tako da mogu da preporucim ovaj x92 meni radi dosta fino.
 
Ima i Mecool M8L Pro 3/32 s912 za 70$ me znam kakav je on.
 
Evo ovako, isprobao sam par igrica i nista mi nije jasno hahaha.

Prvo ssm instalirao asfalt eirborn, kako se vec pise..
I prijavljuje mi neku gresku sa mrezom, okacio sam dole. Posle sam instalirao neku zahtevnu igricu zaboravih joj ime, isto trke automobila, velicina je 1.55GB i nju pokrene ali secka.

Posle sam instalira ove tri sto sam okacio i rade bez greske, ne znam sta je u pitanju iskreno.
Ocito da su nesto zasrali i profuserili, da li je u oitanju hardver ili softver ne znam.
673697d95f83ed4cf24835143eef5e2f.jpg
ad8d6add978f26ccdfded02808bd8469.jpg
8ae546c4cbc37066d591da0a55166493.jpg
9692521a7c58c67fd3581dc293debab3.jpg


Sent from my Cool S1 using Tapatalk
 
Nisam strucnjak ali mi delije da je neko imao "batch" losih chipova/hardwarea koji je prodao nekome bud zasta i ovaj softewerski upeglao takozvani poluproizvod i to posle zavrsilo na trzistu...
 
Na Gb je x92 87$ ito android 6.0������

Kupio sam X92 na Aliexpress za 61€ bio u German warehouse, tako da bez carine i tako to stigo kod prijatelja za 2dana i on mi ga poneo kad je doso kuci iz nemacke. X92 sa android 7.1.2 a i da je na android 6 imas update na 7.1.2 tako da nije neki problem.
 
Poslednja izmena:
Evo ovako, isprobao sam par igrica i nista mi nije jasno hahaha.

Prvo ssm instalirao asfalt eirborn, kako se vec pise..
I prijavljuje mi neku gresku sa mrezom, okacio sam dole. Posle sam instalirao neku zahtevnu igricu zaboravih joj ime, isto trke automobila, velicina je 1.55GB i nju pokrene ali secka.

Posle sam instalira ove tri sto sam okacio i rade bez greske, ne znam sta je u pitanju iskreno.
Ocito da su nesto zasrali i profuserili, da li je u oitanju hardver ili softver ne znam.
673697d95f83ed4cf24835143eef5e2f.jpg
ad8d6add978f26ccdfded02808bd8469.jpg
8ae546c4cbc37066d591da0a55166493.jpg
9692521a7c58c67fd3581dc293debab3.jpg


Sent from my Cool S1 using Tapatalk
Асфалт ти је пријавио да није добро скинут. Деинсталирај, па пробај поново. Ако си у могућности, скини је тако што накачиш мрежни кабл.

Послато са PRA-LX1 уз помоћ Тапатока
 
Nakacen je mrezni kabal. Probacu opet da je skinem, mozda je bio neki prekid.
Ove tri sto sam okacio rade perfektno. I ovo su 3d igrice, probacu ovaj asfalt da ponovo instaliram, da vidim da li ce raditi. Probacu jos par igrica. Zna li nekk neku noviju, zahtevniju graficki?

Sent from my Cool S1 using Tapatalk
 
Pa sve ti radi koliko vidim...
Izgleda da ste malo panicili bez veze?

Sta je sa tim YT i brljanjem boja, to su i na njihovom forumu prijavljivali?
 
Pa sve ti radi koliko vidim...
Izgleda da ste malo panicili bez veze?

Sta je sa tim YT i brljanjem boja, to su i na njihovom forumu prijavljivali?
Дешава му се исто што и мени - на 1080p видео после 5-6 сек добије зелену боју и постаје апсолутно негледљив. То се дешава од предзадњег ажурирања. Чини ми се да се исто дешава и са 720р. Занимљиво је да класична? Јутјуб апликација подржава максимално 1080р, док јутјуб апликација за андроид ТВ приказује и 4К.


Послато са PRA-LX1 уз помоћ Тапатока
 
Treba da instaliram aplikaciju za.android tv, salacue kaze da predzadnja verzija resava problem youtube. Moram ovaj asfalt da instaliram i vidim kako ce da radi, ovih par igrica radi jako dobro, gore sam postavio kojw sam isprobao. Generalno, nisam ni prwzadovoljan ni nezadovoljan, ima bagova, ali ono sto mi se svidja dosta fluidno radi i jos da vidim iptv kako ce da se ponasa, eon sam instalirao idobro radi.
Treba jos da nadjem nacin da gledam kvalitetne blueray filmove, ne znam da li da koristim torrente ili da ubacim neki addon u kodi.

Sent from my Cool S1 using Tapatalk
 
Slabo ćeš naći 4k filmove na tim addon-ovima, jedino ovi što vuku sa torenta tipa elementum, quasar ili Gaia.
 
Imaš u green build-u, green addon odeljak 4k filmova. Nema novijih ali ima dosta velika kolekcija starijih iz 2012-2017

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nee, mislio sam na full blueray 1080p. Nemam 4k tv

Sent from my Cool S1 using Tapatalk
 
Imaš u green build-u, green addon odeljak 4k filmova. Nema novijih ali ima dosta velika kolekcija starijih iz 2012-2017

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

ako je Ovo iz 4K odeljka 4K..onda ja nisam nikad video 4K video..:)
2zhlaab.png

al ovo mozda ima smisla....
28aj72v.png
 
Poslednja izmena:
Ne znam dal ste primetili ali cene boxeva su najzad pale na realan nivo. Mislim da je pravo vreme za kupovinu. :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pa dobro sad, možda nije svaki 4k :) promaklo ljudima.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nisam pratio neko vreme, šta je sada best buy za ne "previše" novca? Imam Nexbox A95X sa S905 i 1GB RAM i hteo bih nešto osetno bolje, da bez problema vrši reprodukciju FHD (nemam 4K TV) videa sa visokim bitrate-om. Ovaj ume da bude probirljiv.
 
Nazad
Vrh Dno