Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Jel još nekom brljaju adonovi za titlove? Titlovi.com ne rade. Opensubtitles daju tek iz drugog puta...
 
Titlovi.com ne rade zato sto je promenjen izgled sajta i dok se ne bude "preradio" addon nece raditi.
 
titlovi.com izgleda prema onome što se pisalo na njihovom forumu ovih dana imaju motiv da dodatak za kodi i ne proradi... Kao "ne znaju šta je kodi"... Šta ćeš, kad se povuku prevodi na kodi nema zarade od reklama...

Sent from my Redmi Note 3
 
Njima je u interesu da omoguce prevode u kodiju i da se svaki ucitani (skinuti) prevod registruje kao poseta sajtu.
thevideo i openload su to uradili sistemom uparivanja sa bilo kog uredjaja sa iste mreze na kojoj je kodi, slicno je i sa sport365.
 
titlovi.com izgleda prema onome što se pisalo na njihovom forumu ovih dana imaju motiv da dodatak za kodi i ne proradi... Kao "ne znaju šta je kodi"... Šta ćeš, kad se povuku prevodi na kodi nema zarade od reklama...

Sent from my Redmi Note 3


Ma oni su lažovi samo takvi, skapirali da im opada poseta sajtu zbog servisa koji vuče titlove pa sad igraju igru
 
titlovi.com izgleda prema onome što se pisalo na njihovom forumu ovih dana imaju motiv da dodatak za kodi i ne proradi... Kao "ne znaju šta je kodi"... Šta ćeš, kad se povuku prevodi na kodi nema zarade od reklama...

Sent from my Redmi Note 3
Meni se cini da niko nema zarade od kodija. Da to rade samo entuzijasti i bojim se da kodi ne čeka svetla budućnost. Nadam se da grešim ali ne vidim nacin da kodi opstane sem uz pomoc entuzijasta koji kako mi se cini polako gube interesovanje.
 
Ode tema totalno u priču o Kodiju i addonovima.
 
Pa kad je bar 80 posto ljudi nabavilo boxove samo zbog kodija, realno.
 
Ode tema totalno u priču o Kodiju i addonovima.

Slazem se sa tobom. Ali tako je, jer nema nijedna tema vezana za Kodi i addon-ove. Mozda bi trebalo otvoriti posebnu temu za Kodi i addon-ove gde bi moglo samo o tome diskutovati i razdvojiti od ove vezano za box uredjaje...
 
bilo nekad i te teme,samo se program tada zvao XBMC....:)
 
Ja ne bih dirao ništa. Svi su već navikli da se ovde piše i o uređajima i o add-onima za njih.

Mada sam ja ovde samo zbog addon-a. Ni nemam android stick više, prodao sam ga i prešao da gledam sa kompa :d
 
Poslednja izmena:
Slazem se sa tobom. Ali tako je, jer nema nijedna tema vezana za Kodi i addon-ove. Mozda bi trebalo otvoriti posebnu temu za Kodi i addon-ove gde bi moglo samo o tome diskutovati i razdvojiti od ove vezano za box uredjaje...
Upravo sam na to mislio, al me mrzelo da zakeram, pošto me i ovo interesuje, nego je razbacano, čas o boxovima, čas o addonovima.
 
Evo otvorio sam novu temu Kodi i addonovi za Kodi, pa da se prebacimo ako zelite, bolje nego da malo ovo, malo ono, valjda ce biti preglednije sad. Isto je u ovom delu Teve itd... ne znam kako da linkujem sa bench aplikacije.
 
Poslednja izmena:
Igrao sam se ovih dana sa Kodijem na pc-u nije lose.
Razmisljam da uzmem matorcima jedan box i da im ubacim ovaj osjek build, da li je 1GB rama dovoljno samo za Kodi?
I ima li neko preporuku koji box do 40$ kao i koji dealer aliexp/gearbest ili nesto trece? Pozeljno da ima dobar wifi kako ne bih morao da provlacim kablove.
 
Ima li neko iskustva sa Xiaomi Mi Android TV Box Quad-core Cortex-A53?
( Official International Version ) 4K H.265 VP9 Profile-2 Decoding Dual-band WiFi Dolby DTS 2G DDR3 RAM 8G eMMC ROM with Bluetooth Voice Remote Control
78$ je cena, vredi li uzimati?
 
Nemas greške, nijesam koristio, ali jesam pogledao youtube review i svi su ga nahvalili

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Pa svaki ima HDMI,a uglavnom ima i optiku...može da se strimuje na više načina....
 
Ima ih koliko hoces, evo ja sam trenutno na Mini 8 sII, ima opticki izlaz, zvuk je extra kada naletim na strim sa 5.1 ili dts zvukom
 
Nazad
Vrh Dno