Šta je novo?

[Android] Parking SMS Srbija (domaca aplikacija)

Ubaci info, tipa danas je subota posle 15 h i ceo dan nedelja... "Da li ste sigurni da hocete danas da posaljete SMS za prkiranje" YES, NO.


BTW Daj link koji vodi za glasanje za tvoju aplikaciju. Mozes i npr. link za glasanje da stavis u potpis.
 
Poslednja izmena:
Parkinzi u ećim gradovima, koliko znam, ne naplaćuju parking nedeljom, ali se subotom razlikuje. U BG je subotom do 14h, a u SM do 19h.
 
gospodine Braun,
Dosta putujem, a vaš program koristim od marta 2010. Aplikacija vam je dobra i radi bolje od svih sličnih. Moram da vam skrenem pažnju na to da grad Subotica ima čak 7 (sedam) parking zona! Ne znam šta će im toliko, ali je tako. U početku je na spisku parking zona u vašoj aplikaciji bilo svih sedam, ali već nekoliko meseci ih ima samo četiri. Nadam se da ćete ovaj propust uskoro ispraviti.
 
Pozdrav,da li ste razmisljali da napravite aplikaciju za iPhone?Hvala na odgovoru
 
Ne bih da zakeram,ali kod "ponovi sms" piše "diRKetno slanje".Inače svaka čast za program.
 
@Milos M:
Dok Apple ne ukine neke restrikcije nemoguce je napraviti funkcionalnu app za placanje parkinga.
Apple ne dozvoljava slanje SMS-a iz app (moze, ali korisnik mora da unese poruku) i fake multitasking (app je smrznuta u pozadini).
 
Poslednja izmena:
Aplikacija za iPhone postoji, zove se "SMS Parking", potrazi je na appstore, neki nas covek je napravio.
 
Evo zanimljive usluge Parking servisa BGD - broj slobodnih mesta u garažama
link
Bilo bi lepo ako je ovo moguće ugraditi u aplikaciju :)
 
Pozdrav, redovno koristim aplikaciju...to jest koristio sam do poslednjih par nedelja, od kada jednostavno ne radi. Traži osvežavanje gradova, ali ih ne osveži i ne mogu da se pošalju poruke. Kada ćete biti ponovo online?
 
I ja sam imao isti problem na Androidu 2.3...
 
Verovatno ne radi sistem zbog problema sa novim tablicama...kao da su juce saznali da ce biti uvedene...
 
Kako da azuriram gradove,nece da mi ispise listu gradova?
 
Ja koristim parkingbot. Zadovoljan sam kako radi.
Ovaj parking manijak nema kraljevo i vrnjačku banju, a tu samo i parkiram.

---
Ttalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno