Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Odlična igra, da li postoji nešto kao ovo ali u fantazi svetu, mačevi štitovi zmajevi

I ja sam isprva trazio takvu tematiku, iako mi ni ova nije strana nimalo, ali nista slicno ne postoji a da nije klasican freemium, sa reklamama, odvratnim shopom i slicnim.
U ovoj igri svaki time boost koji se uzme preko premium valute je globalan, sto znaci primenjuje se na sve online igrace u tom trenutku. Odlicna mehanika da se izbegne p2w :)

Ako se pridruzis, cimni me u igri :)
 
Ja upalio igru ali ne vidim da ima neke price bas ili ja nisam ispratio
 
E videh na tv-u juce test telefona nekog i lik igra neku igru kao crash team racing fazon. Zna li neko mozda koja bi mogla da bude ?:D
 
Najpoznatija tog tipa je beach buggy racing. Potrazi nju pa gledaj slicne ako nije ta.
 
SongPop Classic igra koju svi koji vole muziku moraju da igraju. Odlična i koliko ja znam jedina sa najvećim brojem playlista za igru.
 
Imam problem sa diablo immortal. Ulogujem se na battle net account, sve ok..aktivan, znam sifru iako nisam igrao nista dosta dugo. Ukljucim diablo, kliknem na log in, unesem kredencijale, igra se resetuje i svaki put me registruje kao guest. Brisao cache, app data, reinstalirao igru..nista ne pomaze.
 
Где да нађем Српску верзију апликације за квиз Милионер?
Али да ради за задњи андроид 13!
 
Igram igricu Harvest IO,e sad na koju foru radi taj IO,igram igricu bez mrezne konekcije i pojavljuju se igraci kao da sam na online,razni potpisi?konekcija interneta je iskljucenja
 
Ako je pitanje već bilo, izvinjavam se. Kako sprečiti iskačuće reklame u android igricama koje nisam kupio? Postoji li neki način? Klincu sam u Play Store podesio uzrast na minimum, PEGI 3, nadajući se da će se te gluposti od reklama time filtrirati, al ne vredi. Naravno, platio sam mu igrice koje najviše voli, ali dovoljno je da ima jedniu koju nisam, koja izbacuje reklame na druge igrice, I onda on skine neku dodnu, koja opet vuče nešto treće i nikad kraja..
Znam da bi mogao i da mu blokiram bilo koju instalaciju bez PINa, mogao bi da mu ugasim internet, al onda pola igara ne bi radilo..
 
Root pa adaway
 
Jel neko uspeo da instalira devil may cry 4 na androidu? Jedina polu-objasnjenja na netu se tiču nekih kineskih app store-ova, vpna i slicno...
 
Да ли нека апликација за тексас холдем покер има опцију да се направи соба само за нас пар са посла? Да играмо нас четворо сами у соби?
 
Treba imati na umu da je vecina igara ima podrsku za high frame rate samo za Apple, Samsung i skuplje kineske telefone. Ostali ne dobiju pun frame rate, nego idu samo do 60 eventualno 90 Hz
 
Treba imati na umu da je vecina igara ima podrsku za high frame rate samo za Apple, Samsung i skuplje kineske telefone. Ostali ne dobiju pun frame rate, nego idu samo do 60 eventualno 90 Hz
Ja sam na samsung s20 ultra isprobao neke igre i podrzavale su 120 fps,ali mislim da takav fps nije potreban,60 fps je dosta
 
Wild rift je imao podrsku za 90hz na OnePlus 7T Pro, a nema za Pixel 7 Pro npr... Tako da nema pravila..
 
Jos od Nokie 6600 i Symbiana vecito uz sebe imam instaliranu MauMau igricu iza koje stoji Lonely Cat,pa eto preporuke za razonodu,a opet i opusteno nadmudrivanje sa protivnicima :)
 
Treba mi preporuka za neku laganu 1 vs 1 igru bilo online bilo preko iste wireless mreže ili BT?
 
Nazad
Vrh Dno