Android OS - Games- Opšta tema

trip

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
25.08.2014
Poena
28
Igra li se sta novo a zanimljivo i interesantno 😀

Falcon_BG

Flash Drive
Učlanjen(a)
14.05.2021
Poena
1
Zdravo ljudi, trebala bi mi pomoc oko jedne igrice. Ako se neko seca Fightback igrice od pre 5-6 godina, ja sam je bas voleo i dugo igrao na starom telefonu. E sad, skoro sam pokusao da je instaliram na noviji telefon, koji ima Android 9 sistem, posto je nema na Playstore-u, skinuo sam je sa vise alternativnih sajtova, ali prosto ne radi, krene da ucitava i izbaci iz igrice. Da li neko zna sta moze da se uradi? Pretpostavljam da je igrica pravljena odavno i da je firma koja ju je pravila u medjuvremenu ukinula podrsku za novije sisteme, ali me zanima da li postoji neki nacin da je pokrenem na modernijem telefonu?

Androidi ludilo

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
06.02.2013
Poena
6
Dobar dan svima, izvinite posto verovatno gresim temu ali nisam uspeo da nadjem. Postoji li na forumu prodaja android igrica (naloga) ?

Corvus Corax

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
25.09.2008
Poena
83
Ne, tako nešto mi nije poznato. Nije u skladu sa Google TOS, pa je moguće da takvi nalozi budu banovani.

Androidi ludilo

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
06.02.2013
Poena
6
Aha, mislis ako stavim nalog koji imam godinama na prodaju na nekom forumu i ako sam bas te "srece" da neko vidi ko ne treba, mogu da dobijem ban?

Corvus Corax

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
25.09.2008
Poena
83
Ne, nego prodaja naloga nije dozvoljena. A ako Google otkrije da je nalog promenio vlasnika, može banovati sam nalog.

Androidi ludilo

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
06.02.2013
Poena
6
Jasno, hvala ti na odgovoru i vremenu. Imam neke igrice i nemam vremena odavno da ih igram pa sam mislio da ih prodam posto stoji.

Ludak

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
14.09.2005
Poena
48
Ako prodaješ prodaj nekom iz iste zemlje kako bi umanjio šansu da budeš banovan.
Ako prodaješ prodaj nekom iz iste zemlje kako bi umanjio šansu da budeš banovan.

Androidi ludilo

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
06.02.2013
Poena
6
Hvala na savetu,Ja bih ali ne znam gde se vrzi prodaja android naloga, koji sajt, forum.
Neverovatno mi je da to ne postoji kod nas, sve se igrice prodaju i kupuju sa svih platformi a ovo nema nigde.

Чичарито

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
19.07.2020
Poena
28
Имаш на Фејсбуку групе које се баве продајом, гледај које имају по неколико хиљада чланова и где су наши администратори

Чичарито

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
19.07.2020
Poena
28
Немам, то је неки мој пријатељ продавао па ми је рекао да има тих група, пошаљеш им видео и кажу ти колико можеш да добијеш за профил

Androidi ludilo

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
06.02.2013
Poena
6
Mislis udjem i igricu i snimim nalog? Hvala ti videcu da potrazim, kad kucam na guglu prodaja android igrica facebook slabo izbacuje.

Androidi ludilo

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
06.02.2013
Poena
6
Mozes li mi objasniti kako si prodao, jel dajes prvo email i sifru i onda primas novac? Pokusao sam tamo i traze samo preko paypala, nece niko western ili moneygram.

Corvus Corax

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
25.09.2008
Poena
83
Ako je potrebno, nastavite diskusiju preko privatnih poruka. Sve ovo je offtopic u temi i biće obrisano krajem dana.

Vrh Dno