Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Na Mi boxu? Ako moze objasnjenje.

Ja sam probao, recimo Netflix i Prime Video dugme, kad ides na add button ne reaguju ti digmici, tako i ne moze da im se dodeli nikakva funkcija.
Izvini, sad sam probao na originalnom daljincu od boxa. Tako je kao sto kazes. Ja koristim EoN daljinski na mi boxu i ovo sa remap tasterima radi

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Sta mi preporucujete da kupim i gde za youtube najvise i poneka igrica napr. gta SA i kako se igraju igre preko tv boxa hvala?
Da nebude nesto bas slabo i da se ne pregreva imao sam chromecast 2 i to je bilo ocajno a dugo razmisljam o android tv boxu..
Vidim ima na KP svasta ali se u to ne razumem nikako mogu da narucim i sa nekog sajta ali nemam pojma sta pa vas zato molim za savet.
 
Pozdrav.
Imam veliki problem sa mibox s. Pomocu programa button mapper sam greskom mapirao da mi centralni taster na daljinskom pokrece stb emu apliakciju i sada vise bukvalno nista ne mogu da uradim sa multimedijom. Da li postoji nacin da se resetuje na fabricka podesavanja bez da se ulazi u podesavanja samog mibox-a jer ja ne mogu nista ko covek da uradim
 
Poveži na USB port miš i/ili tastaturu pa tako promeni Button Mapper podešavanja?
 
Hvala puno, u medjuvremenu sam uspeo da ovezem preko any desk-a i da vratim mapper na default podesavanja. Nisam znao da se moze nakaciti i mis preko usb-a. Hvala pno jos jednom
 
Nasao sam na KP dva boxa i imam dilemu dali uzeti T95 8gb/128gb ili slabasni Mi TV Box S sa2gb rama i 8gb roma cena ista i zasto?
 
Poslednja izmena:
Nasao sam na KP dva boxa i imam dilemu dali uzeti T95 8gb/128gb ili slabasni Mi TV Box S sa2gb rama i 8gb roma cena ista i zasto?

Mi Box S... pristijan box sa ATVom. Ako ne bi da brčkaš nego da sipaš i voziš, ATV je bopje rešenje.
 
Hvala ti druze ali 2gb rama i bedan cpu 8gb rom nikako jel ima nesto jace da neko koristi pun KP svega i svacega a meni niko da pomogne...Ja sam ljubitelj xiaomija ali ovo ne.
 
Iskreno mi box "danas" samo ako treba 4k Netflix inace za istu lovu mnogo bolji i kompletniji uredjaji sa amlogic s905x3 soc (beelink ,ugoos...nprm)
 
Sve zavisi od potreba. Meni je delovalo da je potrebno rešenje sipaj i vozi...

Kao neko kome su prošli svi jači Beelinkovi kroz ruke, naravno da volim jača rešenja sa gomilom portova... ali mi nije delovalo da to čoveku treba. Očigledno sam pogrešio.
 
Ne kapiram brisanje mog posta samo sam hteo da kazem da meni netflix i eon nisu potrebni nego po koja igra i youtube meni ATV nista ne znaci jel i ovako bi koristio bezicnu tastaturu ili gamepad a ne daljinski. Moj brat ima android tv box par godina i radi extra sve i ima sigurno 3-4gb rama a ne 2gb kupio ga je za 120e...Ne pratim to zato sam dosao vas da pitam jel ste u toj materiji i hvala vam na pomoci!
 
Šta da uzmem do 5000. Tanix sa Rockchip - om ili Allwinner cpu. Hvala.
 
Šta da uzmem do 5000. Tanix sa Rockchip - om ili Allwinner cpu. Hvala.
Да ти не делим јавно, али у гуглету укуцај за КП
X96 Air 4/32 64-bit S905X3 4GB DDR4/32GB Android 9.0 KODI



Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
А баш је то битно.
Битно је да ради супер, не греје се претерано, покреће ЕОН андроид ТВ апликацију... И није скуп.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
А баш је то битно.
Битно је да ради супер, не греје се претерано, покреће ЕОН андроид ТВ апликацију... И није скуп.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
Ok je radi ...ali je toliko uskracen sw da je to nenormalno ima 3 razlicite pcb pa koja te zapadne ..Sto se tice preporuke od mene je nece dobiti iz vise razloga ...glavni nedostatak je hdmi protection (samo jedna od verzija pcb ga poseduje)Sto se tice sw to je tek prica jer recimo nedostatke mogu do sutra da ti nabrajam a realno svako ko je video neki bolji uredjaj moze da napravi razliku-mislim na tebe.Sve sto treba da ljudi znaju je da specifikacija na papiru nista ne znaci a kod kineza je pravilo da nema pravila .Znaci ako se pitate kako je moguce da je ista spec duplo skuplja oem vs brend podjite samo od toga da kvalitet kabla ,kvalitet napajanja ,kvalitet kucista, kvalitet komponenata koji su sastavni deo pcb nije jednostavno isti....mnoge manufakture koriste reciklirane komponente pa se realno moze desiti i da kupovinom najjeftinjjeg dobijete sto se hw tice bombu za smesnu cenu -ali uglavnom je prica drugacija..Spominjanje ddr4 u naslovu proizvoda se moze nazvati prevarom...ko kako zeli da skapira.
Sto se tice 2 gb rama i uredjaja sa 2gb moram da se osvrnem i na to.Naime sto vise to bolje je uvek bilo ,ali treba reci da uredjajima sa 2gb rama nista ne fali -problem je sto retko koji mozes da kupis a da nije osakacen na drugu stranu -da nije zakinut limitiran bez razloga ili sa razlogom.Realno danas imas uredjaje sa 2 gb ram pocev od ugoos am6 s922 ,ugoos oem s905x3,x2 ,beelink modela sa s905x3,x2 khadas vim i
odroid modela koji nisu limitirani ali zato svi ostali modeli 2gb ram na trzistu su osakaceni
 
Poslednja izmena:
Ok je radi ...ali je toliko uskracen sw da je to nenormalno ima 3 razlicite pcb pa koja te zapadne ..Sto se tice preporuke od mene je nece dobiti iz vise razloga ...glavni nedostatak je hdmi protection (samo jedna od verzija pcb ga poseduje)Sto se tice sw to je tek prica jer recimo nedostatke mogu do sutra da ti nabrajam a realno svako ko je video neki bolji uredjaj moze da napravi razliku-mislim na tebe.Sve sto treba da ljudi znaju je da specifikacija na papiru nista ne znaci a kod kineza je pravilo da nema pravila .Znaci ako se pitate kako je moguce da je ista spec duplo skuplja oem vs brend podjite samo od toga da kvalitet kabla ,kvalitet napajanja ,kvalitet kucista, kvalitet komponenata koji su sastavni deo pcb nije jednostavno isti....mnoge manufakture koriste reciklirane komponente pa se realno moze desiti i da kupovinom najjeftinjjeg dobijete sto se hw tice bombu za smesnu cenu -ali uglavnom je prica drugacija..Spominjanje ddr4 u naslovu proizvoda se moze nazvati prevarom...ko kako zeli da skapira.
Sto se tice 2 gb rama i uredjaja sa 2gb moram da se osvrnem i na to.Naime sto vise to bolje je uvek bilo ,ali treba reci da uredjajima sa 2gb rama nista ne fali -problem je sto retko koji mozes da kupis a da nije osakacen na drugu stranu -da nije zakinut limitiran bez razloga ili sa razlogom.Realno danas imas uredjaje sa 2 gb ram pocev od ugoos am6 s922 ,ugoos oem s905x3,x2 ,beelink modela sa s905x3,x2 khadas vim i
odroid modela koji nisu limitirani ali zato svi ostali modeli 2gb ram na trzistu su osakaceni

Kakvo misljenje imas o Tanix kao firmi kad je u pitanju kvalitet komponenti u njima i kakvi su im softveri? Neko je ranije cini mi se pisao da je T9S ok boks. Da radi pristojno sa soc 912 i 2/8 memorije
 
Danas sam narucio Tanix TX3-H 4GB/64GB S905X3 kad ga istestiram za neki dan napisacu svoje utiske iz prve ruke placen je manje od 6000 din.
 
Kakvo misljenje imas o Tanix kao firmi kad je u pitanju kvalitet komponenti u njima i kakvi su im softveri? Neko je ranije cini mi se pisao da je T9S ok boks. Da radi pristojno sa soc 912 i 2/8 memorije

Taj model T9S je vise nego ok za te pare i nista vise ...mislim nema tu sta da se prica -ljudi napravili za malu lovu pristojan uredjaj koji moze posluziti za basic upotrebu ....samo je bitno pogledati gde su ustedeli pa ako vam to ne smeta onda je ok kupovina...
 
Radi bez greške, ja uzeo 4 komada.
Klasičan Android, nema BT, nema 3.5 audio izlaz (znači samo TV ili monitor sa integrisanim zvučnicima), nema 5ghz wifi. Ono što ima radi kako treba. Radi Kodi, radi Stremio (gledam tipove do 10ak GB max, YouTube, Smart YouTube TV. Brzina mu je takva da nikad ne pomislim da mi treba brži. Sad, da bi ja radije Shield, bi ali za te pare, 31, 32$, odlična kupovina.
 
Poslednja izmena:
Hvala ljudi na informacijama. Da li znate moze li EON mobilna aplikacija raditi na njemu? Je li neko probao?
 
Imam Tanix TX6, znači sa Allwiner čipom i sve mi radi kako treba, EON i jedan i drugi, stbemu, youtube, igrice... ukratko još nisam našao da nešto ne radi. Jedino me nervira daljinski pa bih da pitam ima li neko neku preporuku? Konkretno treba neki kompatibilni Airmouse.
 
Imam Tanix TX6, znači sa Allwiner čipom i sve mi radi kako treba, EON i jedan i drugi, stbemu, youtube, igrice... ukratko još nisam našao da nešto ne radi. Jedino me nervira daljinski pa bih da pitam ima li neko neku preporuku? Konkretno treba neki kompatibilni Airmouse.

Mozes li mi reci koju verziji mobilne Eon aplikacije imas i radi dobro? Jel to ona modovana stara?
 
Nazad
Vrh Dno