Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Iskreno meni je i Nova launcher sasvim ok za "veliki ekran". Ukusi su razliciti... A Android tv "look" mi je tek sa androidom 9 postao interesantan...
"Optimizovan" tako da meni najvise odgovara, a ne u smislu da treba da se namucim :)
 
Poslednja izmena:
Svi koji preferiraju ATV kažu da neće da im TV izgleda kao tablet, jedino što niko nije definisao kako to tablet izgleda pošto može da se podesi da izgleda kako god korisnik hoće.

Po meni korišćenje ATV verzije jedino ima smisla na serrifikovanom uređaju i to baš zbog licenci, sve drugo je komplikovanije.
 
Ovo je po meni najbolje kao na Beelink GT1 Ultimate
 

Prilozi

  • IMG_20210407_143706.jpg
    IMG_20210407_143706.jpg
    246.5 KB · Pregleda: 88
Nabavio MiBox S i ne njega ne može SBB EON! U čemu je problem?
 
Sta znaci "ne moze"?

EONa ima vise vrsta,
budi precizniji u opisu sta tacno hoces i sta ti tacno ne radi.

Na mibox S ide EON verzija sa kodom iz njegovog playstora.
 
Odem na PlayStoree i ne mogu da skinem EON. Ako postoji neki drugi način, recite.
 
Čekaj, stani, polako. Odeš na google play store, i da li imaš u rezultatima pretrage eon aplikaciju? Ako imaš, a ne možeš da je instaliraš, šta se tačno dešava, opiši? Dobijaš neku poruku, neki problem, šta?
 
Odem na plejstor, skinem SBb app i ne dozvoli mi aktivaciju.
 
EOn Full Duo. Imam EON instaliran na smart tv i 2 boksa, pa bi još na jedan, ako može.
 
Ne može. Samo jedna eon atv app po sbb nalogu. To je ona što si iskoristio na smart tv-u.
 
jedno pitanje...imam Tanix TX 5 Pro....zadovoljan kako radi,ono sto meni treba...
imam jedno 3,4 USB raznih velicina...koji god da zabodem u jedan od dva USB porta(jedan je 3.0..drugi 2.0)..samo mi aplikacija CX File Explorer vidi USB...probam u MxPlayeru,Kodi-u,VLC-u...ni jedan ne vidi....
ima li neko slican problem,ili sta vec..:)
 
FAT32 ili NTFS? Mislim, da li se u podesavanjima boxa pod memorijom fide flesovi? Akop da onda verovatno nisi dao permisije svakoj od tih apps za pristup spoljnoj memoriji
 
fat32....sve dozvolu su podesene...stvarno mi nije jasno da samo CX File Explorer,vidi usb...
 
Imao sam taj problem na mi box-u. Morao sam preko file explorer-a da puštam filmove u MX player u. Ne sećam se kako je rešeno ali znam da me je užasno nerviralo. Moguće da sam čak i factory reset radio.
 
Eo javljam se i ja sa 2019 Tube verzijom. xD
 
Одрађено исправљање проблема у слимбоксу v11:
SlimBOX version 11.1 ATV and PIE

Changes:
• Returned old Google Apps with search (disable auto update in the Market)
• Fixed video playback (912 processor)
• Fixed work of AFRD
• Added AFRD program with optimal settings
• Other important system corrections
 
Interesuje tx9s,ni onaj stariji ni ovaj "noviji" nemaju blutut?
 
Тако је - постоји верзија са блутутом. Како визуелно да знаш која је? На ознаци TX9S, на слову Х постоји зелени део слова код верзије без блутута, а плави код верзије са блутутом.
Наравно и у спецификацијама, али уређај трба покренути и прочитати, или поверовати Кинезима на реч.
 
Piše uvek u specifikacijama jel ima ili nema bt., Teško da za to mogu da prevare.

Najlakše prevare su za memoriju
 
Stigao jos jedan Tanix,postao sam njihov veliki fan.
 

Prilozi

  • IMG20210416124228.jpg
    IMG20210416124228.jpg
    314.6 KB · Pregleda: 106
Nazad
Vrh Dno