Šta je novo?

And Now for Something Completely Different!

golden sample...
 
Mogla bi po ovome dobra serija da se snimi. Radni naziv serije "Revenge of the Fallen" ili još bolje "Revenge of the Nerds"

ekqmgm.jpg
 
Aj malo da osvezim temu.

Pogledajte sliku u attachment-u, mislim uredu je topiti plastiku pa je nastavljati, ali je lepiti selotejpom stvarno nema smisla :d
Inace, ovo je ucinio moj ortak :D
 

Prilozi

  • Fail!!!.jpg
    Fail!!!.jpg
    233.3 KB · Pregleda: 454
Poslednja izmena:
Ja sam nedje pominjao kako se moja mama rayumije i IT...
Citam joj ja na glas , tj prevodim kako mi je Nvidia kao registrovanom vlasniku hardvera poslala pozivnicu za veliku LAN party u San Francisku bla bla bla ...i ona sve to rezignirano odslusa , pojavi se na vratima ,sa rukama na kukovima i kaze : " A zna li ta mala dje ti živiš?"
Smijao sam se ko ****** ...
 
:d

neke sam citao teme, neke ne... ali covece..kako sam se nasmejao slatko...ahahahahaaha :d :d :d

Stvarno neverovatno kakvih ideja ima.. nisam ni pomisljao da to smeju da napisu.. i da budu ozbiljni...
 
Ja sam nedje pominjao kako se moja mama rayumije i IT...
Citam joj ja na glas , tj prevodim kako mi je Nvidia kao registrovanom vlasniku hardvera poslala pozivnicu za veliku LAN party u San Francisku bla bla bla ...i ona sve to rezignirano odslusa , pojavi se na vratima ,sa rukama na kukovima i kaze : " A zna li ta mala dje ti živiš?"
Smijao sam se ko ****** ...

Lol, ovo je meni prijatno osvezenje nakon citanja dozivljaja ovih specijalaca :).
 
One man show ! ! ! :)
 
"Ma shta ti sa foruma znaju, ja znam bolje...":d
 
Poslednja izmena:
Sinoć dok sam čekao da prođe proekcija filma u pozorištu gde večeras radim rasvetu.

dsc01752.jpg


Ovome liku (koji je uspeo da uradi ovo) treba dati medalju.

Nisam mogao da nađem PCB od X1550 koji sam obećao da ću spaliti, evo jedne ploče za AMD-a.

dsc01755.jpg
dsc01753.jpg


Na kraju sam povezao kabal od 220V na pinove za +5V i GND, kada sam uključio puklo je kao bomba, a kabal je bio vreo na dodir. Tako da više neću da eksperimentišem sa 220V.

I za kraj moji izlivi besa.

dsc01756.jpg
dsc01757.jpg
 
Poslednja izmena:
ako hoces da spalis cip koristeci 220v ne moras da se cimas da kacis na pinove za napajanje. 220v ce spaliti cip gde god da ih stavis :D

mada jeste bilo malo drasticno, pa cak i opasno. postoje i malo vise sofisticirani nacini za takve poslove
sve u svemu svaka cast
 
E ovo je "case modding".

Odem ti tako ja do majstora, da zamjenim ulje (kod njega samo ulje mjenjam, da ne idem kod "pravog" majstora samo zbog ulja).

I tako na kraju , posle svog posla koji je uradio, iako sam ja sam 90% posla uradio , da mu platim - castim. Kad kaze on meni.. a da li bi ti meni pogledao malo kompjuter.

Reko nema problema.

I kada sam vidio.. hehe, odusevio sam se.

Slike sve govore:

dsc00222.jpg


dsc00223.jpg


dsc00224.jpg


Prvo mu je otisao prekidac, i serviser mu je diskretno izveo prekidac napolje da moze ukljuciti komp.

Zatim mu je otisao cd rom , koji je ovaj inace koristio da slusa neku muziku sa nekog audio cd-a (predpostavljam da ni jedan ni drugi nisu culi za mp3). U serviser mu je opet predlozio da mu diskretno sprovede "spoljni" ili ti eksterni cd rom..

Ja sam se valjao od smijeha.

Saznao sam koji je servis to radio i odusevljen sam. Moram otici ovih dana do njih, da vidim sta jos rade, mozda jos kakav unikat vidim u radnji pa cu da fotografisem.


ps. problem je bio u prekidacu. previse cu vukli kabal pa je spao sa ploce...
 
Jesi li dobio napad smeha ili si ipak ostao samo začuđen?
:d
 
Poslednja izmena:
@chupo92

Ne kontam ovo izivljavanje nad hardware-om. WTF??

Deluje mi kao oni likovi sto maltretiraju sitne zivotinje:d
 
Chupminator ! He'll be back!
 
Samo 18 dana... meni je na tom shotu izivljavanje velicina HDD-a i RAM-a
 
Nazad
Vrh Dno