Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje,zamena vaučera i deljenje ananas linkova - instant ban)

Ako želiš na rate bez kamate, samo intesa kartice prolaze online, ako hoćeš da platiš kuriru, možeš bilo kojom karticom koju kurirska služba prihvata, a po uslovima banke koja je izdala karticu.
Sredstva se rezervišu dok porudžbina ne bude preuzeta od kurira tj do momenta dok ne izdaju fiskalni. Ukoliko narudžbina bude otkazana iz nekog razloga, novac će biti brzo oslobođen(par radnih dana).
 
E super, to sam hteo da pitam hvala ti. Koja kurirska služba obično dostavlja za ove njihove proizvode "ananas brzo" koji stižu u roku od 1-2 dana? Meni rekoše da kod kurira može samo keš ali eto koliko vidim to nije slučaj... Ja imam neku Raiffaisen kreditnu karticu gde oni isplate proizvod odmah, a ja svakog meseca uplaćujem rate, pa me baš zanima da li ta kartica prolazi tamo...
 
E super, to sam hteo da pitam hvala ti. Koja kurirska služba obično dostavlja za ove njihove proizvode "ananas brzo" koji stižu u roku od 1-2 dana? Meni rekoše da kod kurira može samo keš ali eto koliko vidim to nije slučaj... Ja imam neku Raiffaisen kreditnu karticu gde oni isplate proizvod odmah, a ja svakog meseca uplaćujem rate, pa me baš zanima da li ta kartica prolazi tamo...
Mislim da su ti dobro rekli da moze samo kesom :). Koliko ja znam Postexpress ne prima kartice. Nisam previse upucen u sve kurirske sluzbe, ali jedino do sada sam uspeo da kod DExpress-a platim posiljku karticom.

Sto se tice placanja online kreditnom karticom, ja bih ti preporucio da pokusas :). Ne znam da li je do samog sistema online placanja na ananasu pa prepoznaju kreditnu karticu i odbiju placanje, ali sam na drugim sajtovima placao kreditnom karticom najnormalnije (govorim o kartici koja nije iz Intese). Mislim da su one iste kao i sve ostale platne kartice samo sto te u ovom slucaju banka kreditira i to ti naplati, a svakako prodavac dobije odmah svoj novac.
 
E super, to sam hteo da pitam hvala ti. Koja kurirska služba obično dostavlja za ove njihove proizvode "ananas brzo" koji stižu u roku od 1-2 dana? Meni rekoše da kod kurira može samo keš ali eto koliko vidim to nije slučaj... Ja imam neku Raiffaisen kreditnu karticu gde oni isplate proizvod odmah, a ja svakog meseca uplaćujem rate, pa me baš zanima da li ta kartica prolazi tamo...
Ja sam dobio CityE za sve što mi dođe sa Ananasa, sem velikih Tv-a i znam da oni ne primaju kartice, e sad, isto tako znam da Dexpress prihvata kartice ali ne znam da li isporučuju za Ananas. U svakom slučaju ne vidim zašto ne bi platio odmah karticom na platformi, skinuće ti kompletan iznos a ti posle vraćaš kroz rate sa kamatom, isto to bi se desilo i kada bi platio kuriru karticom.
 
Koja kurirska služba obično dostavlja za ove njihove proizvode "ananas brzo" koji stižu u roku od 1-2 dana?
Zavisi od grada i dela zemlje. Meni u NS aBrzo posiljke donosi CityExpress, a kada je guzva ranije su ubacivali M&M (vise ne rade) i DHL mi je cak donosio dosta puta oko Nove Godine. U manjim mestima najcesce donosi PostExpress.
 
Nazad
Vrh Dno