Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Narucio sam 2 paketa, jedan zelim da preuzmem, a drugi bih da vratim, kako da znam koji je koji, hoce li ovi u city express koristiti ovaj broj porudzbenice ili makar da li pise sadrzaj paketa?
Jos jedna molba, taj paket sto mi stize ne mogu da protumacim koliko ce biti naplacena, iz pojedinacnih racuna pise 2150 din otprilike, ali na onom zbirnom pise skoro 3000 din?
Pogledajte prilog 416012Pogledajte prilog 416013Pogledajte prilog 416014
Mislim da neces moci da otkazes sad kad je vec poslata,
treba da ti stigne roba pa onda da otvaras povrat na sajtu, pa da drugi kurir dodje po tu robu sto radi povrate.....isto sam zeleo i ja da uradim i nisam mogao..

inace uvece cu da postavim par vaucera , 50% 70% 1500, 2500 kome bude trebalo
 
Mislim da neces moci da otkazes sad kad je vec poslata,
treba da ti stigne roba pa onda da otvaras povrat na sajtu, pa da drugi kurir dodje po tu robu sto radi povrate.....isto sam zeleo i ja da uradim i nisam mogao..

inace uvece cu da postavim par vaucera , 50% 70% 1500, 2500 kome bude trebalo
Covek mi rekao moze ok, city express.
 
Do sada nisam imao iskustva sa Ananas paketomatom. Da li je dovoljno da se samo ukuca kod dobijen e-mail-om ili je potrebna još neka dodatna verifikacija?
Ako si platio unapred samo to.
Ako nisi platio, moraš da platiš na pumpi, oni aktiviraju taj kod i onda ga ukucaš.
Posle ukucavanja koda traži ti da ukucaš svoj br. mobilnog i to je to.
Mislim da neces moci da otkazes sad kad je vec poslata,
treba da ti stigne roba pa onda da otvaras povrat na sajtu, pa da drugi kurir dodje po tu robu sto radi povrate.....isto sam zeleo i ja da uradim i nisam mogao..

inace uvece cu da postavim par vaucera , 50% 70% 1500, 2500 kome bude trebalo
Aferim
 
Ako si platio unapred samo to.
Ako nisi platio, moraš da platiš na pumpi, oni aktiviraju taj kod i onda ga ukucaš.
Posle ukucavanja koda traži ti da ukucaš svoj br. mobilnog i to je to
Hvala, sve je plaćeno, kodovi stigli. Znači može supruga da pokupi. Ukuca kod, br: mog telefona i to je to. Nema dodatni SMS itd?
 
Meni jos od petka stoji da je na putu ka paketomatu i jos nista. 😌
Hvala, sve je plaćeno, kodovi stigli. Znači može supruga da pokupi. Ukuca kod, br: mog telefona i to je to. Nema dodatni SMS itd?
Pa samo treba da prati korake koji joj traze, nista specijalno.
 
Koliko dugo obično stoji da je porudžbina spakovana? Meni evo već tri dana, isporučilac je Spark.
 
Stiglo mi je 9 paketa danas, 99% bebeće stvari za koje su ovi popusti i kupini stvarno značajni.

Utisak je da je dostava prespora. Svi su naručeni prošle srede i četvrtka.

M&M dostavljač za naš reon je divan.
 
Stiglo mi je 9 paketa danas, 99% bebeće stvari za koje su ovi popusti i kupini stvarno značajni.

Utisak je da je dostava prespora. Svi su naručeni prošle srede i četvrtka.

M&M dostavljač za naš reon je divan.
Mislim da je @DukeLander najbolje opisao situaciju.
Pola Srbije, tj. svi koji znaju da upale računar su poručivali, nerealno je da dostava funkcioniše tika-taka.
Neka samo isporuče poručeno i ja zadovoljan.
 
Nisu prespori, samo su preoptereceni.

Kod mene takodje M&M brutalan, samo sto izgleda jedan kurir pokriva ceo NS, bar u subotu kad sam se nalazio sa njim, sa Grbavice ide na Klisu,pa Telep, Futog....
 
Otkazana porudžbina najskuplje stvari, a ostale sitnice koje sam dodao da bih dopunio do 4000 (sve ukupno je koštalo oko 2500 sa vaučerom). Najskuplja stvar je 1800. Da li će mi vratiti pun iznos te stvari?
 
Nisu prespori, samo su preoptereceni.

Kod mene takodje M&M brutalan, samo sto izgleda jedan kurir pokriva ceo NS, bar u subotu kad sam se nalazio sa njim, sa Grbavice ide na Klisu,pa Telep, Futog....
I kod nas je M&M kurir super (isto NS).
Možda je isti čovek.
Bukvalno se lecneš koliko je ljubazan.
Tipa nisi kući, nema veze doću za par sati kad vam odgovara...
 
Ma da, to je taj 100%,srednjih godina covek, sa onim njihovim malim pikupom? Jednom mi je samo neki mladji decko dosao sa civilnim,putnickim autom isto max korektan.
 
Otkazana porudžbina najskuplje stvari, a ostale sitnice koje sam dodao da bih dopunio do 4000 (sve ukupno je koštalo oko 2500 sa vaučerom). Najskuplja stvar je 1800. Da li će mi vratiti pun iznos te stvari?
imate specifikaciju porudžbine, tamo piše koliko je iznos umanjenja sa vaučerom i toliko će vaam vratiti
 
Evo tri koda:

1500 FCUcavfF
1500 xjPqDMhz
2500 EGZJaPUw


Samo javite zbog drugih ako neki iskoristite.
 
Status Porudžbina je preuzeta od strane kurira
Pošiljalac Ananas direkt
Rok isporuke 21. - 27.nov
Dostavljač Gebruder Weiss

Ima li neko iskustva sa ovom kuriskom sluzbom? Jos uvek nisu dostavili posiljku
 
Mislim da je @DukeLander najbolje opisao situaciju.
Pola Srbije, tj. svi koji znaju da upale računar su poručivali, nerealno je da dostava funkcioniše tika-taka.
Neka samo isporuče poručeno i ja zadovoljan.

Nisu prespori, samo su preoptereceni.

Tako je, treba imati razumevanja i za greske i za sporost u obradi u ovakvom ludilu. I mnogo veca trzista, prodavci i logisticari su u buli u toku ovih rasprodaja.
Evo cisto moje licno iskustvo u Nemackoj ovih dana, da predupredim komentare "ovo samo kod nas ima". Narucivao sam dosta prethodne dve nedelje na adresu drugara u Stutgartu, pa cu ici jednom prilikom da pokupim. Par iskustava, reklo bi se slicnih, sve u poslednje dve nedelje:
  • Njihov lokalni DHL dostavljac (DHL u nemackoj je ekvivalent naseg Post Ekspresa, a Deutsche Post je ekvivalent Poste) je na jednom od paketa "zaboravio" da skenira kod. Treking mi se ne azurira vec 10 dana, stoji u statusu "da je u lokalnom skladistu za isporuku". Paket uredno stigao, ali napravio pometnju.
  • Na velikom marketplace-u, Kaufland, slican Ananasu (ima i svoju robu i od drugih dropshipper-a), jedno vece u ponoc "slucajno" pustio akciju na neki Lego od jednog prodavca otprilike 80%. Kupim dve stvari, uredno platim paypalom, uredno stoji porudzbina u obradi. Posle 2 dana ocekivano otkazu. Probam da se pobunim pod izgovorom da sam izgubio priliku da kupim kod drugog po nizoj ceni, dobijem odgovor da to imaju pravo po tom i tom clanu zakona...
  • Kleinzeigen.de je leglo prevare za artikle koji su popularni. Apsolutno je nemoguce kupiti Ryzen procesor. Na dnevnom nivou dobijam upozorenja da sam pisao poruke prodavcima ciji je nalog ugasen jer je okrivena prevara. KP je odraz casti i postenja za njih.
  • U ekstremnom slucaju, DHL-u trebalo 7 dana da jedan paket iz Minhena dostavi u Stutgart (200km). Pre mi je stigla jedna sitnica iz Slovacke DPD-om...
 
Status Porudžbina je preuzeta od strane kurira
Pošiljalac Ananas direkt
Rok isporuke 21. - 27.nov
Dostavljač Gebruder Weiss

Ima li neko iskustva sa ovom kuriskom sluzbom? Jos uvek nisu dostavili posiljku
Zovu te dan ranije da te pitaju da li si kući, i vozač ti se najavi pola sata pre nego što je kod tebe na adresi. Verovatno je kašnjenje zbog velikog broja porudžbina.
 
I kod nas je M&M kurir super (isto NS).
Možda je isti čovek.
Bukvalno se lecneš koliko je ljubazan.
Tipa nisi kući, nema veze doću za par sati kad vam odgovara...
Mand m je super. Kod mene neka devojka dostavlja. Uvek pozove 30 minuta ranije da se najavi. Nema ono e evo me ispred zgrade... Niti očekuje da dodjem po porudzbinu. Sama d odje do bvrata.
 
Ja se nadam bice navala neiskoroscenih danas... mrsko mi da vracam ovo sto mi velicina ne odgovara, ne znam jel vracati ili oglasi
 
U vezi one motorne testere što sam se žalio da neće da upali ,
prihvatili su reklamaciju i poslali mejl da će da mi uplate novac u zakonskom roku
Jel zna neko koliko je zakonski rok ?
Uplatili mi malopre.Kupio testeru pre mesec ipo dana.Prestala da radi.Tražio sam novac nazad i vratio testeru.
Posle 7 dana ,odnosno juče mi poslali mejl da je reklamacija uvažena ,a već danas uplaćeno
Svaka čast
 
Nazad
Vrh Dno