Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Svaki proizvod možeš po jedan komad tj popust se obračuna samo na jedan komad, a ti možeš i više kupiti.

Inače čekam isporuku za koju je rok bio 09-10.11. Preuzeo kurir u petak tj 09.11, ali i dalje nema isporuke. Pitanje za one koji imaju iskustvo sa kuririma M&M, koliko dana im je potrebno za isporuku po preuzimanju paketa 😬
Meni su 10-og isporučili monitor koji je isto imao rok 9-10, doduše on je bio sa direkt oznakom, ali isto preko m&m.
 
^Pre 5 minuta me zvao kurir da je ispred zgrade.
 
Kad smo kod kartice i Ananasa. Stoji mi transakcija još od 19.09. u rezervisanim sredstvima, plaćeno u paket zoni na onom njihovom aparatu. Stvarno mi nije jasno što su toliko posvađani sa tim karticama i stalno postoje neki problemi.

Nemoj se iznenaditi ako ti vrate sredstva sa rezervacije kao storno (ne dobijes nikakvu notifikaciju) pa skinu za 3 meseca, kao sto smo par forumasa i ja iskusili u februaru ove godine.

Znam, sećam se tog slučaja veoma dobro, zato sam napisao moje iskustvo - moguće da i dalje imaju taj problem.
EPILOG:
Zaboravio sam na to i sad vidim da mi nedostaje novac sa računa između današnja dva plaćanja. Proverim, danas su proknjižili transakcije iz septembra, bez ikakve notifikacije o odlivu sredstava. Znači apsolutno su pobedili u svakoj kategoriji amaterizma. Srećom, znam za slučaj koji je imao @Bassnectar91 inače ne bih ni primetio da mi nisu skinuli novac kada je trebalo, a sada bih zvao banku da blokiram karticu jer bih mislio da je u pitanju zloupotreba. Najgore od svega je što Mastercard sponzoriše firme koje zatim prave haos njihovim korisnicima.
 
Poslednja izmena:
@brzibg
Tada sam dobio obećanje od Ananas podrške da se više neće desiti, da je slučajnost, veliki broj transakcija itd, očigledno pate od istih dečjih bolesti već bezmalo godinu dana. Za izbegavanje bukvalno, što se tiče plaćanja karticom.
 
EPILOG:
Zaboravio sam na to i sad vidim da mi nedostaje novac sa računa između današnja dva plaćanja. Proverim, danas su proknjižili transakcije iz septembra, bez ikakve notifikacije o odlivu sredstava. Znači apsolutno su pobedili u svakoj kategoriji amaterizma. Srećom, znam za slučaj koji je imao @Bassnectar91 inače ne bih ni primetio da mi nisu skinuli novac kada je trebalo, a sada bih zvao banku da blokiram karticu jer bih mislio da je u pitanju zloupotreba. Najgore od svega je što Mastercard sponzoriše firme koje zatim prave haos njihovim korisnicima.
To je potpuno nedopustivo.

Ako te ne mrzi, prijavi ih i tržišnoj inspekciji.
 
Čestitamo!
Vaučer od 500 RSD za ceo asortiman na Ananasu je tvoj!

Da bi uspešno iskoristio/la vaučer potrebno je da:
  • Budeš ulogovan/a na svoj nalog
  • Ti korpa bude u minimalnom iznosu od 5000 RSD
  • Vaučer važi za celokupnu ponudu na Ananasu uključujući i proizvode koji su već na popustu.
x8V2osS9
etVdJIFB
WthOEana
Yb3PHO8R
Svi su 500 dinara vauceri imate cetri
 
Poslednja izmena:
Kome treba gore pomenuti vaučer 1000 din. neka se javi u DM. Uslov preko 100 poruka na forumu.
 
Kome treba 50% na izabrane... PM. Uslov minimum 100 poruka na forumu
 
Ti si bas dokon, ali i dalje nije tacno sto si napisao. Takodje fale mi jos 2 za gume. :D
 
Kome treba 1000 na preko 5000 vazi samo do kraja dana ..Screenshot_20231115_111510_Outlook.jpg
 
Evo ode i treća guma našem kolegi..
 
Da nije neko raspoložen da trampi običan vaučer od 2500? Dajem masterkard 1500 i običan 1000.
 
1k opet


RJpEWBVu


ima jos jedan

Q8bmQ6He


evo jos treci za gume :D :D

d8SAbo2u

cetvrti

wi2fwlSE
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno