Moguce,to mi nije palo na pamet 😂Pazi verujem da je ovo genericka poruka za reklamaciju. Lupam sad, ako se skrsi krevet onda salon taj salje ljude na teren da pogledaju, ili tipa ves masina i tako to kabasto![]()
Moguce,to mi nije palo na pamet 😂Pazi verujem da je ovo genericka poruka za reklamaciju. Lupam sad, ako se skrsi krevet onda salon taj salje ljude na teren da pogledaju, ili tipa ves masina i tako to kabasto![]()
Jednu doneli kada nisam bio tu.Zašto si odbio pošiljke?
Da li si odbio kad su ti poslali ili pre?
Šta su ti rekli na kraju kad si ih zvao?
U tom slučaju mislim da nije, ali za reklamiciju ili oštećen proizvod svakako jeste.Koliko se sećam nekada je bila besplatna dostava za sve sa sajta, pa su u jednom trenutku promenili. Kakva je situacija što se tiče vraćanja? Na primer kupim klimu i ne svidi mi se šta sam dobio, da li je povrat besplatan?
Izgleda da je i Vulkanj zaboravio, ili mu se nije svidela moja narudžbina od 18 knjiga pa je otkazao i sklonio sa stanja.Zato što je bigbang zaboravio da ažurira svoju ponudu za ananas, dešavalo se i sa drugim prodavcima.
Moze preko .me da se kupuje mc i da dobijes popust, moze cak da se pozove i nas korisnicki servis jer svakako rade preusmeravanje na bg. Ali sta god da kupis, nacekaces se jer su u dostavi katastrofa!da li je neko narucivao sa https://ananas.me ? Da li mogu iz Srbije da narucim (na adresu u CG), da li prihvata MC iz srpske banke?
Uglavnom najavljuju isporuku a i sigurno imaš dovoljno vremena da podigneš paket ili da se dogovoriš sa kurirom kada da dođe.Jednu doneli kada nisam bio tu.
Drugu jer su ispali nekorektni.
I povrati gde velicina garderobe nije bila ok.
Rekli da se sve naplacuje.
A mejlom mi poslali cenovnik gde se vidi da sam u pravu...
Reci nemam
Neka si ti meni objasnioUglavnom najavljuju isporuku a i sigurno imaš dovoljno vremena da podigneš paket ili da se dogovoriš sa kurirom kada da dođe.
Kako to misliš da je neko ispao nekorektan ako nisi podigao paket?
Ne čudi me da su te zbog svega toga stavili na crnu listu.
Preko Sparka mislim da je najbolje. Iskustvo sa svim prodavcima na Ananasu i ostalih u Srbiji je da kako te zalomi. Možeš dobiješ nov neraspakovan uređaj, zatim raskupusan, i neispravan. Ali realno nemamo bolje u Srbiji od Ananasa. Pošto oni imaju slogane, evo jedan moj slogan za njih-"Ne mogu sa njim (Ananas), a ne mogu bez njega".Pozdrav
Da li je neko kupovao indukcionu polocu bosh ili bilo koju preko ananasa i kakva su iskustva, prodavac ima spark i dr tehno
Uz vaucer bi proso jeftinije
Dali su vaučer od 1000 RSD u znak izvinjenjaDeset dana probijen rok za isporuku i to isključivo kad je dostava u pitanju. Haos.
Vidim i dalje stoje sve veličine a ove već potvrđene, verovatno sutra stižu.Ali cim je toliko "snizenje" najverovatnije je vracen proizvod, a oni ne obelezavaju kad je nesto "outlet"...
Naravno uvek treba gledati velicinu u cm nego u broju...
Ove 43 su mi bas vece, cak i 42 da budu knap, razgazice se. Poslaću ti slike ovih 43 koje imam@Darko95 Mozda je bolje da si narucio 42.5 . Javi kakve su i da li su siroke u stopalu ili su neke polu unisex
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari