Šta je novo?

AMD Radeon RX 480 tema

360E...:trust:
 
Koliko vidim, bili su referentni Sapphire 8GB modeli na preorderu par sati za $258 ali su ih brzo skinuli.

U svakom slučaju ne treba računati na kupovinu kartice ovog meseca, sredinom sledećeg kada se cene i ponuda ustale.

To je vec ok cena, mozda ce ici i jos malo nize za koji mesec.
 
.

Ма јок. Мислим да ће до краја године коштати дупло више него сад.
 
Poslednja izmena:
Uze mi rec iz usta :D



Ko kaze da je full hd na 27 do 34" mutan?
Samo su veci pixeli, pa ga je lepse gledati, kao sto ti je lakse gledati TV nego monitor.
Onako kad nakrcaju masu sicusnih pixela u nedovoljno incha, to siluje oci koliko je napadno.
Imam osetljive oci, pa prepoznajem tu razliku, ali kao sto rekoh, svacije oci su drugacije.
Ja samo znam da ja uzimam ovaj LG 34" , pa cu javiti utiske, mada to jos nece biti skoro.



Lose vesti... sad ce glupi rudari da navale na nju i mi normalni korisnici necemo moci da je nabavimo za normalne pare.
Zabraniti glupo i besmileno rudarenje jednom za svagda.

Druze..prosipas gluposti u vezi panela,da nema dalje.


Rudari su(oni stariji) bogati,a ne glupi. A da nije njih,mozda AMD ne bi ni doziveo da predstavi ove karte..
 
Poslednja izmena:
Sa onijeh linkova,pokretna traka,cene,i sama karta.....sve mi to tako jeftino izgleda

još posebno ovo mi nije jasno.....plastika preko cele grafe,samo ladnjak na procu

Radeon-RX-480-cooler.jpg

ne vidim memoriju niđe??

Yeston-RX-480-1.jpg
 
Druze..prosipas gluposti u vezi panela,da nema dalje.

Bas mi je krivo sto se ne slazes samnom.

Rudari su(oni stariji) bogati,a ne glupi. A da nije njih,mozda AMD ne bi ni doziveo da predstavi ove karte..

Oni stariji jesu, i kad je prosao golden age, ta prica je i trebala biti zavrsena, ovo sad je prebijanje mrtve macke, ali to svakako nije tema, pa da ne duzimo.
Rudari ako su nesto pomogli, takodje su i odmogli, dizanjem cena tih grafickih, kao i nemogucnoscu da se one nabave, tj nestasicom doticnih.
 
Sa onijeh linkova,pokretna traka,cene,i sama karta.....sve mi to tako jeftino izgleda

još posebno ovo mi nije jasno.....plastika preko cele grafe,samo ladnjak na procu

Pogledajte prilog 202886

ne vidim memoriju niđe??

Pogledajte prilog 202887

baha cekaj nereferentne modele ove referentne preskaci, ja sam prvo mislio da porucim cim se budu pojavile kod nas ili kod madjara ili da sacekam pa kada sestric bude dolazio iz nemacke da mi je donese ali cu prvo sacekati da vidim testove i sve ostalo pa cu da sacekam nereferentne modele pa tek onda poruciti neku. jednostavno ne zurim nigde i mogu da sacekam mesec dva da se odlucim za pravu kupovinu a u medjuvrmenu skupljam pare pa ko zna ako do kraja rx 480 na neki cudan nacin ispadne losa mozda na kraju kupim neku kartu iz zelenog tabora ali sada je samo strpljenje u pitanju a ja inace nisam poznat po tome kao strpljiva osoba ali sta ces sto se mora mora se.
 
ne vidim memoriju niđe??

EQ8WtKZ.jpg
 
baha cekaj nereferentne modele ove referentne preskaci, ja sam prvo mislio da porucim cim se budu pojavile kod nas ili kod madjara ili da sacekam pa kada sestric bude dolazio iz nemacke da mi je donese ali cu prvo sacekati da vidim testove i sve ostalo pa cu da sacekam nereferentne modele pa tek onda poruciti neku. jednostavno ne zurim nigde i mogu da sacekam mesec dva da se odlucim za pravu kupovinu a u medjuvrmenu skupljam pare pa ko zna ako do kraja rx 480 na neki cudan nacin ispadne losa mozda na kraju kupim neku kartu iz zelenog tabora ali sada je samo strpljenje u pitanju a ja inace nisam poznat po tome kao strpljiva osoba ali sta ces sto se mora mora se.

Kolko vidim referentna ce i biti oko 220 evra.
Nereferentne oko 320 evra.
Ja cu ipak referentnu.
 
Bas mi je krivo sto se ne slazes samnom.
Oni stariji jesu, i kad je prosao golden age, ta prica je i trebala biti zavrsena, ovo sad je prebijanje mrtve macke, ali to svakako nije tema, pa da ne duzimo.
Rudari ako su nesto pomogli, takodje su i odmogli, dizanjem cena tih grafickih, kao i nemogucnoscu da se one nabave, tj nestasicom doticnih.

Care! :D
 
Kolko vidim referentna ce i biti oko 220 evra.
Nereferentne oko 320 evra.
Ja cu ipak referentnu.

Toliko mozda bude rx 480 sa 4 gb vram memorije dok ja ipak idem na verziju od 8 gb i mislim da nece biti ta cena bar ne preko dok kod nas po radnjama me nista ne cudi da bude i vise od te cene.
 
Pa jasno je da ce 8gb biti 260 dolara, to smo vec apsolvirali.
Ja inace i pricam o 4gb modelu.
 
manje pričaj, više slušaj.
 
Pa jasno je da ce 8gb biti 260 dolara, to smo vec apsolvirali.
Ja inace i pricam o 4gb modelu.



Da si pazio na casu znao bi da nije tako, evo ti lista pa pogledaj gore koje su preporucene cene za prodaju bez pdv-a ili vat a dole imas listu zemalja koliko bi kartica trebala da kosta plus jos 10-20% kada ovi nasi nabiju cenu ali to 10-20% je samo znak pitanja.
 
Umesto 10-20 bice 100-200 % [emoji14]

Poslato sa HUAWEI Y300-0100 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Izgleda da su tacni rezultati koji su objavljivani, ovde je postignut i bolji rezultat.
Temperature odlicne i pored ovog skarabdzenog kulera, samo klokovi mi nisu ovede jasni, neki bag...
 
Ne čini mi se ovo baš pametno rešenje,pokriti memoriju sa pljastik-fantastik

Cela grafa je duža za celih 8 CM,samo da izgleda GLOMAZNA.....čudna rešenja
 
То ионако није много важно, нереферентне ће свакако бити боље одрађене.
 
Da si pazio na casu znao bi da nije tako, evo ti lista pa pogledaj gore koje su preporucene cene za prodaju bez pdv-a ili vat a dole imas listu zemalja koliko bi kartica trebala da kosta plus jos 10-20% kada ovi nasi nabiju cenu ali to 10-20% je samo znak pitanja.

Citam temu od kad je nastala i sve postove u njoj, video sam tu tabelu jos kad je okacena.
Sta se tu ne slaze sa mojom izjavom? Lepo pise da se ocekuje da ce 4gb model biti oko 220 evra u Madjarskoj, kao sto sam i rekao.
Takodje treba imati u vidu da je ta cela tabela nagadjanje, videcemo uostalom svi pocetnu situaciju za 9 dana , ali neminovno je da dodje na 220 evra 4gb model, najkasnije za 2 meseca, ako ne bude odmah.
 
Poslednja izmena:
Na kraju ce ispasti sporija od R9 390X, toliko su nahajpovali, i na kraju ce biti jedva brza od R9 390/GTX 970
 
Na kraju ce ispasti sporija od R9 390X, toliko su nahajpovali, i na kraju ce biti jedva brza od R9 390/GTX 970
Zbog cega tako mislis?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno