Šta je novo?

AMD Radeon RX 480 tema

Ja ne verujem kakve se cene lupaju za ove karte smesno do bola :D

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Smesno ili ne, karte se prodaju po tim cenama :D
 
Ko kazd da ne koriste? Ako malo bolje pogledas videces da su i nvidie sada tesko dobavljive i mnogo skuplje nego do pre mesec dana [emoji1]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Jel sam se ja istripovao nešto ili su ove 470 i 480 najstrašnije poskupele? Zar nisu 480x išle ispod 300e u najavi i startu?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nisi istripovao, a razlog je, kao što je pomenuto, rudarenje.
 
Gejmeri presli na konzole i svima lepo :D

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 
Jeftinije da uzmes povratnu kartu do Madjarske/Austrije/Nemacke i tamo kupis graficku. :d
 
Karikiram :D Svakako jeftinije izadje da se tamo naruci pa kako god dobavi ovde.
 
Kartica nema nigde pokusao sam ja iz austrije da dovucem jos jednu rx 480 8gb al je haos na trzistu.
Ja sam svoju juce prodao strix 8gb za 500e i to glat bez cenkanja.Rudar koji je uzeo samo je gledao dal je samsung memorija bez ikakvog testiranja...
 
Pozdrav ljudi... Nesto sam razmisljao da malo trosim pare i da zamenim 280x za 480 i vidim koja je ludnica na trzistu sa cenama. Trenutno sam u Austriji i isto mogu da potvrdim da ih nigde nema.
Kontao sam zato da uzmem 580 za ~220e, i sada imam par pitanja:
- Zasto je 480 upravo u ovom trenutku postala toliko popularna, posto je vec godinu dana prisutna na trzistu?
- Zasto je 480 bolji izbor za rudarenje od 580?
- Naisao sam na ovo http://www.thecryptomining.info/2017/05/gpu-mining-rx-580-vs-rx-480-quick-comparison.html i ako sam dobro shvatio, problem je veca potrosnja 580, koja bi trebala da se resi drajverima -> Da li to znaci da se u buducnosti moze ocekivati pomama za 580? Rekoh da uzmem odmah par komada, pa da ih prodam kasnije i kupim stan :)
 
Tesko je prognozirati ali pomama je sad i odmah, dok je isplativo kopati.
 
Kartica nema nigde pokusao sam ja iz austrije da dovucem jos jednu rx 480 8gb al je haos na trzistu.
Ja sam svoju juce prodao strix 8gb za 500e i to glat bez cenkanja.Rudar koji je uzeo samo je gledao dal je samsung memorija bez ikakvog testiranja...

I sad lepo kupiš neki bolji model 1070 sa domaćom garancijom.:smoke:
 
Јбт све полудјело због рударења, цијене 470-ки и 480-ки отишле у мај*ину. Тачно ми дође да сад утопим моју R9 290, свеједно планирам да прелазим на 1080 или 1080 Ti. Овако ћу добити доста више пара него прије само мјесец дана. :D Само не знам да ли су и ове двије nVidia-е отишле горе са цијеном?
 
Nisu još uvek ako misliš na KP, u domaćim radnjama ne znam.
 
На КП циљам. ;-)

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Jedna cena u oglasu, druga kad pitas da li moze, kad i koliko kosta. Navala je sad na mid I high segment, sve cene odose gore, neke manje neke vise. majnuje se I sa 1060/70/80 pa im ide cena, a posto igraci nemaju sta da kupe skace cena i 1050... totalni haos.
 
Јбт све полудјело због рударења, цијене 470-ки и 480-ки отишле у мај*ину. Тачно ми дође да сад утопим моју R9 290, свеједно планирам да прелазим на 1080 или 1080 Ti. Овако ћу добити доста више пара него прије само мјесец дана. :D Само не знам да ли су и ове двије nVidia-е отишле горе са цијеном?

Ne cekaj previse, drugar je u u subotu prodao svoju r9 290x za 270 eura. Tako da ako hoces da je utopis sada ti je pravo vreme.
 
Opasno me golica, da prodam moju 480, i da uzmem neku 1060.
Samo, gde naci?
Cini mi se, da ih niko nema na stanju.
 
1070 ili 1060?

Za 1060 ne vredi menjati, jos imas top model 480..
 
1060, nekako me opet vuce, da se vratim na nvidiu, a razliku, koju bih dobio, ulozio bih u neki bolji procesor.
 
To i nije losa ideja onda, 1060+i5/i7 bice dosta bolje od 480+G4560.
 
Pa da, razmisljao sam da predjem na i5 6500-6600.
Cak sam mislio, da sve rasprodam, i da idem na Ryzen neki, ali, tu bih opet morao da ulazem, a sada nije trenutak.

Edit:
Ove nase prodavnice, sve imaju, ali, nista nemaju.
Lako bih ja prodao, ovu moju, ali, tesko bih nasao 1060.
 
Poslednja izmena:
I ja sam razmisljao prodati moju ali kad nema sta drugo da se uzme..

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno