Šta je novo?

AMD Radeon RX 470 tema

Pa to čekam , imam ponudu od 350


Sent from my iPhone using Tapatalk

Iskreno ja bi je dao za te pare, jer ni kupac nece cekati previse a pitanje je sledeci kada ce da naleti i hoce da ponudi isto ili vise. Ali ti prodajes ne ja pa tako da ja ne mogu da ti kazem prodaj ili cekaj vecu cenu.
 
ja se isto pitam da li prodati? ali i sta kupiti da bi imao iacu ili priblizno jacu kartu? da li ici na 1060 6 gb

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
1060 6GB pa navise.
 
kolika je cena za taj gtx?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

On je ovu platio pre 7 dana 400e, prijatno iznenadjeni kartom, bolja jr od onih jeftinijih resenja od Msi, Asus, Gigabyte...Kuler ok sto se buke tice sve dok ne predjes 50% fan speed,isto kao kod armora, asus dua i ga windforce. Ali je karta osetno hladnija, covek fiksovao fsn speed na 35%, temp nije presla 70stepeni.
 
Koja je to Inno3D, pretpostavljam ova? Vidim da postoji i V2, ne znam u čemu je razlika u odnosu na V1.
 

Prilozi

  • GX068IN_143337_800x800.jpg
    GX068IN_143337_800x800.jpg
    74.8 KB · Pregleda: 85
Poslednja izmena:
Koja je to Inno3D, pretpostavljam ova? Vidim da postoji i V2, ne znam u čemu je razlika u odnosu na V1.

Da to je ta, sad v1 iki v2, stvarno nemam pojma, niti imam predstavu koja je razlika, on je uzeo od madjara na kp. Bila je i MSI Gaming X za 415e neko vreme i onda je otisla dosta gore blizu 500e, to je stvarno bio best buy, ali to (ocekivano) vise nema u ponudi po toj ceni, niti ce verovatno biti skoro, ipak se radi o top modelu.
Ako te jos nesto zanima, tu sam, mogu da pitam ortaka da okrene i neki test, mada on je to bocnuo i guraj ;)
 
Nema potrebe, sve su one tu u nekoliko %, važno je da je tiha na tih 35% i solidno ohlađena. Trenutni best-buy dok je ima po toj ceni.
 
U cemu je trik sa ovim cenama od 400e za rx470 po oglasima? Ponizno se izvinjavam, o presvetli, ako je vec objasnjeno.
 
Nema potrebe, sve su one tu u nekoliko %, važno je da je tiha na tih 35% i solidno ohlađena. Trenutni best-buy dok je ima po toj ceni.

Tako se i meni cini, ako ostavis default fan curve, radi tako na 40-45% sto je i dalje sasvim ok, kazem 50% kao i kod vecine je kriticno, mada je i tu tisa sigurno od Asus Dual, karta drzi 65 stepeni.
 
U cemu je trik sa ovim cenama od 400e za rx470 po oglasima? Ponizno se izvinjavam, o presvetli, ako je vec objasnjeno.
potraznja tih karata koliko ja kontam je za rudarenje ,nema ih u ponudi pa je valjda ta cena zbog potraznje!
neka me neko ispravi ako gresim

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
U cemu je trik sa ovim cenama od 400e za rx470 po oglasima? Ponizno se izvinjavam, o presvetli, ako je vec objasnjeno.
Zbog majnovanja koje je trenutno mnogo isplativo.

@djokosrb

Asus dual vazi za bucniju karticu(ako je RX 480 u pitanju, a verovatno i za druge Asus Dual modele).
 
Zbog majnovanja koje je trenutno mnogo isplativo.

@djokosrb

Asus dual vazi za bucniju karticu(ako je RX 480 u pitanju, a verovatno i za druge Asus Dual modele).

Dok je hladnjak do 50% fan je bas tih, sve preko toga je haos.
Ova inn3d GTX 1070 je za klasu iznad.
 
Ode za 380€, sad pitam lika kaže 5€ po kartici dnevno imaju dobit


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Svaka cast, sada vidi sta ima u ponudi pa kupi sebi mnogo jacu karticu ako ti treba ako ne uzivaj u zaradi.
 
sad ne znam ni sta da uzmem za dotu, dal RX460 ili RX560 ili mozda nvidia 1050
 
Pa uzmi ako nadjes 1050 ti 4 gb verziju a to je taman ta razlika koju si zaradio a ono sto si pre nekoliko meseci dao za 470-cu ti ostaje u dzepu. Ipak bi uzeo 4 gb jer ipak 2 gb postaje malo a i da se nadje malo jaca kartica ako budes ipak hteo da odigras nesto jace od dote. Mozda sada ne planiras nista jace da igras ali ko zna mozda izadje nesto sto ti se svidi.
 
Pa uzmi ako nadjes 1050 ti 4 gb verziju a to je taman ta razlika koju si zaradio a ono sto si pre nekoliko meseci dao za 470-cu ti ostaje u dzepu. Ipak bi uzeo 4 gb jer ipak 2 gb postaje malo a i da se nadje malo jaca kartica ako budes ipak hteo da odigras nesto jace od dote. Mozda sada ne planiras nista jace da igras ali ko zna mozda izadje nesto sto ti se svidi.

+1
Ga model sa dva fana za 145e ni cent vise.
 
Ako ga uopste nadjes po toj ceni. Posto su pocele da skacu cene i 1050...
 
Poslao sam poruku onom co'eku iz naroda , sad će da vidimo kad će biti, elem jel može neke da me uputi šta se desilo sa bench shopom može i u pp ili link ka temi gde piše, nisam obraćao pažnju odavno


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
evo nadji mi sad po toj ceni gde ima da se kupi, dajem soma evra u etherum.....btw na gdax je cena ~280 eur, ovo je mozda bio neki glitch, al nista da ozbiljno poremeti
 
Na grafikonu se vidi da je pala na ~$75, pa posle jednog minuta otišla preko $300, da bi se stabilizovala na $296. U prevodu, B92 odavno nije ono što je bio, nije još baš Kurir/Informer klasa, ali napreduje.
 
Počelo je :D

Radeon RX 470 MINING Edition 4096MB

https://www.overclockers.co.uk/sapp...ddr5-pci-express-graphics-card-gx-37y-sp.html

GX37YSP_168450_800x800.jpg
 
Quad UEFI bios?

To znaci da ima 4 biosa ili?
 
ovo skuplje od obicne 470 dok je bila da se kupi pre nekoliko meseci. ne znam ko bi ovo kupio kada posle moze da je baci u dunav kada isplativost kopanja ode u bunar. jedino da se kockas pa ako se otplati pre nego sto pukne balon onda ok, posle jos i moze da se zaradi nesto.
 
Bolje da su izbacili jos regularnih kartica, pa mozda i stignemo da kupimo neku pre majnera.
 
Nazad
Vrh Dno