Šta je novo?

Amazon Fire TV

Nije to do uređaja, sve te aplikacije iris smart, supernova move smart, orion TV nemaju 50 fps...

Orion TV je kao malo bolja slika (i to samo na pojedinim kanalima), ali i tu je lošiji kvalitet u odnosu na stb.
 
IRIS SMART APK LINK
jel zabranjeno ovako postavljanje linkova? da ne popijem ban ili slicno?
Ziv bio, radi kao sat. Vidi se razlika u kvalitetu u odnosu na BOX, ima daleko manje HD kanala kad se ovako pokrene, sto je krajnje cudno jer kapiram da je broj HD kanala vezan za nalog i paket koji imam a ne za to koji je uredjaj nakacen.
Svakako dobra opcija za imati :)
 
Stigao konacno 4k max, da zameni 2gen. Povezan na usb napajanje TV-a Y racvom ( tv ima jedan usb sa jacom strujom i 2nd gen je radio napajan samo,iz njega a 4k max sam pojacao za svaki slucaj). Posto retko gde pise kako se nakon prvog ukljucivanja sticka prekida software update (drze se dva tastera na daljinskom nisam siguran koja tokom update procesa), a bio sam u frci sa vremenom da povezem sve pre kacenja tv-a na zid, dobio sam poslednji update, kojim su zakljucali mogucnost da se postavi custom launcher i mogucnost da se relativno lako blokiraju naredni updati. Stavio aam Kodi, Eon, i SmartTube, i sve radi prilicno dobro (kroz sbb wifi sa sbb rutera iz ne bas bliske pozicije) uz lagani debloat. Za 34 eura svakako izvrsna kupovina.
 
Mene zanima ako se vrati na fabricka tj factory reset, i pokrene ponovo, hoce li biti azuriran na novu verziju ili ne? :D
 
Наравно да задња верзија софтвера остаје. Као и на сваком другом андроид уређају, враћање на фабричка подешавања брише апликације и све налоге, а фирмвер је увек на задњој верзији која је инсталирана.
 
Stigao konacno 4k max, da zameni 2gen. Povezan na usb napajanje TV-a Y racvom ( tv ima jedan usb sa jacom strujom i 2nd gen je radio napajan samo,iz njega a 4k max sam pojacao za svaki slucaj). Posto retko gde pise kako se nakon prvog ukljucivanja sticka prekida software update (drze se dva tastera na daljinskom nisam siguran koja tokom update procesa), a bio sam u frci sa vremenom da povezem sve pre kacenja tv-a na zid, dobio sam poslednji update, kojim su zakljucali mogucnost da se postavi custom launcher i mogucnost da se relativno lako blokiraju naredni updati. Stavio aam Kodi, Eon, i SmartTube, i sve radi prilicno dobro (kroz sbb wifi sa sbb rutera iz ne bas bliske pozicije) uz lagani debloat. Za 34 eura svakako izvrsna kupovina.
Odakle si skinuo eon?
 
Kod mene je neka verzija sa aptoide i radi odlično uz NordVPN.
 
Nešto mi se dugo ucitava hbo max u poslednje vreme, vrv je izašla novija verzija 😉
 
... са ТВ активацијом.

Него, има ли app за SkyShowtime?
Можда нешто од овог, мада је чудан садржај архива? :unsure:
 
... са ТВ активацијом.

Него, има ли app за SkyShowtime?
Можда нешто од овог, мада је чудан садржај архива? :unsure:
Mozda treba SAI.apk za ovo?
Jeste mora sa SAI da se otpakuje i instalira.
Ja imam sve Amazon accounte na US, ko ima sa nasim bi trebalo da u storu ima ponudjeno.
 
Poslednja izmena:
I meni će trebati za firestick pa kad neko od forumaša uspije skinuti na firestick i pokrenuti neka stavi ovdje link . Hvala
 
Probao ovu verziju gore sto je stavio @srkist i meni ne radi na Maxu, instalira se ali nece da pokrene.
 
Instalirao sam ja na Firestick, radi, prvo mora da se instalira SAI installer pa se preko njega instalira. Vremenom ce to moci da se instalira sa jednim.apk kao i sve ostalo
 

Prilozi

  • 20221214_150752.jpg
    20221214_150752.jpg
    238.2 KB · Pregleda: 50
Maloprije instalirao i usporedio slike ,na istoj epizodi pete sezone yelowstone , izmedju LG TV aplikacije i ove na firesticku.

Puno puno bolja slika preko LG aplikacije u odnosu na android . I ne može prikazati titlove na firesticku . Uključeni su ali se ne prikazuju
 
Neznam kako, meni ne radi ni jedna od te dve.
Znaci instaliram ulogujem se i otvori nesto sa Marlon Brandom kao pozadinu i kraj.
Dok mi na Shieldu radi normalno sa titlovima a i upscaling dolazi do izrazaja :)
Cenim da je zato i na LG app bolja slika.
 
Očigledno, treba nam službena aplikacija za firestick . Nadam se da će je neko uploadati negdje
 
У мом случају, са 4К Мах, обе верзије су исправне, инсталиране са SAI.
Осим избора језика превода, нема других подешавања с тим у вези, црна позадина је подразумевана.
Технички умногоме недорађено.
 

E ovo ce biti prava stvar,konacno HD audio pastrough na uredjaju jeftinijem od shield-a.
 
Odlicna vest. Mada Tv Cube nije toliko jeftiniji od nVidia Shield Tv. Ako je uopste jeftiniji.
 
Odlicna vest. Mada Tv Cube nije toliko jeftiniji od nVidia Shield Tv. Ako je uopste jeftiniji.
Amazon redovno ima 50% akcije. Nema je jos za uredjaj od mesec dana, ali ce je nekada biti. Shield nikada nije na stravicnim snizenjima, a uredjaj je star poprilicno.
Polako, doci ce i ovo cudo za sitnu raju
 
У мом случају, са 4К Мах, обе верзије су исправне, инсталиране са SAI.
Осим избора језика превода, нема других подешавања с тим у вези, црна позадина је подразумевана.
Технички умногоме недорађено.
Izgled prevoda se ne podesava u aplikaciji vec kao kod Prime video u podesavanju uredjaja. Znaci izadjes iz aplikacije, udjes u settings uredjaja koji koristis, pronadjes podesavanje izgleda slova i podesis kako tebi odgovara. Npr ja sam podesio za Prime video da mi bude prevod bez pozadine i zute boje. Juce instaliram Skyshowtime i prevod je zut bez pozadine.
 
Nazad
Vrh Dno