Šta je novo?

AliExpress igre: Merge boss - invites I ostalo

Mislim da su napravili (namerno naravno) da kada "zapratiš" nekoga, njemu pomažeš 2 dana ali tebi se slot popuni na 3 dana, tako da stalno moraš da juriš nove prijatelje. Ja svaki dan kliknem par poslednjih linkova iz teme, zapratim ako igra dozvoljava, malo sam se i smorio jer je prvo dolazio lep broj poena, sada jedva bilo šta.

Ako neko može, neka proba moj link

Isto mislim. Evo i kolega na poslu me zaprati, kad sam probao ja njega nije dozvoljavalo. Ali ujutru u 8:00 dozvolilo. Videcemo ujutru. Hvala Deni kn i Bojanu sto su ispostavili. Sutra ujutru cu probati oba.
 
Inače, možete kliktati po 2 taska odjednom koji vam odbrojavaju po 15s za energiju. Ne morate 1 po 1 kliktati.

Ko zaprati neka mi napiše, pokušaću da uzvratim.
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-03-23-14-41-48-979_com.alibaba.aliexpresshd-edit.jpg
    Screenshot_2024-03-23-14-41-48-979_com.alibaba.aliexpresshd-edit.jpg
    100.8 KB · Pregleda: 5
Izgleda da duze traje gostovanje, mozda tri dana. Deluje da cu tek sutra moci da ulazim u nove grupe.
Evo i moj invite ako neko negde ‘visi’ sam. Javite se samo kako bih vas ujutru dodao.

【AliExpress】Earn shopping credits and save on any AliExpress orders
 
Igram konstantno ovo i imam utisak da jedva 10k uzmem (bez invajta).. Ne znam kako su oni zamislili da se uzme 20k, izgleda da su ga bas oslabili sad na kraju
 
Darko95
Babico
Cojekonza
del botRo
(Na ali je ime kristina a ne Djole da ne bude zabune da znate ko je…..da uzvratite)
【AliExpress】Earn shopping credits and save on any AliExpress orders
 
Ušlo troje i kod mene, hvala svima :)
 
【AliExpress】Earn shopping credits and save on any AliExpress orders
Ko moze nek udje. Ja sma probao da uzvatim. Deni. Kn i bojanu al mi ne daje. Pise da sam vec pomogao prijatelju. A imam slobodnih slotova.. Ne znam od cega zavisi
 
Nazad
Vrh Dno