Šta je novo?

AliExpress igre: Merge boss - invites I ostalo

I meni, a taman sam zamenio poene za 10$ kupon i rešio da ne igram više, kad ću opet morati. Doduše meni za L9 iteme daje oko 1000 poena (para, čega već).
 
Da li je sutra poslednji dan kada moze da se withdrawuje odnosno zamene pojeni za novac?
 
Meni krenulo da daje poene na sve stvari samo ih zamenio gore na refresh.
Pogledajte prilog 435092
Hvala legendo, ne bih ni primetio da nisi javio

Duplo manje nego do juce za ove artikle koji su jedini mogli da daju, ali opet bolje nego ovo sada

@Valjda bi trebalo da moze do kraja akcije, ali ne pise tacno vreme, mada je isti datum za zaradjivanje i koriscenje logika kaze da bi trebalo do srede u 8 ujutru, ali nemoj me drzati za rec
 
Poslednja izmena:
Meni je već popunjeno you are helping a friend, Nemoguće da samo dvojici možeš samo pomoći.
 
I meni refresh daje za ostale iteme.. Za Lvl9 oko 1000, sto je ok, mads treba dosta energije za to, svakako bolje nego sa ovim tortama

Screenshot_2024-03-25-10-43-35-067_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
 
Meni reklo juče da ću moći zapratit za 20ak sati, a danas mi opet ne da da zapratim ikoga.
 
I meni refresh daje za ostale iteme.. Za Lvl9 oko 1000, sto je ok, mads treba dosta energije za to, svakako bolje nego sa ovim tortama

Pogledajte prilog 435110
Tebi je solidno, po kapi vidim da imas 5 poena po 1 potrosenoj jedinici energije, meni je oko 3.5-3.7. Da su bar samo sutra ovako zakinuli

Da ne pokusavate bez veze, ukinuli su VIP kupce sada, izmenio sam preko 50 porudzbina i odradio oko 20 i nije se pojavio VIP kupac. Unapredim i poslednju radnju na 400% i ne pojavi se vip kupac, iako je pisalo da ce se pojaviti, ali sam bar dobio dodatnih 100 energije

@Hibranja @X4K3P Uvek stoji 24 sata, ali treba da prodje 3 dana od prihvacenog poziva

 
Poslednja izmena:
Tebi je solidno, po kapi vidim da imas 5 poena po 1 potrosenoj jedinici energije, meni je oko 3.5-3.7. Da su bar samo sutra ovako zakinuli

Da ne pokusavate bez veze, ukinuli su VIP kupce sada, izmenio sam preko 50 porudzbina i odradio oko 20 i nije se pojavio VIP kupac. Unapredim i poslednju radnju na 400% i ne pojavi se vip kupac, iako je pisalo da ce se pojaviti, ali sam bar dobio dodatnih 100 energije

@Hibranja @X4K3P Uvek stoji 24 sata, ali treba da prodje 3 dana od prihvacenog poziva

Po tome, ni u teoriji nemam šansi da doguram do 10$ čini mi se. Ako je jedna energija 5 kredita, a trenutno mi treba 22000, to je 4400 energije.. Čak i kad uračunam ~10k od invajta, 12000 kredita je 2400 energije (4800 minuta iliti 80 sati)

1 dram 7 litara
 
I ja sam isto racunao, pa i da ceo dan pikam na svaka 3 sata, krenem u 7 i zavrsim u 3, to je 720 za dan i sa onih dodatnih mislim oko 500, to mi je oko 4350(0.43 dolara dnevno), ali naravno u slucaju kada bi se sve pretvorilo u artikle koje prodajes, ali posto uvek ostane viska, znaci mozda bude oko 3200-4000. Znaci, za dva dana ni dolar ne racunajuci bodove od drugih, ali posto se sada svima smanjilo onda se i od ljudi koji su prihvatili poziv ne dobija nesto mnogo... Koliko vidim najvise se dobije za sam prihvaceni poziv, tj. to nisu smanjili.

Mozda u nekom kratkom intervalu povecaju, ali pitanje je....

Ja sam trenutno na 8.34 i kao sto kazes sa ovim nema teorije da se izgura naredni kupon, ako ne povecaju, eventualno da izguram do 9, pa da uzmem jedan od 5 i 2 po 2
Kada bih znao da ce ostati isto, odmah bih bar razmenio za taj od 5
 
Poslednja izmena:
Ako neko hoće i može hvala unapred :



【AliExpress】Earn shopping credits and save on any AliExpress orders

【AliExpress】Earn shopping credits and save on any AliExpress orders

【AliExpress】Earn shopping credits and save on any AliExpress orders

【AliExpress】Earn shopping credits and save on any AliExpress orders

【AliExpress】Earn shopping credits and save on any AliExpress orders
 
Nazad
Vrh Dno