Šta je novo?

AliExpress igre: Merge boss - invites I ostalo

@ytrewq Zamena traje do sutra ujutru, nema razloga da vaze duze od toga. Pitao je za novcice, a pretpostavljam da si ti mislio za kupone
 
Takodje 20$ i 40$ ukinuli, zamenili sa 30$ i 50$... Ja hteo da uzmem 5$ i 2x2$ ali propasce mi 4$ sad...
 
Zameni za pola dolara, idi u deo sa novcicima, i nadji neke sitnice koje te zanimaju(masku za telefon, stakla za telefon, usb citac, drzac za lampu za bajs, micro ploce...) koje imaju dodatnih 60% popusta za novcice ili koliko ti vec daje kao maksimalni popust, spustis cenu s novcicima, plus tih pola dolara, dobices stvari po ceni od par ili par desetina centi
 
Poslednja izmena:
Upadajte ko moze, imam praznih slotova i javite mi ko pomaze da uzvratim.

【AliExpress】Earn shopping credits and save on any AliExpress orders
 
Ušao kod tebe :D
 
@vrobec nisam siguran šta ti znači to "pratim", jer te očigledno nemam na listi u slotovima. Bar je to lako proverljivo. Ako već hoćeš da druge kolege uđu kod tebe, onda bar ispoštuj pa uzvrati.
 
@vrobec nisam siguran šta ti znači to "pratim", jer te očigledno nemam na listi u slotovima. Bar je to lako proverljivo. Ako već hoćeš da druge kolege uđu kod tebe, onda bar ispoštuj pa uzvrati.
Cek malo, kako te nisam zapratio!? Da li ti sa screenshota?
Inace zapratio sam unazad minimalno 10 linkova iz postova.
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-03-26-11-08-51-624_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_2024-03-26-11-08-51-624_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    89.2 KB · Pregleda: 24
Nakon "Play Now" izadje da li si zapratio ili ne. Samo 3 možeš zapratiti svakako
 
Iznosi za ordere kod mene već 2 dana u kanalu, za stvari na 8-9 lvl. Mi daje 800-900 kredita, ne pomaže ni refresh ni brisanje keša. A pritom su 80-90% ordera ispod 100 kredita. Nekako ću nagurati još 1 kupon od 0,5$ i bataljujem.
 
Sada je limit na 3 dana iako vec prvi dan pise You can help other in xx:xx:xx
tj. preostali broj sati do 8 ujutru

Sutra ujutru je kraj - kuponi vaze do 29.03 do 7:59

Nisam siguran kod koga sam uspeo da upadnem pre 2 dana , kod mene na listi su

Bassnectar91,CuBe-O i Neđa70

@Zoza

Broj poena su spustili na minimum
 
Ja podvlačim crtu, dosta je vremena oduzelo ovo ali vredelo je da se ne lažemo.. 17$ na 20$ je itekako dobra ponuda, za ubuduće ćemo znati da menjaju pravila kako im dođe
 
Ako neko igra i dalje i voljan je da uđe, fali mi 2k za $5. Nažalost ne mogu uzvratiti, jer sam jutros ušao kod kolege @vrobec koji nije uzvratio na moj link.

 
Izgleda da će mi $0.15 faliti do kupona od $5...
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-03-26-21-21-16-015_com.alibaba.aliexpresshd-edit.jpg
    Screenshot_2024-03-26-21-21-16-015_com.alibaba.aliexpresshd-edit.jpg
    474.2 KB · Pregleda: 15
Izgleda da će mi $0.15 faliti do kupona od $5...
Ipak uspio. Koliko vremena izgubih na glupost...

Ako nekome malo fali i znači mu da ga dodam mislim da imam još jedan slobodan slot za dodavanje pa pišite. Trebalo bi da se dobije dosta poena od mene.
 
Nazad
Vrh Dno