Šta je novo?

AliExpress igre: Merge boss - invites I ostalo

Koliko tudjih poziva za igru uspete da prihvatite(linkova da kliknete)? Ja sam sada uspeo 3 da prihvatim, 4. nisam mogao. Ne znam da li je povezano sa brojem ljudi koji su meni na listi u tom trenutku, posto sam i tu na 3
 
Zna li neko može li da se resetuje level igrice? Ja sam na nekom 40+ levelu i ide baš kilavo dok kod drugara koji nije igrao do sada, skupih 10 hiljada za 10min.
 
Neću to ni da pokušavam, probao sam davno kad su više bili aktuelni oni deal-ovi dobrodošlice i ostalo, u suštini dobiješ kod ili promociju, ali verovatno preko IP-a, adrese i kartice linkuju naloge, pa svaki order otkažu.
 
o_O - onda svakom daju drugaciju ponudu
mb.jpg
 
Poslednja izmena:
ja imam max. oko 400 poena-$ i to samo na 2 vrste "proizvoda" , ti 2400 za sve.da je tako kod mene imao bih 500k.
rokaj dalje :)
 
@sasa022 zato sam ja i pitao gore da li može da se resetuje igra. Kod drugara je ovako kao kod Chernobyla (s tim što su ove ponude kod njega još i veće), dok je kod mene na 44 levelu isto kao kod tebe. Oko 400$ max i to tek poneka, takođe samo na glupe torte i džakove para.
 
Da, ovo je bukvalno kao da igra merge bos pre 4 5 meseci, kao cheat.
 
Imam jedno slobodno mesto za merge, posaljite mi na PP screenshot od merge i neka mi se javljaju ISKLJUCIVO oni koji igraju svakog dana i imaju preko +100K credit. Jutros ubacio nekog Danila u grupu, lik uopste ne igra
 
Bas su smanjili danas sa bodovima za L7 stvari, smanjili su i prethodna 2 dana, ali sada bas ubise. Prvi dan je bilo oko 700-850, poslednjih par oko 600-650, danas 500
 
Definitivno su pogoršali algoritam. Kod mene sad pretežno izlazi da mergeam džakove para, a izbacuje torte, s tim što se nikad nije pojavila ponuda za L7+ stvar, iako na tabli imam L10.
 
Uvek ima sve do 10 na listi, ali kada su ove akcije meni bar uvek ide do 7 maksimalno. Mislio sam da je tako svima, ali sam za crni petak na redditu video neke koji su postavili ss gde im stoje te stvari sa visim nivoom
 
Nazad
Vrh Dno