Šta je novo?

AliExpress igre: Merge boss - invites I ostalo

Gore gde ti pise Keep leveling up.... kada kliknes na kesicu treba da se pojavi

sell.jpg
 
Šta se neće uradit za dves do seamdeset centi. Konto sam da sam ič radio za svo vrijeme igranja igrica na aliju, zaradio bih bar 2000€ a ovako uštedio sam ukupno 15ak dolara na kupovinu stvari koje mi ne trebaju ni za *****. Jednom se živi eo i mog linka za merge
【AliExpress】Earn shopping credits and save on any AliExpress orders

A meraka kad poslije 5-7 dana igranja uštediš 3 $ i još 3$ na koine i dobiješ besplatno miša za komp koji crkne poslije 4 dana. Ali bitno da se nešta dešava. I danas da me ko pita reko bi mu ne žalim. Žalim što nea više igrica na ali app. Ali ima, da ima. No samo morate stavit akaunt ship to usa i onda ima ono ruglo od igrice zalivanje biljaka.
 

Ajmo drugari, sa prethodnog linka me je dodao samo jedan kolega :(

Svako kome treba neka pusti PM, probacu da dodam.

Zna li se koji je razlog sto nekome prodje, nekome ne? Mozda mora da se linkuje svaki slot posebno
 

Ajmo drugari, sa prethodnog linka me je dodao samo jedan kolega :(

Svako kome treba neka pusti PM, probacu da dodam.

Zna li se koji je razlog sto nekome prodje, nekome ne? Mozda mora da se linkuje svaki slot posebno
Ne mora da se linkuje svaki poseban slot. Sad sam ušao preko tvog i @daxyco vog linka i radi. Probao sam del botrov, ali tu prijavi da već "pomažem" ovom prijatelju, što i jeste tačno, jer uđoh na onaj prvi sa početka teme.

Tako da verovatno ljudi neće da ulaze, npr. preko mog linka je samo del botro otvorio.
 
Tvoj je prosao koliko vidim, uzvratio sam takodje bez ikakvih problema.

Za delbotra je isto i kod mene.
 
Organizovane ..... grupe 😂

Nije moguce pokupiti sve poene o_O

8000.jpg
42000.jpg
 
Svaka cast, ja jos nijednom nisam popunio to balonce, mada ja imam samo par ljudi(van foruma) koje znam da imaju Ali koji su me dodali, ali oni ne igraju, tako da sam pokupio samo ono po 2800 i 1600 u prva 2 dana, ali ni to nije za bacanje. Danas 0/8000 :)

Pokusao sam danas par puta da dodam jos ljudi, ali nece, juce sam sam uspeo delbotroa, lukavog, i mislim najtmastera, a za basnektara nisam siguran, jer sam posle njih par nakon najtmastera primetio da mi vise ne daje da dodajem. Onaj merac za koliko vremenski moze da se doda neko im je skroz netacan, juce mi je pisalo 17 sati, jutros 13 sati, sada stoji 8, kao da duplo sporije ide
 
Nazad
Vrh Dno