Šta je novo?

Aliexpress Hong Kong Goldway dostava u EU zemlje bez carine i poreza (DHL)

ali i brze.. meni 10usd niie neka lova ako cekam tel ko ozeblo sunce

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
DHL om, svuda stigne brzo. Gledaj gde je jeftinije.
 
Svi sem Španije, naručuju iz CN. Nema razlike, tj, dodaju se pokloni na order iz Kine i sve je pod boljom kontrolom Goldway-a.
Španski warehouse je samo za špance. Bar je takav info bio kada je otvoreno skladište.

Ne vidim ni jedan razlog da se koristi za druge zemlje čak iako može.
 
Odakle jos moze da se narucuje u EU tacnije nemacku bez taksi i carine?
 
Nemam druze, nezahvalno je.

Nillkin, Mofi kao standardno kvalitetna stakla/oprema.

Dalje od toga ne znam.
 
Izašao je port sa android one na mi5x.

Goldway ce ga testirati, pa ako sve bude ok, ponudice na mi5x.

Ko vec ima mi5x, moze da proba. :)

http://en.miui.com/thread-825694-1-1.html

7d389bf2525fc44dca287c00a23f06b5.jpg
 
Poručen i stigao Redmi 4A u EU, korišćen kod iz primera. Hvala Ilion :).
 
Ljudi ja sam narucivao neke sitnice sa aliexpresa i za sada sam prezadovoljan.E sad me interesuje jedan mobilni, konkretno amg A8 3gb ram i voleo bih da mi neko objasni kako to funkcionise po pitanju carine i poreza kada narucim za Srbiju?
 
Funkcionise:
1 Imas srece, prodje ne platis nista, retko al desavalo se.
2 Lupe neku odokativnu cenu pa na nju lupe carinu i pdv
3 Pogledaju na netu ( lupe cenu ) pa naplate carinu i pdv
4 Traze da dostavis izvod koliko si platio pa na to lupe carinu i pdv.
5 Ako koriste stavke 2 i 3 mozes da se zalis pa dostavis dokaze o kupovini pa ponovo carine i pdv.
Mogucnosti su neogranicene .... :)
 
Redmi Note 4x stigao za 6 dana u Bec. Svaka cast za usluznost, komunikaciju i poklon iz stora. (maska i staklo).
@Ilion, hvala puno!

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Ljudi ja sam narucivao neke sitnice sa aliexpresa i za sada sam prezadovoljan.E sad me interesuje jedan mobilni, konkretno amg A8 3gb ram i voleo bih da mi neko objasni kako to funkcionise po pitanju carine i poreza kada narucim za Srbiju?
Naruči na Crnu Goru, ako imaš tamo nekoga, nećeš platiti ni carinu ni pdv

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Počelo znaci
Koji je limit?
Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Uvek možeš da se žališ ako smatraš da si oštećen.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
ako sam vas dobro ukapirao ja narucim mobilni i on stigne u postu, ja odem da ga podignem i oni mi kazu koliko treba da platim...npr ja nisam zadovoljan koliko su me odvalili i kako onda ide procedura??...kome da se zalim??...moze malo detaljnije? hvala unapred.
 
Ima li šanse da ako danas naručim telefon stigne do 10.11. u CG? I da li neko ima iskustva šta se dešava ako prodavac stavi "nižu" cenu na paket? Recimo stavi za telefon od 130€ da je 95€... šta CG carina radi u tom slučaju?
 
Poslednja izmena:
Vodič za uštedu 11/11 i nagradne igre

Part 1:Sale product

Redmi 4x 32GB: $109.99

Link:https://www.aliexpress.com/item/Ori...3.0&pvid=d95c9804-dbc1-43c4-9107-1fe360098c07

Redmi 4x 16GB: $99.99

Link: https://www.aliexpress.com/item/Ori...3.0&pvid=d95c9804-dbc1-43c4-9107-1fe360098c07

Redmi note 4x 32GB: $139.99

Link:https://www.aliexpress.com/item/Ori...3.0&pvid=d95c9804-dbc1-43c4-9107-1fe360098c07


Part2: Coupons

Store Coupons link:https://goldway.aliexpress.com/store/sale-items/311331.html?spm=2114.12010612.0.0.5de50a54BVxs6U

Grap coupon:$5 no limited 50pcs release on 10:00AM(GMT-8),10th November.!!!!!

Aliexpress coupon:$2 off over price $15 . Play game can get bigger coupon .More coupons refer the shopping guide.

Coupons:$189 -2 $259-3 $359-5 $699-7 $999-10

Store discount : $1199 -15

Part3: Gift

Free Silicon Case unlimited qty: order from 03:00am-04:00am(GMT-8). (the first hour of 11.11)
Free Glass Film 200pcs: order from 06:00am(GMT-8)
Free Earphone 50pcs:eek:rder from 09:00am(GMT-8)


Part4 : cashback game

1.All Buyers who place any order on 11th Nov and finish payment within 24 hours ,will have chance to get full cashback.

2.We will draw toal 13 buyers who can get cashback.

(1 Lucky Guy :100% Full Cashback 1 Lucky Guy:50% cashback 1 Lucky Guy:30% cashback 10 Lucky Guy:10% cashback)

3.We will draw out the winner on 12th Dec in Goldway Store.(Please Follow Our Store) .

4.Cashback Method:Via Aliexpress refund to your card directly.

5.If the orderhave many sets of phone,we will cashback the most expensive one.(100%,50%,30%,10%)

Note:eek:ne order is counted one chip.



1, add the item to wish list . collect coupons(both store and aliexpress coupons can be use in same order), play games to collect bigger coupon from aliexpress

2, Gift code:GW-Eusupport not working during 11th-13th Nov.

3, Make sure order is with all correct information . Full Name, clearly address , correct post code, valid contact phone number .
If found any mistake , it is better to cancel order and make a new one . becuase modify information will delay dispatch a lot.

Read shopping guide :https://www.aliexpress.com/store/pr...305.html?spm=2114.12010615.0.0.4d58dcd7FvXqin
 
Evo mene opet. :D


Napomena: U Srbiju nikako ne naručivati DHL-om. Pored pdv i carine, plaća se i DHL špedicija.
Tax free važi samo za EU zemlje.

Malo je off topic ali ima veze sa DDP (Delivery Duty Paid) isporukom u Srbiju (da i preko DHL-a). Neki isporučioci plaćaju i za Srbiju DDP ima ih par vrlo uglednih na netu ali i pored toga domaći DHL pokušava da uzme pare. Meni su to probali par puta i ja sam ih oduvao...na kraju su isporučili pošiljku ali su vršili opstrukciju jedno 7 dana.
 
Poslednja izmena:
Hoce li biti nekih iznenadjenja za black friday ?
 
pre očekuj nešto za Cyber Monday
 
Evo mene opet. :D

Sa zadovoljstvom vas obaveštam da smo prethodnih dana uspešno testirali par narudžina u EU (Hrvatska) sa tax free dostavom preko renomiranog Aliexpress prodavca Hong Kong Goldway.

U ovom trenutku Goldway ima 285.635 feedback score uz 98,8% pozitivnih ocena.

Ja ću raditi kao njihov EU support, za sve što bude potrebno, možete me kontaktirati preko privatnih poruka.

U ovom trenutku nema bonova za popust, ali s'obzirom na odlične cene koje Goldway uvek ima, i vrlo povoljnu DHL tax free dostavu od 20$ po telefonu to i nije tako važno u ovom trenutku.

Hong Kong Goldway garantuje 100% tax free dostavu u EU kada se naručuje DHL-om.

Dakle, sve što je potrebno da bi ste dobili Tax free, je da izaberete DHL dostavu po ceni od 20$ i pozovete se na ovu temu, odnosno mene kao EU support i izvršite plaćanje, i meni preko poruka pošaljite order id radi ubrzanja procesa maksimalno.

Link ka prodavnici: Aliexpress - Hong Kong Goldway

Dostava traje oko 9 radnih dana, tj CN do UK 3-4 dana, i još 5-6 dana do krajnjeg odredišta.

Stojim vam na raspolaganju za sva pitanja.

Napomena: U Srbiju nikako ne naručivati DHL-om. Pored pdv i carine, plaća se i DHL špedicija.
Tax free važi samo za EU zemlje.

Pa kako je najbolje naruciti u Srbiji. Da li ima usluzna posta u Hrvatskoj, koja bi primila posiljku
 
Nazad
Vrh Dno