Šta je novo?

AliExpress (FAQ u prvom postu)

Društvo ima li neko da je kupovao na Aliexpressu Anker zvučnike iz onog njihovog oficijelnog store-a Anker Store hteo bih da uzmem njihov ovaj novi Soundcore by Anker Boom 2 SE boom box, a nije mala cifra pa reko samo da li neko ima iskustva jel pouzdan store. Genralno ocena je skroz ok 98.1% positive reviews | 3.0M Followers. Ali ovaj zvučnik nema nijedan još review možda je još relativno nov. Hvala unapred svima.
 
Ја сам узимао 2 пара слушалица и један звучник, све супер...
 
Društvo ima li neko da je kupovao na Aliexpressu Anker zvučnike iz onog njihovog oficijelnog store-a Anker Store hteo bih da uzmem njihov ovaj novi Soundcore by Anker Boom 2 SE boom box, a nije mala cifra pa reko samo da li neko ima iskustva jel pouzdan store. Genralno ocena je skroz ok 98.1% positive reviews | 3.0M Followers. Ali ovaj zvučnik nema nijedan još review možda je još relativno nov. Hvala unapred svima.
Sve mi je bilo ok...tri puta sam kupovao kod njih, zvučnike i slušalice
 
Ne pratim temu, izvinjavam se ako je vec pitano
Je l se meni cini ili su bolje ponude preko sajta umesto mobilne app, posebno sto se tice shippinga, zato sto me preko app stalno gura i choice ili da platim a preko sajta nudi free shipping?
 
Društvo ima li neko da je kupovao na Aliexpressu Anker zvučnike iz onog njihovog oficijelnog store-a Anker Store hteo bih da uzmem njihov ovaj novi Soundcore by Anker Boom 2 SE boom box, a nije mala cifra pa reko samo da li neko ima iskustva jel pouzdan store. Genralno ocena je skroz ok 98.1% positive reviews | 3.0M Followers. Ali ovaj zvučnik nema nijedan još review možda je još relativno nov. Hvala unapred svima.
Nadam se da ce ovo pomoci:

1709890090811.png

Inace Anker Official store je izlistan i na sajtu u sekciji where to buy:
 
U mom slučaju oko 50 dana, 25 je SC2 ležao na carini u NS.
 
I za LS i LR...NL mozes ocekivati da za 20-ak dana dodju do Srbije ,
a onda zavisi od carine.

Koji su trenutno aktuelni kodovi ( prvih 5-6 cifara ) ?
 
Kod mene:

1. Order date: Dec 31, 2023 (UB...HU) - Feb 5, 2024 Your package is in transit with the carrier (paketi LA...HU naručeni istog dana su stigli 2024-01-19 i 2024-02-06 x2, plus SYAE... 2024-01-08)

2. isto Order placed on: Dec 31, 2023 (UB...HU)
Feb 4, 2024 Your package is in transit with the carrier

3. Order date: Jan 6, 2024 (UA...HU dva ista predmeta, isti prodavac), jedan je stigao 02 Mar 2024, a drugi stoji od Feb 1, 2024 Your package is in transit with the carrier

4. Order placed on: Jan 20, 2024 (UA...HU)
Feb 5, 2024 Your parcel has arrived at a transit centre, it is on its way

5. Order date: Jan 20, 2024 (UA...HU)
Feb 5, 2024 Your parcel has arrived at a transit centre, it is on its way

6. Order date: Jan 20, 2024 (UA...HU)
Feb 5, 2024 Your parcel has arrived at a transit centre, it is on its way

zaključak: LA...HU i SYAE stižu, okvirno, na (propisano) vreme

bonus: Upravo mi je SMS javio da se (UB...HU) se nalazi u paketomatu (Bench "batina" je iz raja izašla), to je br2. (status Feb 4, 2024 Your package is in transit with the carrier) :geek:
Ova pošiljka je bila posebno nezgodna jer je rok za isporuku (automatically confirm receipt) ističe 7 dana...
 
Ima li neki provereni ssd external case za preporuku?
Ovaj sam uzeo pre nekih godinu dana.
Ovaj mi stigao pre 2 nedelje
Mogu ti reci samo da rade :D Meni zavrsavaju posao
Ovaj treba da mi stigne
 
@virke možeš li napisati koji je čip kod uthai, a i kod ovog kad stigne? Još bolje ako možda imaš HDD, pa da proveriš radi li ok sa njim.
 
@virke možeš li napisati koji je čip kod uthai, a i kod ovog kad stigne? Još bolje ako možda imaš HDD, pa da proveriš radi li ok sa njim.
Orico je kod mene a Uthai sam dao sestri. Ubacio joj hdd i proverio da li radi i to je to. Nisam zalazio u detalje sta je unutra :)
 

Prilozi

  • 20240309_115201.jpg
    20240309_115201.jpg
    102.5 KB · Pregleda: 44
  • 20240309_115218.jpg
    20240309_115218.jpg
    102.3 KB · Pregleda: 30
  • Screenshot_20240309-120414_Photos.jpg
    Screenshot_20240309-120414_Photos.jpg
    98.2 KB · Pregleda: 35
Ja za HDD uzeo orico koji je imao najviše ocena, JMS čip stigao i ne radi tj. non-stop se diskonektuje. Sa SSDom radi ok, ali džabe kad mi treba za HDD.

Vidim po recenzijama da nije samo kod mene, ali džabe kad je isteklo vreme za refund.
 
Apropo ovih kucista, narucih ovo NVMe/SATA kuciste, dobar cip je unutra (ne bi trebalo da lazu) a i marka je relativno ok. Lovio sam bas dual jer mi ne treba stalno a naleti mi jednom u nikad i poneki SATA M.2 SSD pa je zgodno za brzu proveru.

Trenutna cena je nebuloza, uzeo sam varijantu sa slike za 10.22$ jer je bila neka new product promo varijanta.

Javljam kad stigne vredi li cemu, a ako neko hoce da rizikuje kroz SuperDeals ili gde se vec pojavi za krstenu cenu, link ispod.

1709985208617.png

 
Koliko je neko najduže čekao da mu stignu ove neregistrovane UA-HU pošiljke? Prvi put sam naručio nešto sa alija, neki usb c adapter za slusalice 19 januara, zadnji status je arrived at local center 5 februara... Išao u lokalnu poštu da pitam, žena na šalteru mi kaže budi srećan ako uopšte dobiješ. Sad sam opet naručio al sad je ona LA-HU pošiljka pa mogu bar da znam konkretno šta se dešava s njom.
 
I po par meseci kad je guzva i kasnjenje, sve stigne eventualno.

Orjentaciono od tog 05og februara je neko najcesce vreme cekanja oko 30-40 dana za GPC Nis. evo sad mi je jedna od najstarijih na oko 37 dana.

Za tu personu na salteru nemam komentar, ignorisi.
 
Koliko je neko najduže čekao da mu stignu ove neregistrovane UA-HU pošiljke? Prvi put sam naručio nešto sa alija, neki usb c adapter za slusalice 19 januara, zadnji status je arrived at local center 5 februara... Išao u lokalnu poštu da pitam, žena na šalteru mi kaže budi srećan ako uopšte dobiješ. Sad sam opet naručio al sad je ona LA-HU pošiljka pa mogu bar da znam konkretno šta se dešava s njom.
Postoji i tema praćenje pošiljki gde ima dosta primera a i neki generator koji ne znam čemu služi, nisam probao.
Novembarske i decembarske po neka je prešla 75 dana a januarske i februarske još nidje (za moje pošiljke pišem) a mrzi me da tabanam do pošte da se raspitujem :ROFLMAO:.
 
Дуплирали су коине, не знам само да ли је за стално или...

Screenshot_20240310-092654.png
 
Чему уопште служе ти коини?
 
Чему уопште служе ти коини?
Da kroz "coins" sekciju nekad uhvatis proizvod koji bude jeftiniji nego i kroz super deals... u sustini ono sto ti se dopadne i zelis da kupis, dodaj u korpu i na wishlistu, pa ulazi par puta tokom dana na app, algoritam ce pogurati taj proizvod i pojavice ti se u super deals i u coins sekciji, pa ces skontati gde je jeftinije.
 
Kako da namestim drugu karticu da mi bude difolt za plaćanje?

Sada napravio porudžbinu i nije me ni pitao sa koje da naplati iako sam malopre uneo novu karticu i naplatio sa stare.
 
Koliko je neko najduže čekao da mu stignu ove neregistrovane UA-HU pošiljke? Prvi put sam naručio nešto sa alija, neki usb c adapter za slusalice 19 januara, zadnji status je arrived at local center 5 februara... Išao u lokalnu poštu da pitam, žena na šalteru mi kaže budi srećan ako uopšte dobiješ. Sad sam opet naručio al sad je ona LA-HU pošiljka pa mogu bar da znam konkretno šta se dešava s njom.
Ja pre nekoliko dana dobio UA HU poručenu u septembru, putovala 146 dana.
 
Nazad
Vrh Dno