Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

Ja sam testirao sa ovim adapterom koji dolazi uz karticu. Pretpostavljam da se USB2.0 protokol. Nemam kako drugačije. Karticu sam uzeo za muziku za kola...pa koliko traje :)
pa dobro, za te pare i za tu namenu (sigurnost podataka) i u redu..

ali, za takve uslove uvek je bolje uzeti neku sa Endurance rating-om, a SanDisk ne daje garanciju na snimanje videa na duže
i te U1/A1 su za niži FPS, i trebalo bi da idu do 30MB/sec.
vidim da većina AE prodavaca ima najviše do U3/V30 brzina, nema onih sa V60/V90 ali ok


SD Speed Class
1713831005942.png
 
pa dobro, za te pare i za tu namenu (sigurnost podataka) i u redu..

ali, za takve uslove uvek je bolje uzeti neku sa Endurance rating-om, a SanDisk ne daje garanciju na snimanje videa na duže
i te U1/A1 su za niži FPS, i trebalo bi da idu do 30MB/sec.
vidim da većina AE prodavaca ima najviše do U3/V30 brzina, nema onih sa V60/V90 ali ok


SD Speed Class
Pogledajte prilog 439436
U tom kapacitetu bih uvek pre uzeo Netac, ovo ispod su brzine ubodene u SD adapter pa sve to ubodeno u citac kartica na laptopu. Bez problema ispunjava V30 standard i dobro ga premasuje u celom kapacitetu.

 
Pozdrav ljudi samo da pitam da li je iko uzimam ovo sa Alija ima kod nas na KP I nije neka razlika u ceni + sa postatinom?

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
RSD658.87 40%OFF | UGREEN Card Reader USB3.0&USB C to SD MicroSD TF Thunderbolt 3 for PC Laptop Accessories Smart Memory Cardreader SD Card Adapter
 
Može samo jedna po kupcu
 
Sluzi da menjas boje preko aplikacije.
Ne moze da se preko android boksa kontrolisu boje...previse ocekujes za 3$
 
Ovo sa krpama je bila kratkotrajna ponuda - od jutros moze da se uzme samo
jedan komad - tokom noci je moglo npr. 8 komada.

Takvih ponuda za najrazlicitije sitnice ima uvek



@Rax032

Poenta je da se malo istrazujete.

Ovaj primer za krpe - vidi se koji je Store

Google > AliExpress LOL Car Accesories Store i u par koraka
imas link i za krpu i za kupon


@nidzesi

Ne hvalim se nego pokazujem da uvek ima zanimljivh ponuda , samo je fazon
naleteti u pravom trenutku.
I ne kupujem gomilu stvari koje pomenem....
 
Sluzi da menjas boje preko aplikacije.
Ne moze da se preko android boksa kontrolisu boje...previse ocekujes za 3$

Ne da se kontrolisu vec da se menjaju i trepere u skladu sa zvukom,inace cemu bi sluzio MIC?
Inace za taj novac ocekujem samo da svetle ali oni su napisali da ima nekakve opcije.
 

Prilozi

  • Screenshot 2024-04-23 at 21-14-04 1.66€ 52_ OFF USB LED Strip Lights APP Control Color Changin...png
    Screenshot 2024-04-23 at 21-14-04 1.66€ 52_ OFF USB LED Strip Lights APP Control Color Changin...png
    497.6 KB · Pregleda: 33
  • Screenshot 2024-04-23 at 21-14-21 1.66€ 52_ OFF USB LED Strip Lights APP Control Color Changin...png
    Screenshot 2024-04-23 at 21-14-21 1.66€ 52_ OFF USB LED Strip Lights APP Control Color Changin...png
    488.4 KB · Pregleda: 54
Poslednja izmena:
Lose sam formulisao pitanje,ali sam mislio i na te dodatne opcije mic,music mode,alexa kod wifi...
 
Poslednja izmena:
Aha, hvala, kupljeno.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240424_165916_AliExpress.jpg
    Screenshot_20240424_165916_AliExpress.jpg
    79.1 KB · Pregleda: 52
Kod mene samo 5% i nakon toga. Evo sad mi uzeše i kupon pošto je otišlo na onaj awaiting payment status. Ništa onda.
 
Ne pomaže to nažalost, verovatno mi je flag-ovan nalog iz nekog razloga.
 
Nazad
Vrh Dno