Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

Да ли је могуће купити исти производ од истог продавца али у више боја као једну поруџбину, или мора за сваку боју посебно?
 
Да ли је могуће купити исти производ од истог продавца али у више боја као једну поруџбину, или мора за сваку боју посебно?
Mislim da mozes da izaberes vise komada iste boje pa da mu onda pod detaljima porudzbine odmah cim porucis napises koje boje zelis.
 
Prvo pustiš poruku prodavcu pa ako ti odgovori da mogu da se kombinuju boje onda naručiš željeni broj komada i nakon toga mu puštaš poruku sa željenim bojama. Ovako unapred može da bude svašta. Prvo proveri koliki je shipping za željeni broj komada pa se onda upuštaš u priču.
Prvo pustiš poruku prodavcu pa ako ti odgovori da mogu da se kombinuju boje onda naručiš željeni broj komada i nakon toga mu puštaš poruku sa željenim bojama. Ovako unapred može da bude svašta. Prvo proveri koliki je shipping za željeni broj komada pa se onda upuštaš u priču.
 
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
€10.36 50%OFF | UGREEN GaN 30W Fast Charger for iPhone 15 14 13 PD3.0 Charger for iPad Pro Samsung Xiaomi Type C Mobile Phone Charger


Ja do sada nisam video ugreen punjače povoljnije. Preko coinsa izadju 30w-7e, 35w-7.5e, 45w-10e.

Nije ona official ugreen radnja ali sam svakako naručio jedan pa cemo videti kada/ako stigne.

Edit: ovo je link samo za 30w, za druge modele udjite u radnju pa ih potražite na listi
 
Pogledajte prilog 443540

PREZADOVOLJAN SAM
Sve ovo sam uzeo za Galaxy S23 Ultra i bas ga brzo puni, a sto je jos vaznije podrzava super fast charging 2.0
Imam display na adapteru i kablu, tako da u svakom trenutku znam izlaznu snagu adaptera. Do nekih 75% puni na 45W i posle toga krece da obara napon do nekih 10W na 90% baterije.
Zašto brate zašto, šta smo ti skrivili, zašto nas tako izda, brateeeee, najbliže ti forumaše 😭
Taman sam iskorenio ove vijetnamske linkove i par meseci pratim na šta klikćem da se ne bi ponovo zapatili
i ti sad staviš ovaj punjač, ja ne obratim pažnju, kliknem i evo ih, sve li im po spisku, vijetnamski linkovi, sad opet briši sve živo, dr**j levo-desno, dezinfikuj sve, u q...
🤪
 
Zašto brate zašto, šta smo ti skrivili, zašto nas tako izda, brateeeee, najbliže ti forumaše 😭
Taman sam iskorenio ove vijetnamske linkove i par meseci pratim na šta klikćem da se ne bi ponovo zapatili
i ti sad staviš ovaj punjač, ja ne obratim pažnju, kliknem i evo ih, sve li im po spisku, vijetnamski linkovi, sad opet briši sve živo, dr**j levo-desno, dezinfikuj sve, u q...
🤪
ко-је-овај-човек-заправо-v0-3rdijhwtnj891.jpg
Volim, preferiram, obozavam 😂😂


@Sirius9 de der da ne budem Mile kontras, posalji skriptu da otvorim nove horizonte
 
Zašto brate zašto, šta smo ti skrivili, zašto nas tako izda, brateeeee, najbliže ti forumaše 😭
Taman sam iskorenio ove vijetnamske linkove i par meseci pratim na šta klikćem da se ne bi ponovo zapatili
i ti sad staviš ovaj punjač, ja ne obratim pažnju, kliknem i evo ih, sve li im po spisku, vijetnamski linkovi, sad opet briši sve živo, dr**j levo-desno, dezinfikuj sve, u q...
🤪
ja promenio zemlju u UK, pa vratio na Srbija i dobio normalan link, kao i sve posle
ili možda ne razumem problem..
 
da li koristite onu skriptu ?
 
Ja je koristim. Morao sam malo da je modifukujem, doduše, da bude Srbija i dolari...
I dalje me baca na VN domen ako kliknem na pogrešan link i onda moram da se izlogujem (opciono možda?), očistim Aliexpress kolačiće u browseru i ulogujem se ponovo da se normalizuje...
 
Šta dobijamo sa skriptama? :)
 
Zdravo, treba za ćaleta da nadjem aux adapter kako bi omogućio da poveže telefon na zvučnike u autu koji fabrički nema Bluetooth da bi mogao da obavlja pozive. Ima USB pored Aux-a, Octavia klot 2015 ako znači ta informacija.
Da li će ovo da mu radi posao?

 
Kuula kablovi opet dzabe sa coinsima

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
€2.18 30%OFF | KUULAA USB C to USB type c cable QC PD 100W for xiaomi mi 10 9 redmi note 8 7 type-c cable Quick Charge 4.0 fast charging USB-C
 

Prilozi

  • Screenshot_20240530_111830_AliExpress.jpg
    Screenshot_20240530_111830_AliExpress.jpg
    124.2 KB · Pregleda: 162
Poslednja izmena:
Evo kako meni izgleda danas. Kupio sam dva komada ali svakako još uvek imam opciju da kupim za 0.01. Obračunava mi 65%
 

Prilozi

  • Screenshot_20240530_175743_AliExpress.jpg
    Screenshot_20240530_175743_AliExpress.jpg
    38.6 KB · Pregleda: 86
  • Screenshot_20240530_175756_AliExpress.jpg
    Screenshot_20240530_175756_AliExpress.jpg
    71.6 KB · Pregleda: 90
 
Imam dilemu, ako moze pomoć, koji je punjač po vama bolji? Prvi me košta oko 1400 din.
Drugi oko 1200 din.


Ili

 
Imam dilemu, ako moze pomoć, koji je punjač po vama bolji? Prvi me košta oko 1400 din.
Drugi oko 1200 din.


Ili

Na punjace, kablove i zene NIKADA ne treba da stedis 💯

Prosle nedelje sam uzeo ovaj punjac i kabal, ako si u situaciji uzmi jace i bolje modele i miran si na duze staze
 
@Burgija

Da li ti treba 19/20V 5A za punjenje laptopa ili PPS 3,3-11V 5A
ili i jedno i drugo ?


a65.jpg
 
Nazad
Vrh Dno