Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

@Lanikor Ne odggovori nikad da li radi punjenje i koriscenje u istom trenutku sto je po meni jako bitno? Na onom 5.3 se naglasava da radi.
 

Prilozi

  • IMG_20240209_135201.jpg
    IMG_20240209_135201.jpg
    67.1 KB · Pregleda: 91
Jos jednom da pitam, cn verzija ima engleski ili da jurim global?
 
Ima engleski, ali ga ne možeš odabrati osim ako ti je telefon na engleskom. Ako držiš telefon na srpskom, onda će narukvica biti na kineskom.
 
Ako može preporuka za 18650 Li-ion PCB BMS Protection Board 3s i 4s, Koristili bi se za aku bušillice i sl.
Zahvaljujem.
 
Naručih Anker 737 punjač od 120W
51 dolar
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
RSD6,088.87 44%OFF | Anker 737 Charger 120W GaN Charger USB Type C Charger GaN Prime Fast Charger USB Phone Charger For iphone 15/15 pro For Galaxy
Ja sam orginalni Lenovo od 140w platio manje...i znam da mi provereno radi super fast charge na samsung telefonima sa istim (imao Lenovo 135W pre ovoga), što za mnoge druge punjače nije slučaj.
 
Ajte predlozite mi sa Ali-a neki rezervni Type C to Type C brzi kablic za Samsungov travel adapter 25w ? Hvala
Ja koristim ovaj 60w.
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
RSD533.96 61%OFF | Baseus USB Type C To USB C Cable For iPhone 15 100W/5A PD Fast Charging Charger Cord For Macbook Xiaomi Samsung Type-C Cable
Cena preko Coins ⬇️
 

Prilozi

  • Screenshot_20240209_231240_AliExpress.jpg
    Screenshot_20240209_231240_AliExpress.jpg
    71.5 KB · Pregleda: 65
Ako neko želi ovo, ja naručio 3 komada za nekih 3$, sad vidim da je skuplje mall

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
RSD98.24 55%OFF | LCD Electronic Digital Temperature Humidity Meter Indoor Outdoor Thermometer Hygrometer Weather Station Clock
Naveo me post kolege na ovo pitanje.

Bih da uzmem neku varijantu koja obuhvata sat/temperaturu/vlažnost vazduha.

Izvukoh neke opcije:

1. YOUZI LED Digital Alarm Clock With Time Date Temperature Humidity Display 12/24h Multi-function Desk Table Clock

2. Music LED Digital Alarm Clock 12/24 Hour Adjustable Volume Mirror Clocks Temperature Humidity Snooze Rechargeable Table Clock

3. Digital Wall Clock Large LED Screen Time Week Temperature Humidity Display Electronic Alarm Clock For Bedroom Living Room

4. Alarm Clock LED Digital USB Powered Table Electronic Gadget Rectangular Desk Clocks With Temperature Humidity Voice Control

5. LED Digital Clock Wooden Alarm Clock Table Sound Control Electronic Clocks Desktop USB Powered Despertador Home Table Decor5.

  • dnevna soba
  • pozicija, TV komoda, osunčano solidno
  • poželjno da ima ili backlight ili da je dobar kontrast i za dnevnu/noćnu upotrebu (možda su bolje varijante sa crnom podlogom?)
  • da se napaja preko USB porta rutera koji bi bio u blizini
  • veličina tri glavna parametra što bolja, dodatne informacije nisu neophodne ali ako postoje nije loše (datum itd.)

Da li je neko od kolega kupovao nešto slično i kako se pokazalo? Nije prevelika žurba pa bih sačekao i bolje ponude/popuste ako smatrate da se mogu pojaviti.
 
ove zadnje dve opcije imas i kod naših kineza za soma dinara. ja sam bio kupio ali mi je trebalo nesto da radi bez struje, a oni to ne mogu, pa sam vratio.
 
Postoji li neki jednostavan printer sa lepijivim papirom za stampu nalepnica za zacine i slicno?
 
Postoji li neki jednostavan printer sa lepijivim papirom za stampu nalepnica za zacine i slicno?
Nisam koristio, ali deluje da zavrsava posao.

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
€8.78 59%OFF | Phomemo Q30 Label Maker Machine Mini Pocket Thermal Label Printer Wireless DIY Sticker Label Machine Various Label Paper
 
Neko iz ove teme je uzeo Motospeed usb flash drive koji je u stvari neki prepakovani SSD, ima dobre read write brzine, metalno kućište itd. Ne mogu da se setim koja je cena bila pa sam hteo da pitam da li je trenutna ponuda za to od oko 1600 din za 256gb dobra ili može bolje?
 
pretpostavljam da misliš na move speed. uzeo sam ja od 1tb, ali ne varijantu koja je prepakovani ssd. radi i dalje bez problema, 40-50mb upis. naći ćete lako oba u njihovoj prodavnici, taj prepakovani ssd ima veće brzine naravno
 
Neverovatno, kopirao sam link iz app jer sa desktop a ne otvara, maitenance, što mi često izlazi kad udjem u neki artikal sa Super deals

Evo linka
 
Poslednja izmena:
Pozdrav🍀

Nedavno sam kupila Xiaomi bežične slušalice. Kutijica koja je istovremeno i punjač je nepažnjom izgubljena prilikom džoginga.

Da li mogu odvojeno da kupim tu kutijicu punjač, ili moram kupovati ceo komplet, kutijica plus slušalice?

Može li se to naći na aliexpress-u?
 
Nazad
Vrh Dno