Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

Meni je Voltme 30w stigao početkom godine i to 5 dana pre isteka buyer protection perioda. Puni Samsung A34 na usb-c bez problema.
 
Ja cekam jednu od 11 Novembra. 2 su mi isporučili a ova se izgleda svidela nekom iz pošte. Istekla zaštita pa sam trazio od kineza da produzi. Lik ladno i bez blama produzio 2 meseca.
 
Ја сам поручио овај Базеус 65 вати, био је 15.31$. Има и тих слабијих по нижим ценама а Анкер је проверен.

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $20.24 65%OFF | Baseus 65W GaN Charger Quick Charge 4.0 3.0 Type C PD USB Charger Portable QC4.0 3.0 Fast Charger For Laptop IPhone14 13
 
Je l narucivao neko punjace za punjive baterije AA, AAA, neka preporuka ?
 
Riknuo mi hdd,ima li neki jefitniji m2 od 1tb i kuciste da to povezem usb-om?
 
wd sn770 ili crucial p3 za storage.
kc3000 je odlican, ali overkill za storage i nesto skuplji, do duse ne mnogo.
 
Vracaju, ja sam pazario cpu od 300$ i primetio sam zbog veceg iznosa.
 
Ova, verziju sa 2/32 sam uzeo, 4/64 je vise nego duplo razlika u ceni, a ocekujem da i 2/32 radi sasvim pristojno.jer sam u predhodnom autu imap 1/16 Mekede, i bio sam prezadovoljan.

Tacno za mesec dana je isporucena, tada placena 103e.

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! €75.88 31%OFF | 9 Inch Car Radio Type-c Interface Android 10.0 Bluetooth GPS Navigation Multimedia Player Autoradio For Volkswagen Golf Skoda

Juce sam je povezao da samo vidim jel radi, kakva je, i bas sam prezadovoljan, sljaka bas brzo, lepo izgleda, interface daleko lepsi od ovog prikazanog na stranici, mislim totalno drugaciji. Danas cu lepo sve da upakujem pa javljam.
 
Kako mogu ponovo kupiti proizvod na SuperDeals ako sam ga vec uzeo? Danas stigle anker a20i slusalice, hocu jos jedne da uzmem, do sad nisam imao bolje a platio sam ih najjeftinije
 
Kako mogu ponovo kupiti proizvod na SuperDeals ako sam ga vec uzeo? Danas stigle anker a20i slusalice, hocu jos jedne da uzmem, do sad nisam imao bolje a platio sam ih najjeftinije
Dodaj ih ponovo u korpu i na wishlistu i ulazi u razlicitim delovima dana na super deals, izaci ce.
 
Stigli bt risiveri za kz zsn pro. Zadovoljan. Nisam primetio redukciju kvaliteta zvuka u odnosu na zicu, sagovornike odlicno cujem i sto je najbitnije oni mene odlicno cuju za razliku od nekih bt sluski.

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $18.65 44%OFF | KZ AZ09 Wireless Upgrade Cable Bluetooth-compatible 5.2 HIFI Wireless Ear Hook C PIN Connector With Charging Case
 
Da li su počeli da vam stižu prazni paketi. Piše da je neki promo, a unutra samo malo parče stiropora :D Stigla su mi dva do sada
 
Slicna prica i kod mene po pitanju zvuka kad sam doveo dobar zvuk preko UGREEN aptX adaptera na Hondu Jazz.

Tek kad sam uboo UGREEN sam shvatio koliko se fabricki zvucnici dobro cuju
Koji si uzeo, onaj sto ide direktno na aux, sa baterijom?

Ja imam Ugreen-ov aux-usb veza, ali nije aptX. Kvalitetan je zvuk, nikakvih šumova nema. Da li se bas osjeti razlika izmedju SBC/AAC i aptX codec-a?
 
Taj, samo ne po ovoj ceni vec za 12.39$

Vrijedi za sve pare sigurno, vidim po specifikacijama podrzava sve bt codece sbc, aac, aptx, aptx HD. Kakav je microphone jesi li probao pozive?

Oduvijek mi se svidjala ova varijanta da se prikljuci samo na aux port, ne zauzima prostor, ali me je baterija odbijala.
 
Vredi svakog centa koji sam platio, bas sam zadovoljan.

Imam nesto snimljeno mikrofonom telefona kada sam ga isprobavao i naravno ne moze ni izbliza da docara zvuk uzivo ali mogu da okacim nesto kasnije.

Sto se tice zvuka, mozda ne registrujem apsolutno sve nijanse kao HiFi ekipa ali sustanje, pucketanje i slicne nepravilnosti vala registrujem i izludjuju me a toga sa ovim adapterom definitivno nema.

Mikrofon nisam probao ali uzelo nas je sigurno par ovde, javice se neko sa iskustvom.

Baterija je skroz ok, treba samo da proverim moze li da se puni preko upaljaca.
 
Nazad
Vrh Dno