Šta je novo?

Alan Wake 2

somebody89

Cenjen
Učlanjen(a)
25.08.2014
Poruke
285
Poena
115
Moja oprema  
CPU & Cooler
5600X/Scythe Mugen Rev. B
Matična ploča
MSI B550 Tomahawk
RAM
2x16GB G.Skill Trident Z Neo 3600 (F4-3600C16D-32GTZNC)
GPU
RTX 3070 (Gigabyte Eagle)
Storage
Samsung 850 EVO 512GB/WD Blue 3D 1TB
Zvuk
Edifier R1700BT
PSU
Seasonic FOCUS GX 850W
Kućište
NZXT H510
Monitor
AOC CU34G2
Miš & tastatura
Logitech G305/Keychron K2 V2
Mobilni telefon
Samsung Galaxy S21 FE
Pristup internetu
  1. Optički internet
Kad sam vec postavio za novi Space Marine, mogao bih i za ovo. Alan Wake is back baby! Remedy kaze da ce ovo biti full survival horror. Meni je i prvi deo poprilicno survival horror tako da mi deluje da zele da kazu da drugi deo nece imati sekvence u "normalnom" svetu. S obzirom na kraj prvog dela, to mi i deluje logicno. Anyway:

 


Iz ovog intervjua mozemo da zakljucimo da ce dvojka zapravo biti sve ono sto su htjeli da urade u prvobitnoj verziji Alan Wakea.
 
 
Release date: 17.10.2023.

Jedva čekam 😁
 
Preorder 15-tak evra....
 
Ja odradio, 322 lire na turskom Epicu, bagatela :)
 
Why is Alan Wake 2 a digital-only release?

There are many reasons for this. For one, a large number of have shifted to digital only. You can buy a Sony PlayStation 5 without a disc drive and Microsoft’s Xbox Series S is a digital only console. It is not uncommon to release modern games as digital-only.

Secondly, not releasing a disc helps keep the price of the game at $59.99 / €59.99 and the PC version at $49.99 / €49.99.

Finally, we did not want to ship a disc product and have it require a download for the game — we do not think this would make for a great experience either.

Alan Wake 2 will be available digitally for PC on the Epic Games Store, PlayStation 5, and Xbox Series X|S.
 
Drugim rečima, žele da stanu na put preprodaji diskova, jer tu nema zarade...
 
Ovo nisam očekivao da će izaći ove godine. Toliko dobrih igara da izlazi to štrašno.

Mada ako neće odmah pustiit na Steam ima da sačekam. Izgleda isit fazon kao za Control.
 
Poslednja izmena:
Sta mislite kolko ce biti zahtevno? Iz trejlera mi ne deluje da ce ultra zahtevno
 
Pametno si uradio, eno ga vec na 599.
A i ja sam :)

Da, posmatrao sam u prethodnim periodu kako za mnogo novih igara pre-order u prvom danu (nekada i samo u prvih par minuta) ima znatno manju cenu na turskom Steamu i Epicu.
I onda ubrzo cena skoci.

Tako da treba to koristiti..

Mada bas izbegavam pre-ordere, ne volim to da radim.
 
Ne znam sta da kazem za ovo, osim da mi lici na sve drugo osim Alan Wake. Sve sto su do sad pokazali jeste neki novi lik, tj. Saga.
Sav se fokus bacio na nju, dok najmanje na Alan Wake-a u Alan Wake igri :)
 
svideo im se true detective. verujem da ce biti ultra zahtevno, ali produkcijski bolesno odradjeno. control je i dalje bruka.
 
Ne znam sta da kazem za ovo, osim da mi lici na sve drugo osim Alan Wake. Sve sto su do sad pokazali jeste neki novi lik, tj. Saga.
Sav se fokus bacio na nju, dok najmanje na Alan Wake-a u Alan Wake igri :)
Pretpostavljam da je zbog spoilera, igra počinje sa njom.
 

Nista spektakularno. Jebes ti igru kada moras demo da igras onako kako je predvidjeno, pa cak ides dotle da se kao uplasis od jelena u kuci, pa ono, fore radi ides nazad par koraka. Nikakve nema spontanosti, sve mi djeluje genericno i previse linearno.
 
Poslednja izmena:
Deluje mi kao DLC za RE4, koji upravo igram... I ne mislim da ce zahtevno biti, ovakav nacin gameplaya nece mnogo opteretiti hardver :cool:
 



Jedva cekam, bas mi se igra nesto nalik Resident Evil, a ocigledno da ce ova igra biti dosta slicna
 
Svi hvale za sada :



Mene samo brine optimizacija, da li ce moja 3080 da zavrsi posao.
 
Nazad
Vrh Dno