Šta je novo?

Ako vam treba džabe

..imam ja e2200 ako nekom bas treba
 
Pošto ova ploča izgleda ne podržava e7000 procesore, mogu da prosledim dalje nekome e7600 proc. Eventualno ako neko ima neki od e6000 procesora pa da se džoramo.
 
Ako je nekome višak zanimljiva AGP grafička karta, P4 procesor, DDR RAM, s478 ploča i sl., rado prihvatam. Ne mora nužno džabe.
 
Imam ja neki procesor, P4-531@2,8GHz (sl8pp). Možda i ram, ali to već moram da proverim.
 
Da se i javno zahvalim članu @zamzung na komponentama, doneo mi čovek na noge 🙂

Pišite ako ima viškova po fiokama, mogu i ATA kablovi i sl.
 
Imam par 478 kulera, jedan potpuno now a drugom fale nožice.
 
Da nema neko viska ddr2 ram memoriju ili neki dobar procesor za 775 socket?
 
Potreban mi je kuler za bartona, 462 socket. Imam neki thermaltake, dere se mnogo. Da li neko ima takvu egzotiku? :) Moze i zamena.

@ppredrag imam stipaljkice sa originalnog kulera za socket 775, zapravo imam celo pakovanje. Tri nogice cvrsto stoje, cetvrta malo zeza i ispada. Mogu da ti dam...
 
@The Filozof mi je dao nekoriscen kuler. U svakom slucaju, hvala na ponudi.

@Stefan1995 Imam ja e6700 koga sam takodje odavde dobio. Ispostavilo se da ga ploca na poslu ne podrzava. Ako hoces, javi, dacu ti.
 
IMG_20230605_203817794_HDR.jpg
Zna li neko koja mi štipaljka treba za ovaj držač kulera?
Ovo na slici su štipaljke za AM2 / AM3 i izgleda da nemam ništa starije...
 
Pogledajte prilog 392266
Zna li neko koja mi štipaljka treba za ovaj držač kulera?
Ovo na slici su štipaljke za AM2 / AM3 i izgleda da nemam ništa starije...

Mislim da imam ja jednu. Telo sam upotrebio kao hladjak za UV lampu. Pogledaću sutra po danu.

Da li neko ima one plastike što idu na matičnu ploču za procesor AM 4 na koje se kači hladnjak, i onu metalnu pločicu sa zadnje strane matične ploče ?
 
Nabavio platike, ostalo je da pogledam još za šnalu.
 
Ljudi, ako neko ima visak procesor i nalazi se na ovoj listi, neka se javi. Doslo vreme za zamenu starog Athlon X2 procesora :) Nije problem ni da platim po nekoj razumnoj ceni.
 

Prilozi

  • AMD.JPG
    AMD.JPG
    158.4 KB · Pregleda: 123
Poslednja izmena:
Da nema neko m.2 šraf za MSI plocu (b560 ako je bitno), cini mi se da je navoj uzi, isto kao na srafu. U zamenu nudim sa debljim navojem, ako nekom treba..

Ili ako znate link na aliexpresu da porucim odgovarajuci...
 
Da nema neko m.2 šraf za MSI plocu (b560 ako je bitno), cini mi se da je navoj uzi, isto kao na srafu. U zamenu nudim sa debljim navojem, ako nekom treba..

Ili ako znate link na aliexpresu da porucim odgovarajuci...

To je nabolje da ovako kupiš set



pa ako odgovara šraf ubaciš, a ako ne, zameniš i šraf maticu na ploči (odgovarajuće dužine) i sam šraf. Najveći je problem što nam to treba uglavnom "sad i odma" 😁
 
Ma usrafio sam ja njega direkt u plocu, nista mu ne fali 🤣 al ne bih bas tako da ga ostavim
Ne znam da li sam dobro objasnio, meni treba distancer koji se srafi u plocu, srafova imam kolko hoces...
 
^ ti distanceri dolaze uz ploču. Ako neki kolega ima ploču sa NVMe može da ti pozajmi. Mislim da su svi istih dimenzija.
 
^ ti distanceri dolaze uz ploču. Ako neki kolega ima ploču sa NVMe može da ti pozajmi. Mislim da su svi istih dimenzija.

Nisu, danas su mi poslali iz Atoma tri komada - različita, pa da stavim koji odgovora.
 
^ ti distanceri dolaze uz ploču. Ako neki kolega ima ploču sa NVMe može da ti pozajmi. Mislim da su svi istih dimenzija.

Moguce, jedan sam sigurno dobio, a drugi onda moram da potrazim u kutiji od ploče, ali ona mi je u selu, necu skoro.
Ali se ne secam da su bila dva.. 😬

Edit: na sajtu su 2 kom na slici, mozda imam u kutiji.. Provericu pa javljam
 
Nisu, danas su mi poslali iz Atoma tri komada - različita, pa da stavim koji odgovora.
Onda ima razlika od ploče do ploče. Zato sam i rekao da “mislim” da su svi isti. Ako imaš tri probaj a sigurno će jedan da odgovara.
 
Nazad
Vrh Dno