Šta je novo?

Ako vam treba džabe

E ovako narode,treba mi neka graficka,snaga totalno nebitna,samo mi je bitno da je grafa u fullu ispravna,i da je pciexpress,treba mi pozajmica na neodredjeno vreme,mozda bi se koristila par meseci (do jeseni recimo)i onda bih je vratio vlasniku.Ako imate neku koja vam skuplja prasinu a ispravna je i mogli biste da je se odreknete na neodredjeno vreme-bio bih vam jako zahvalan!
 
Poklanjam kupon za popust od 2000 din. pri kupovini laptopa ili televizora u emmi-ju. Važi do kraja aprila.
 
pa ni ovo neće magično da ti stvori usb3? ili možda hoće?

šta radi ovaj kabl uopšte? ubodeš ova dva usb-a spolja i dobiješ konektor da front panel?
 
Poslednja izmena:
Da,siroki deo ubodem u 3.0 header sto dolazi uz kuciste za prednji usb,a ova 2 prikljucim pozadi na plocu,posto imam 4 usb 3.0 porta pozadi na ploci.
 
vireće ti kablovi iz kućišta i biće užasno ružno. plus nećeš dobiti usb3 brzine. jel ima usb3 pci kartica koje imaju header za tvoje kućište? elegantnije i lepše.
 
Nece to mnogo da viri,razlika u ceni je velika. PCI kartica min 25e,dok ovaj adapter kosta oko 5e. Ako ne nadjem adapter,onda cu najpre da dodam tih 25e (koliko bih dao za karticu) da zamenim plocu.
 
Ima li neko kungfu kuciste? Gledao sam ih na limundo, ali cene su bezobrazne...imam neke stvari za zamenu, pa ako je neko zainteresovan neka mi bacite pm...
 
@ketnet svaka cast!...
Meni bi trebao dvi to vga adapter i jedan pci-e 6 pin molex... Barem na zajam graficka mi je na servisu a stari 3870 nema vga i zahteva 6 pin molex (nemam na napajanju), trenutno nemam pc dok ne nabavim te dve stvari...
 
Ketnet is long gone...
 
dugih 6 godina ga nema, eeeeeeeeh...
 
... a i dalje ga spominju :smoke:
 
e nabavio sam molex samo jos ako neko ima dvi to vga bilo bi super
 
Možda čovek bude široke ruke pa naknadno nadoknadi to :d
 
Mislis ovo?

Kakvu to kombinaciju pravis sa Molex-om? :bottle:
e bas to, ma nemam taj molex za graficku nemam pojma ni gde ima da se uzme, treba mi makar na mesec dana dok ne stigne moja sa servisa... ali vidim da je problem sto sam nov clan tako da razumem ako nece niko da pozajmi...
 
javio mi se clan turok ali na zalaost prestigao ga je drugar pa sad idem po molex konvertor, hvala vam svima na paznji i pomoci a posebno turoku...
 
a što nema više lika?

Koliko me secanje sluzi - pocelo je sa cigancenjem i trazenjem muzickih zelja. Naravno. I ocekivano, dodao bih.
Ovaj bi ovo, onaj bi ono... izvoljevanje, kukanje, narucivanje. Ma, cigancenje, kao sto rekoh.
Tako, raspalismo malo sprdacinu i prozivku na konto takvih likova upravo Misko78, moja malenkost i jos par ljudi... zezasmo se medjusobno, prozivamo sve onako uvijeno u oblande. Ma, znas vec na sta mislim, dugo si na ovom forumu, znas kako to vec ide kada se nas par uhvati :D
Ketnet, nazalost, to nije shvatio kako bi trebalo, mislio je da njega zajebavamo, prozivamo i da mu se podsmevamo... sto nikako nije bio slucaj, naravno, covek je imao par zaista smekerskih poteza sa tim poklanjanjem svega i svacega. Medjutim, kao sto rekoh, on je to lose razumeo, naljutio se (iako smo mu u nekoliko navrata govorili da se to ne odnosi na njega), pa je pokupio prnje i otisao. U legendu. Za sva vremena.

Imas na prvim stranama, pretpostavljam, valjda niko nije brisao. Ja cu bas sad da potrazim, secam sa da je bilo baaas dobrih odvala, sa raznih strana :)


P.P.S. Ipak nema, sad bas iscitah... pobrisano je sve to, nazalost.
I nismo samo prozivali te "kukace", vec smo se i medjusobno cascavali sakom i kapom, u klasicnom bech duhu :d, i to 3-4 na jednog :p

Konkretno, naleteh u postu #341 na bar delimicnu potvrdu ovog sto pricam... evo citata iz istog, kao odgovor na pitanje gde je Ketnet nestao:
"Ma uplasio se posle one zajebanci*e , kad su space, animan, CAR i mislim Shiki trpali d0minat0ra ;)"
 
sećam se kad je tema tek otvorena, čitao sam tada, ali posle sam prestao da pratim, sećam se da je lik poklonio jednu 7600, posle nisam pratio... bzv što se odjavio...
 
Ispalo je nažalost tako, a stvarno su žickare debelo preterale, morali smo malo da opletemo po njima, čovek poklanja a neki isti samo kupe... Ipak se osećam malo odgovrnim...
 
Tako sam ja u oglase stavio jednom i neki krš na poklon... zatrpali mi ljudi inbox. Neverovatno kako se ljudi pomame kad je nešto džabe pa i kad im ne treba.
 
Nazad
Vrh Dno