Šta je novo?

Ako vam treba džabe

SCSI IBM DCAS-32160 2169MB !
mislim da je onaj uw160 ... onaj malo manji
konektor ... ...
ako se dobro secam.. mislim cak da je ispravno ...
smem li vishe stvari da stavim ili ko na oglasima samo jednu poruku !?


e da ja sam kod metropola na bulevaru / izmedju pravnog i etf ... :)
nosi onaj sto prvi zapljune ovde... posle na PP dogovor kad dolazi po isti

maxtor 2b020H1 20GB AT ...onako tanak hdd :) ...
ako se dobro secam problem je bio sto mi je buchan bio :) a server u spajzu pa ono ... smetalo nocu kad se
gleda tv :) ...

lan karta, bc001 ... ako se dobro secam krljachila se sa postojecim rtl 3 komada... te je arhivirana bila ( bachena u kutiju neku ) ...
 
Poslednja izmena od urednika:
Ako nekome treba poklanjam 486 zver :whip:

Upitanju je:
- "pleh" desktop kuciste sa svojim napajanjem
- IBM ploca sa integrisanim S3 grafom (mislim da je od 8MB), PS2 ubodi za mis i tastaturu, paralel i serial port i 2 USB-a :D
- 486 proc klokovan na 200MHz :Klanjanje (fsb se spusta preko budz prekidaca) sa 64kb cache memorije (externe)
- 4 x 16MB EDO ram-a
- Modem (mislim da je 32kb/s) VLB slot
- ESS zvucna sa malim pojacalom VLB slot

Fali samo HDD i rom-ovi

Poslednji put kada je paljen radilo je sve najnormalnije!!!

Kome treba nek' se javi i nek' nosi.
 
Ima li neko šrafove za kućište za montažu ploče i napajjanja a da je iz NS-a ?
 
Te sarafe imas na L***ndo, kolko oces, a za sitne pare...ja imam svega par komada ali nisam iz ns-a, mada, voljan sam da poslajem kolegom ako ti nesto znachi...
 
za sve vas kojima vam treba ponesto tako banalno, trebalo bi da posetite buvljak. ja sam jutros video:


1. Celeron D 512 2mB ram-a konfu za 1500 din (dao bi je za 1000)
2. hiljadu grafickih karata i pokvarenih hard diskova (ko zna moze i da ih opravi) sve po 50 dindzi, bila je cak i jedna 8800GT sa silent cooler-om (kad je silent, najverovatnije otisli kondenzatori)
3. sve bukvalno od tih sitnjurija - srafovi, kucista, optike, kojekakvi kablovi
4. Galaxy S najverovatnije kraden - 40 evra. dusa me zabole, imo sam samo 1000 dinara. a sto je najgore - ciga je imao i kutiju sa IMEI-jem i punjac. ciga ga izneo u 6 ujutru, otisao u 6 i 15.

nemojte da se stidite, zivimo u srbiji, a tamo na buvljacima se svasta prodaje, za 300 dinara mozes uzeti krdo kompjuterske opreme. ja sam za neku decicu do sad sastavio preko 4 kompa sve sa buvljaka.

ima i retro - videh danas plocu neku, nema shanse da je mladja od 1997, ima dva CPU socket-a, sa sve proceosrima i dva ogromna kulera, neki format veci od ATX, i neki cudan raspored, verovatno OEM server.
 
Poslednja izmena:
Ma znam da je banalno ali nekad i tako banalne sitnice zakomplikuju stvari .
 
svaki, dok je onaj na nbgd-u najmocniji. tamo cigani donesu i zivog terminatora, ponekad.
 
Nabavio sam šrafove , pozdrav .
 
Ja sam vise raspolozen za zivoga terminatora :D:D:D
 
sada ih nema, skajnet je skapirao kolika su cige opasnost, i poslao kineze iz buducnosti, da potisnu cigane, sta mislis odakle onoliki trzni centri kineza bre !? :d
 
ima i retro - videh danas plocu neku, nema shanse da je mladja od 1997, ima dva CPU socket-a, sa sve proceosrima i dva ogromna kulera, neki format veci od ATX, i neki cudan raspored, verovatno OEM server.

aaaaa koliko je para trazio za tu plocu sa cpu-ima ccc bemu misa sto ne zivim u bgd :D
 
100 dinara. u sustini tu plocu si mogao samo da okacis na zid, ili eventualno da modifikujes kulere u nesto. sto se mene tice - stock kuleri spadaju pod onu kategoriju - "ranije su se pravile kvalitetnije stvari"
 
HDD rack

3.5 " HDD rack. Kupljen davno, koriscen - nikad :p

Potreban strujni adapter i USB kabl. Strujni adapter vjerovatno moze od bilo kog drugog rack-a.

Slike:









Dogovor oko preuzimanja na p.m
 
Mene bi trebao bas bas bas neki ps2 produzni kablic jerbo mi je na tastaturu prekratjen od kad promijenih mesto kucista. Dobra dusa neka ako ima, ja ga nigde u Obrenovac grad ne nadjoh, od sutra cu i po Beli grad da jurim. :(
 
Meni bi trebalo ako neko ima od ostataka modovanja kucista plexija i tako tih gluposti sto moze da ostane viskova da smandrljam nesto :p
 
Samo da se zahvalim kolegi forumasu Cr0n1N-u na ljuaznosti sto mi je izasao u susret i poklonio mi produzni ps2 kabl! :)
 
Potrebno mi je kućište napajanja sa 12cm mestom za ventilator, može i 14cm, po mogućstvu da je crno, mada ga i ofarbati, može i celo crknuto napajanje, pa još ako ima crne konektore... :D može na poklon, za milku, kolu, a i za nešto malo para :D

A imam i nešto da dam: 5 s775 kačenja za coolere, 2 su i za s1156, jedno je od OCZ Vendetta 2, jedno od OCZ Vanquisher-a, dva su od CM Hyper TX3 (ova su i za 1156) i jedno ne znam od kog modela, ako nekog interesuje okačiću slike da prepoznate koji vam odgovara, naravno nije uslov da mi date kućište da bi ste dobili kačenja :)
 
Ako nekom treba, poklanjam za Kinder cokoladu. :D

-6 pin molex za graficke PCI-E
-VGA TO DVI adaptere
-SATA kablice
-ATA133 kablice
-AGP 9250 ATI Radeon ne radi mu DVI a VGA moze da se zameni (ima onaj pljosnati sto se cupa, inace ne radi ni on kako valja, ovako kartica ispravna)

A evo sta meni treba;

Jedna dvanaestica svetleca, ili neka neonka. Pa ako neko ima i hoce da se menja ili da proda za neke sitne novce, neka javi...
 
Vlab:

Imam da ti dam napajanje ali bez 14cm kulera, ne znam da li ti to resava problem? Nisam bas najbolje razumeo.

Mogu da saljem ako ti znaci nesto..
 
Treba mi neki bolji hladnjak sa sve kulerom za soket 775 .. treba mi nesto da hladim q6600 na 2.8 mhz-a ... Imam u zamenu svasta nesto .. a moze i za kolu i ostale grickalice.
 
Da li ko ima neki hdd do 10gb.koji mu skuplja presinu i ne koristi ga.Naravno ako treba platicu.
 
Postovane kolege forumasi. Zbog nemogucnosti mog budjavok auto flash plejera da cita foldere, potrebno mi je nekoliko microsd kartica ili flash diskova. Znaci moze i 256mb i 512mb, cak je preporucljivo sto starije i sto manje :) Castim neku kintu, samo recite. Zao mi da uzimam ove nove od 2-4gb jer nece biti popunjene, a fora je sto mi treba nekoliko manjih. Nadam se da ce mi neko pomoci. pozdrav!
 
Da budete zivi i zdravi i para dimate, ruke vam se pozlatile, udelite i pomozte, bice vam vraceno 10x. :d
 
Moja baba od sutra u 5 popodne, pa narednih 24 casa daje za dzabe, javite se na 0610/9998999, najbolji preformans dobija trodnevni put sa mojom babom u Banja koviljacu, polu pansion

u prevodu - PROMENITE BRE IME TEME!
 
Daj neku sliku babe.
 
Nazad
Vrh Dno