Šta je novo?

Ako vam treba džabe

Ako ima neka dobra dusa, da ima neki BILO KAKAV CRT televizor, neka se javi.

Televizor je namenjen dvoje dece ciji je otac imao srchani udar i preminuo, a njih dvoje ne da nemaju ni komp, nego chak ni televizor. PC cu ja da im obezbedim, jer imam da sastavim nekakvu konfu, fali mi jos samo hard disk, televizor nemaju, jer su prebaceni da zive kod tetke, koja radi kao vaspitacica + nocnu smenu na nekakvom salteru, i jedva je nabirala za sebe.

ukoliko treba kompenzacija u vidu nekakvog novca, ni to nije problem, samo mi izadjite u susret da date nekakvu normalnu cenu, ako zaista imate nekakav starinski teve, koji ne palite. velicina nije bitna.
 
tuzno je procitati ovako nesto,
druze,ja imam 15ticu monitor crt ako ti je od pomoci.
 
hvala ti puno, snasao sam se za monitor, popravio sam svoju staru 17icu 753 samsung. samo jos hard disk, jer nemam vise ni jedan, odnosno imam gomilu pokvarenih ATA maxtor od 40 i 80GB. nagora serija hard diskova, samom cinjenicom da ih imam 7-8.

nabavice se valjda, hvala ti jos jednom, ako bude kasnije potrebe, seticu se da ti se avim.
 
Ako ima neka dobra dusa, da ima neki BILO KAKAV CRT televizor, neka se javi.

Televizor je namenjen dvoje dece ciji je otac imao srchani udar i preminuo, a njih dvoje ne da nemaju ni komp, nego chak ni televizor. PC cu ja da im obezbedim, jer imam da sastavim nekakvu konfu, fali mi jos samo hard disk, televizor nemaju, jer su prebaceni da zive kod tetke, koja radi kao vaspitacica + nocnu smenu na nekakvom salteru, i jedva je nabirala za sebe.

ukoliko treba kompenzacija u vidu nekakvog novca, ni to nije problem, samo mi izadjite u susret da date nekakvu normalnu cenu, ako zaista imate nekakav starinski teve, koji ne palite. velicina nije bitna.


Au...jadnici...imam jedan s775 cooler, krastavac nemam nista drugo, ako ti treba dacu ti...
 
javicu ti, konfa je 775, ima stock kuler, koji jos nisam stigao da upalim, usled nedostatka tog hard diska. radila je pre 6 meseci, valjda radi i sad
 
Imam neki stariji TV koji skuplja prasinu. Jedina mana je sto je slika tamna i mutna (mada moze da se gleda) i to sto sam ja u Šapcu.
Ukoliko ne nadjes TV u BGu u narednih 10tak dana javi se pa da ponesem kad sledeci put budem dolazio.
 
to bi bilo odlicno, jesi iz beograda ?
 
ako neko ima adapter za Apple Cinema HD 23" alu, barem za pozajmiti da vidimo da li radi
 
@ igoritza
imam nekakvu tv-kartu koja mi potpetljava noge.
Rado cu ti je prepustiti kad se vrnem u bg,ako se ne snadjes do tad.
stara je.sumnjam da ce hteti na 7ici
 
jel ima neko prazno kuciste da mu ne treba?
 
Ima li neko plocu za 478 socket? Treba mi da popravim jedan komp drugarici i njenoj decici... Javite na pm. Naci cu nesto da poklonim ovde, da se oduzim...

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
slika-lim-za-zatvaranje-.jpg


Ima li neko ove limcice sto zatvaraju donju stranu kucista ispod graficke kartice?
 
^
Ima
 
Poslat cu ti . Javi koliko ti treba i adresu.
 
Samo da se zahvalim csozsop-u covek mi je poslao backplate za kuciste i to ni manje ni vise nego 15komada sad imam i za rezervu jos jednom hvala na posiljci i ziv bio cheers
 
cheers
 
ima li neko video-in-out kablove za leadtek tv kartu ?
 
Ako ima neko da mu je pretekao zatamnjeni plexi, potrebno mi je parce 10x15cm. Modujem prednju masku Aquagqte max-a a cisto sumnjam da mogu da nadjem negde da kupim tako malo parce :D
 
Je l' ima neko male hladnjake za memoriju? Treba mi da zalepim na hd 5770, dosta se greju. :)
 
Dajte jedan HDMI kabel za Dz dabogda vam deca bila zdrava i prava :D
 
Jel ima neko one srafove na koje se srafi maticna (treba mi 6kom), imao sam staro kuciste sa koga sam mislio da ih uzmem ali se ispostavilo da ne mogu da ih skinem jer su zaliveni. Ako neko ima pojma nemate koliko bi mi znacilo treba mi da postavim hladnjak. Castim, placam, sta god...


 
Poslednja izmena:
slika-lim-za-zatvaranje-.jpg


Ima li neko ove limcice sto zatvaraju donju stranu kucista ispod graficke kartice?

Trebalo bi i meni nekoliko komada :). Konstantinos ne odgovara na pm, a meni bi trebali hitno (najbolje sutra) da ih isplastificiram zajedno sa kucistem. Ako odgovori sutra super, ako ne odgovori, bio bih veoma zahvalan (pivom :d) ako neko ima. Treba mi najmanje 3 ali pozeljno bi bilo 5, jedini uslov je da moraju biti isti, dolazim da preuzmem bilo gde da ste u Beogradu.
 
Nazad
Vrh Dno