Šta je novo?

Ako vam treba džabe

Ima da se kupi grill u MikroPrinc-u i Kelco-u (ex. RadioKlubu), 100-150din. Negde sam stavio i linkove ali me mrzi sad da trazim.
 
Ima da se kupi grill u MikroPrinc-u i Kelco-u (ex. RadioKlubu), 100-150din. Negde sam stavio i linkove ali me mrzi sad da trazim.

Ma znam da ima u mikro princu ali pazi kupim za 150din dok mi donesu expresom do Krusevca ispadne 500rsd kao prosli put za 1 grill 500rsd :zgran:.
 
ja znam jednu babu sto daje za dzabe .. (ajd promenite naslov thread-a molim vas lepo)
 
da, slažem se da bi mogao da se promeni naslov. a što se grilla tiče moj prijateljski savet ti je da se otarasiš i toga i onog lima na kućištu radi tišine...
 
Ma nisam ga ni stavio tako da ne moram da ga se otarasim :p, bar ne jos ali stavicu ga neako mi se djasvi.
 
Ima li ko sta ovakvo? Za thermaltake kuciste... Bio bih jako zahvalan. Potreban mi je jedan ili dva komada. Javite na pm.
 

Prilozi

  • pciplate.jpg
    pciplate.jpg
    129.9 KB · Pregleda: 92
ovo možeš sam bušilicom da napraviš, mada ti ja ne preporučujem jer će ti se komp na tom mestu puniti prašinom

Ne treba mi zbog rupa, vec zato sto se lako montira, imam Thermaltake kuciste... Pa mi treba originalna toolles zagradica iliti "pci bracket".
 
ima onih magnetnih filtera koji se montiraju sa spoljne strane kućita, lako se skidaju i čiste, a nisu ni skupi nešto, možda bi ti pomogli...
 
Meni treba kuler za HD4850. Ako neko ima neka se javi!!! ako pase kuler sa 3850, welcome takodje! u pitanju je referentna verzija 4850...
 
moj predlog ako ne nađeš kuler: skini vent i stavi jednu dvanaesticu preko grafičke da duva u nju. zavežeš je sa onim malim tankim plastičnim vezicama za kablove i ko bog. ja sam to uradio na 6800gt, ali ne zato što joj je crkao vent, već zato što je zujalica, sad mi je komp mnogo tiši...
 
moj predlog ako ne nađeš kuler: skini vent i stavi jednu dvanaesticu preko grafičke da duva u nju. zavežeš je sa onim malim tankim plastičnim vezicama za kablove i ko bog. ja sam to uradio na 6800gt, ali ne zato što joj je crkao vent, već zato što je zujalica, sad mi je komp mnogo tiši...

ali imam samo golu karticu :D
 
Da li neko od forumasa ima negde u budzaku cpu kuler za AMD Duron socketA(462)?
 
da li ima neko T klip za ARCTIC COOLING Accelero S1 Rev.2?

ovaj sa slike, imam onaj dole jedan L, ali nemam T.

U zamenu moze cokolada, Coca Cola ili sl. ;)
 
Ako neko ima onaj nastavak (racvu) da sa molexa ide napajanje za jedan ili vise ventova, 3pinski ili 4pinski, nebitno.
Kontakt na PM.
 
Meni treba plastika za plocu koja drzi kuler mislim da pasuje sa svake am2/am3 ploce ako neko ima a netreba mu bio bih mu zahvalan evo i slike.
 

Prilozi

  • cpu-cooler-step-2_large.jpg
    cpu-cooler-step-2_large.jpg
    223.8 KB · Pregleda: 81
  • M4A78TE_18.jpg
    M4A78TE_18.jpg
    202.2 KB · Pregleda: 58
  • !B)j74NQCWk~$(KGrHqQOKnEEvyFryCfnBMOCMKJTbw~~_35.GIF
    !B)j74NQCWk~$(KGrHqQOKnEEvyFryCfnBMOCMKJTbw~~_35.GIF
    7.7 KB · Pregleda: 57
Poslednja izmena:
Potrebna mi je ova nogica, ako neko ima viska ili ako zna gde ima da se kupi :)

Nogica je od kucista Xaser II a pasuje i od Chieftec Dragon DX-01 (DG-01)
 

Prilozi

  • nogica.jpg
    nogica.jpg
    11.2 KB · Pregleda: 72
Poslednja izmena:
Ima li neka dbra dusa iz Beograda da poseduje S/PDIF optical i coaxial bracket (nesto kao na slikama otprilike), a da je voljna da isti ustup?:d
 

Prilozi

  • original.jpg
    original.jpg
    16 KB · Pregleda: 69
  • pdif-out-coaxial-optical-bracket-gigabyte-biostar-slika-5657018.jpg
    pdif-out-coaxial-optical-bracket-gigabyte-biostar-slika-5657018.jpg
    17.6 KB · Pregleda: 68
  • SPDIF%20cable.jpg
    SPDIF%20cable.jpg
    45.1 KB · Pregleda: 77
jel ima neko da mi da CRT neki, pa i da mi naplati 10ak evra ako bas oce, i flajku piva cu da dam pride ?
 
Da li neko mozda ima SCSI kabal? Treba mi da isprobam neki matori SCSI hard.
68pinski, valjda :)
 
Nazad
Vrh Dno