Šta je novo?

Ako vam treba džabe

Posto vidim da se ovde dele stvari, da okacim i ovde ono sto sam stavio na Retro razmeni:

Udeljavam :

2x4Mb EDO (valjda) rama sa 486tice koja sledi u produzetku
Tejas Instruments 486DX2 @ 80MHz
Motherboard Suntech MV4-V4S471/472P (fali joj "samo" gomila dzampera)
Graficka Cirrus Logic VLB CLVGA542XVL/H

A da li ovde mogu da kacim i HiFi tehniku, posto mozda uskoro usledi jedno massive ciscenje caletove radionice, pa mogu da ulete gomila neispravnih dekova/risivera/tjunera/kojestarija, mozda nekom zatreba za delove? (nista ne obecavam, naravno...)

Edit: Ako nekom treba sve ovo gore a da je iz BGa, mogu mu proslediti preko druga ako se javi do sledece srede...
 
Poslednja izmena:
Rekoh ajde da probam, ko pita ne skita...

Treba mi limcic i sli most za Asus A8N-Sli Deluxe, pa ako je nekome ostalo od neke tragicno preminule ploce, a ne treba mu i jos zeli da pokloni ili na bilo koji drugi nacina ustupi neka se javi.

Jos kada bi neko imao i originalni chipset kuler koji je ispravan... gde bi mi bio kraj.:banana::happy::banana:
 
ako je isti od m2n-e sli, onda imam sli :)
 
Ako nekome treba Crossfire mostić, poklanjam, par komada.
 
Poklanjam Celeron 600MHz, fsb=66MHz, SL4PB, made in Malezija
 
Ako nekom treba poklanjam Giga tech dzojped, ne radi mu krstic, i poklanjam Genius MaxFire dzojped bez krstica:d
Meni bi dobro doslo ako neko ima neku pokvarenu graficku ili slicno.
 
Ako neko iz NS ima neku spaljenu neku Biostar AM2 plocu (ili nekog drugog proizvodjaca,cini mi se da su srafovi na istom mestu kod svih am2 ploca), rado bih primio u trajno vlasnistvo drzac za procesorski kuler, da mi doticni ne visi k'o dzigerica vise :d...
 
Poklanjam:
Thermaltake TMG ND4 LCS, blok za vodeno hladjenje za 8800 GTX seriju ali samo onome ko stvarno hoce da ga koristi, nikako za dalju prodaju.
 
ako bi neko hteo da mi pomogne da modujem bocnu stranu kucista (da se isece lim i stavi plexi ) ja bi to nadoknadio adekvatno majstoru :)
 
meni treba ako neko oce da pokloni (LOL @ rikvest) - micro SD adaptera. imam 4 micro SD kartice, i trebao bi mi adapter, bar jedan, a ne daje mi se bezveze 500-600 dinara za novu micro SD karticu ...
 
Ti se vratio "sa odmora"? :)
 
Ah, bilo mi je lepo na odmoru, zez opasan :)

eo ja da se javim sa nekim pokloncicima, ko oce nek se iscima do mene -

1. CF bridge
2. 3 pokvarena USB stika od po giga (snadjite se popraite)
3. kinez od 400W
4. E-SATA Bracket
5. 2x20W RMS zvuchnici 2.0, treba ih zalemiti na par spojeva. Thrust.

ko oce da uzme bilo shta od ovog, nek mi ponese jedan MicroSD/SD Adapter! :p
 
ako ti treba sa micro SD na SD imam ja par komada pa dodji ako ti treba :D
 
Monitor commodor 1084, naravno u boji, ostao od moje Amige:). Ispravan, rgb ulaz. Kažu može za poker aparat :).

PM
 
ako neko ima da pokloni, meni treba neki napajanje za sledecu konfguraciju intel prescott 3ghz 2gb ddr1 ram, 6800geforce 320gb hdd, 2 kuler. Samo mi treba dok ovi u radnju ne daju novi ocz napajanje...treba mi comp jer pisem diplomski i do daljeg nemogu da psoaljem napajanje u servis...
 
ako neko ima da pokloni, meni treba neki napajanje za sledecu konfguraciju intel prescott 3ghz 2gb ddr1 ram, 6800geforce 320gb hdd, 2 kuler. Samo mi treba dok ovi u radnju ne daju novi ocz napajanje...treba mi comp jer pisem diplomski i do daljeg nemogu da psoaljem napajanje u servis...

Ima ;).
Gore na pocetku strane.

eo ja da se javim sa nekim pokloncicima, ko oce nek se iscima do mene -
3. kinez od 400W
 
ah, kinez otishao, kasnite mnogo :)
 
i dalje vazi....hitno treba mi napajanje...svejedno dali ej kinez...i hocu kineza, ako mi neko nudi corsair od 1000 w to necu uzeti lol, salu an tranu javite se
 
20111219.JPG


Poklanjam neispravan Hansol 900P 19" CRT. Verovatno je stradao visokonaponski trafo, a meni se zaista ne cima da ga popravljam.
Ako se niko ne javi u roku od dva-tri meseca, najverovatnije će završiti u kontejneru.
 
Potrebna:
- S775 "X štipaljka" od nekog ThermalRight coolera (npr. TRUE)
- AM2 "štipaljka" za ZALMAN CNPS9000 seriju

na poklon, prodaju ili zamenu, sve osim nature dolazi u obzir. :D
 
Poslednja izmena:
Imam ja ali sam iz Subotice,ako si voljan da platish transport,poslacu ti ga :) Bele je boje,kontam da je neki kinez al je lepo ochuvano ..
 
imam ja nekog kineza, mozda nije da se ovako koristi malo je plastika izguljena ali moze za modovanje
 
JBL daleko mi je to...

Dzo jel nije problem slicica? :) treba mi kuciste za modovanje da drzim moje komponente u njemu dok ne zavrsim mod mog centuriona

hvala :wave:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno