Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

pokupio sam sav krs na epicu i propustim dragon age....
 
Company of Heroes 3 -----> Night Fighters Overwatch Bundle -----> AZCOH-4YDTD-GJPCY-BXWHX
Pokémon GO -----> Poffin and Max Potion -----> 6D2G6962HCRSP
Call of Duty: Mobile -----> AK117 - Pop Idol Epic Weapon Blueprint -----> BTEIZBEJFIZ7F7

100 Doors Games: Escape from School -----> Igrica za LegacyGames -----> V306K-IPV8H-ELDHL -----> https://promo.legacygames.com/100-doors-escape-from-school-prime-deal/
 
Uz Farmera na Epic-u ima i jedan free addon...
 

The Callisto Protocol Global Steam - za manje od 5 €​



Ova igra je grafički zahtevna
 
На страну то што је један од 2 главна лика транс особа (ваљда сам погодио термин, лол), сама игра је фина за одиграти >>>

 
Do 9. juna je ova igra iz domace kuhinje na akciji. Kontam da je 5.99 fer dil za ovo, ko nije probao.

 
3 meseca Game Pass (PC verzija koliko vidim) uz Nvidia App

ovo nije aktivno za sve, samo sa novijim karticima?
  • Open either GeForce Experience or the NVIDIA app beta with a GeForce GTX 10 Series or newer desktop PC or laptop
konkretno pitanje, jel oze ovo da se aktivira sa Geforce gtx970 kartom? :D
 
trenutno ne moze niko :) temporally down for maintenance
 
ovo nije aktivno za sve, samo sa novijim karticima?
  • Open either GeForce Experience or the NVIDIA app beta with a GeForce GTX 10 Series or newer desktop PC or laptop
konkretno pitanje, jel oze ovo da se aktivira sa Geforce gtx970 kartom? :D
Serija 10 je iz 2016. Nije bas da se zahteva poslednja rec tehnike.
 
HB mesečni.


Interesantan je zbog igre Miasma Chronicles. Igra je nova. Ocene odlične. Evo jedne recenzije



Osim ove igre tu su i :

  • Empyrion - Galactic Survival
  • Knights of Honor II: Sovereign
  • Warhammer 40,000: Battlesector
  • kao i još neke manje bitne i neke koje će ted dodati
 
Evo kod za 3 meseca game pass ovo preko nvidia app, mora nalog koji nije koristio pass nikad
X2YF3-7QGVC-2GDVK-WRVGT-YMXCZ
 
Meni je vec zadnjih nekoliko choice-ova bas lose. Nikad brze ne odradim "skip a month".

Oni već par godna nemaju dobre bundlove kao na početku. Ovako povremeno može da se ubode po nešto dobro.
 
Odlicna je Miasma,po meni mnogo bolja od mutant koji su radili pre nje, Svakako preporuka ko voli takve igre eto ako je vec member nek joj da sansu
 
Meni se Mutant nije mnogo dopao. Imam i DLC. Preporučujem

The Ascent​

 
Meni se Mutant nije mnogo dopao. Imam i DLC. Preporučujem

The Ascent​

Odlicna je Miasma,po meni mnogo bolja od mutant koji su radili pre nje, Svakako preporuka ko voli takve igre eto ako je vec member nek joj da sansu

Izvinjam se. Nisam proveravao. Može da se kupi za 3,12€ na Kinguinu. Za plaćanje može i PayPal.
 
Nazad
Vrh Dno