Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Kakva su vam iskustva sa GAMIVO?

U prethodnih godinu dana sam imao kupovine kod njih preko 200 evra i nikad problem nisam imao do danas. Danas kuppih klincu 4x10$ PSN card i 1 od ta 4 je već iskorišćen...

Digao tiket, i dok čekam odgovor, zanima me da li je neko imao loše iskustvo...i kako je rešavano?
Dosta sam kupovao kod njih i nijednom nisam imao problem. Samo gledam da prodavac ima veci broj prodatih igara i dobar review score od usera i to je to
 
Skoro samo kod njih kupujem i nikada nisam imao problem
 
Dobar bundle:
 
Ja sam tamo kupio samo win 10 pro key za 2 pc-a i nisam imao problema. ali znam da sam pomislio da cak i ako puknem nije velika kinta.
Koliko vidim oni su dashboard, tako da vrv iskustvo zavisi od individualnog "prodavca" :D
 
Cook, Serve, Delicious! 3?! free na Epicu
 
Odličan bundle

 
Ajd' da pitam, jer je tema gde naći jeftinije - akcija, popust i sl...

Prvo koja je razlika između Bloodborne: Complete edition i Bloodborne: Game of the year edition?
Koliko sam ja video samo u naslovnoj slici.

Drugo, da li je uzimao neko nešto od igara za PS sa consogame.com ili sa smartcdkeys.com , da li su ti sajtovi legit, jer su tu dosta (duplo) povoljnije cene za ovaj naslov nego na PSN store, gde traže 35 baksa za sedam godina staru igru.
Ako imate neki drugi proveren sajt za preporučiti, samo napred...

P.S. Imam već orginalnu u okviru PSPlus, ali nema DLC, pa bih kupio odmah neko izdanje koje ima sve u jednom da se ne zezam sa kompatibilnošću a i da mogu da igram ako eventualno ne produžim PSPlus...
 
Base igru uzmes iz ps plus kolekcije i posle kupis dlc za 10$ kada je na popustu..
Tako sam ja uradio, USA nalog.
 
Hvala, kao što rekoh zanima me isključivo digitalna verzija, ali ne i kupovina preko PS Store po ovim cenama.
Iskreno da kazem, ostatak teksta nisam citao. Pa se izvinjavm na polovicnim informacijama.

Znam da sam svojevremeno drugaru uzeo za rodjendan Bloodborne GOTY u kutiji za PS4 na KP za 10 evra. Disk bio netaknut.
 
Base igru uzmes iz ps plus kolekcije i posle kupis dlc za 10$ kada je na popustu..
Tako sam ja uradio, USA nalog.
I to je opcija, ali onda moram produžavati PSPlus koji mi je njesra jer ne igram MP, a igre koje dele su većinom krš, a ovako ima na ovim sajtovima za 13,77USD GOTY edition i ne mislim...
Samo još da mi neko potvrdi da sajtovi koje sam nabrojao nisu neki scam...ili predloži neki drugi sajt...

Ili da neko sa foruma koji ima ovu igru GOTY verziju u digitalnom formatu podeli nalog sa mnom, u režimu nosilac-gost, za novce naravno... ;)
 
Ako ti radi citac na konzoli, pozovi ovog coveka pa neka ti kaze jel ovo sto prodaje GOTY ili nije. Slika jeste od GOTY ali pitanje je jel stavno to to sto prodaje.

 
Ako ti radi citac na konzoli, pozovi ovog coveka pa neka ti kaze jel ovo sto prodaje GOTY ili nije. Slika jeste od GOTY ali pitanje je jel stavno to to sto prodaje.

Ma ne prodaje on fizičku kopiju igre, nego nalog.
Baš ako ništa ne nađem iscimaću ga da vidim šta se nudi i pod kojim uslovima.
 
Ajd' da pitam, jer je tema gde naći jeftinije - akcija, popust i sl...

Prvo koja je razlika između Bloodborne: Complete edition i Bloodborne: Game of the year edition?
Koliko sam ja video samo u naslovnoj slici.

Drugo, da li je uzimao neko nešto od igara za PS sa consogame.com ili sa smartcdkeys.com , da li su ti sajtovi legit, jer su tu dosta (duplo) povoljnije cene za ovaj naslov nego na PSN store, gde traže 35 baksa za sedam godina staru igru.
Ako imate neki drugi proveren sajt za preporučiti, samo napred...

P.S. Imam već orginalnu u okviru PSPlus, ali nema DLC, pa bih kupio odmah neko izdanje koje ima sve u jednom da se ne zezam sa kompatibilnošću a i da mogu da igram ako eventualno ne produžim PSPlus...
Ove sajtove koje si naveo oni prodaju naloge. Ja bih to izbegavao.
 
Ove igre su postale besplatne, dev je umro skoro, i rešili su da daju igre za dž.

 
Niko ne pominje nove dve igre na epicu.
Paket itema za destiny 2
Ring of pain
 
Nazad
Vrh Dno