Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Kako bre preko ruskog regiona uzimate, zar to prebacivanje ne moze da zapadne u oko CDPR-u i da banuju kasnije naloge?
Ovako...


Kad preračuna USD u rublje, inflacije i td, uglavnom ispadne cena znatno povoljnija nego bilo gde drugde.
E sad, umeđuvremenu je Hola VPN zaribao, ali radi i sa Touch VPN addonom za Chrome...

EDIT: Inače zanemari ovo što je pisala neka Minja u ovom screenshotu, ispostavilo se da joj je slučajno obrisana neka random free igra (verovatno je zabagovala pa sama izbrisala), koju je kasnije uredno dodala. Tako da ne briše niko ništa, niti suspeduje naloge. Jedino što može da se desi da igra sa ruskog GOG ima jezičku podršku samo za taj region, ali to sve lepo piše pre kupovine.

EDIT2: Znam da su mnogi kupovali sa turskog i argentinskog GOG ili Epic baš koristeći inflaciju da kupe jeftino, ali ja lično nisam nikad i ne znam kako funkcioniše...

P.S. nevezano za temu, znam da sam pre par godina sa Meranom Vostok sajta skoro džabalesku kupio sat iskoristivši inflaciju rublje, mislim da su to sad ispravili i da su sve cene u USD... Tako ko lovi te nestabilne zemlje, može lepo profitirati na inflaciji...
 
Poslednja izmena:
Da.samo zbog geforce now sam uzeo original cyberpunk. Poceo sam da igram narodnu verziju na 3080. Al posto gubim rudarenje na toj kartici- shvatio sam da je geforce now i original cyberpunk jeftniji nego da igram piratsku igru na mojom 3080...uzeo sam danas neku 710 nvidia za geforce now.. i tako cu igrati.sve odlicno radi za sada...3000 din igra i 10e za geforce now za mesec dana.... A lepse da igram original kad je vec u mom specificnom slucaju jeftinije
Istina nisam detaljno testirao 710 jer sad za vikend cuvam dete pa nemam vremena.videcu sledece nedelje
 
Kako bre preko ruskog regiona uzimate, zar to prebacivanje ne moze da zapadne u oko CDPR-u i da banuju kasnije naloge?


Ja sam na Ruse prešao odavno, dok nije bila ovako rigorozna kontrola. Upumpavam novac na Steam vallet preko gift karice, koju mi šalje jedan drug, preko neke ruske banke. Sve u svemu kupio sam vrlo povoljno preko deset naslova. Posledni nalov je bio Everspace 2 pre order.
P.S. nevezano za temu, znam da sam pre par godina sa Meranom Vostok sajta skoro džabalesku kupio sat iskoristivši inflaciju rublje, mislim da su to sad ispravili i da su sve cene u USD... Tako ko lovi te nestabilne zemlje, može lepo profitirati na inflaciji...


Iskoristio sam i ja 😁
 
Pozdrav drugari,jel bi mogao neko da mi kupi igru sa instant-gaminga? ; Nemam paypal,naravno platio bi punu cenu igre plus preko za cimanje i transakciju itd.
U pitanju je Injustice 2


Na steamu je 50e,ovde 10.

Prebacio bih novac preko svoje banke vama pre kupovine naravno.
 
Moze na instant gamingu visa ili mastercard karticom, ne moras imati paypal.
 
Stvarno radi😅😀
Nije bila visa u ponudi last year čini mi se.
Dobro je što su uveli.
Brdo cheap igara na instantu.
 
Ja tipujem na battlefield V.
Od skoro je battleroyal deo BFVice, Firestorm, free2play.
 
Nije losa situacija za ruski Epic!Cyberpunk za 1250 RSD,Watch Dogs Legion za 800 RSD,Death Stranding za hiljadarku itd...Moze se probrati nesto!
 
Nije losa situacija za ruski Epic!Cyberpunk za 1250 RSD,Watch Dogs Legion za 800 RSD,Death Stranding za hiljadarku itd...Moze se probrati nesto!
Pazite se samo igara koje imaju dvojni DRM... Npr taj Watch Dogs ide preko Ubi Connect, pa moze da dodje na ruskom, ili sa ruskim titlom... Istrazite pre nego se upustite u to. Igre koje zahtevaju samo EGS su safe. Recimo Cyberpunk radi, iscitao da Red Dead 2 radi iako ide preko Rockstarovog DRM, itd...
 
Vodite racuna ako uzimate ubisoftove igre na epicu sa ukrajinskim/ruskim nalogom jer igre nisu na engleskom, imaju samo ruski jezik, ja probao sa ac odisseyom pre par meseci.
Preduhitrio me kolega za par sekundi 😄
 
Od mene preporuka za turski epic, znacajno su jeftinije igre, a nema nikakvih restrikcija po pitanju jezika.

Ghistrunner sam sada uzeo za 2,5$ sa kuponom.

Takodje pre-order za Kena Bridge Of Spirits je 7$ (bez kupona, ne vaze kuponi za pre-ordere).
 
@DBraveZ
Jel koristis neki VPN za kupovinu ili samo nalog na Tursku i kupuj!
 
Mora VPN. Kad kupis onda ti nalog zakljuca na tu zemlju iz koje si kupio, pa posle svaka kupovina trazi VPN (preko browsera), dok klijent startujes normalno s kompa i igras bez VPN.

Znaci, kupovina - browser + VPN. Igranje, normalno - Klijent, ulogujes se, igras, bez VPN. To je sve.
 
Tako je, moram VPN samo da platim.
Za igranje ne treba

Normalno placam (uz VPN) i preko telefona i preko PC-ja.
 
Hvala puno momci na odgovorima!Za ruski Epic sam znao da WD Legion podrzava samo engleski audio bez subtitla!AC Valhala radi normalno sa svim jezicima dok sam Immortals Fenyx Rising igrao sa nekim engleskim patchom koji su ljudi napravili na poznatom underground forumu i radi besprekorno!Sada sam napravio turski nalog i kupio WD Legion,pa me bas zanima dali ce biti neke jezicke restrikcije,a i cene su iste barem za ovu igru!Javljam bas kako je proslo!
 
Od mene preporuka za turski epic, znacajno su jeftinije igre, a nema nikakvih restrikcija po pitanju jezika.

Ghistrunner sam sada uzeo za 2,5$ sa kuponom.

Takodje pre-order za Kena Bridge Of Spirits je 7$ (bez kupona, ne vaze kuponi za pre-ordere).
Jesi li uzimao Ubisoft igre? Recimo, Immortals: Fenyx Rising. Da li imaju engleski jezik?
 
Uzeo sam ranije AC Origins i AC Odyssey i sve je ok. Nema Turska taj problem sa jezikom ni u jednoj igri, svuda ima engleski najnormalnije.
Naravno kada pokrenes igru pokrece se i Uplay ali sta da se radi..
 
Uzeo sam ranije AC Origins i AC Odyssey i sve je ok. Nema Turska taj problem sa jezikom ni u jednoj igri, svuda ima engleski najnormalnije.
Naravno kada pokrenes igru pokrece se i Uplay ali sta da se radi..
Nije to problem, jer može i nezavisno da se pokrene igra direktno sa UPlay. Najbitnije je to što ima engleski jezik.
 
Javljam bas kako je proslo!
Nije proslo nikako!Instaliram WD Legion bez problema na turskom nalogu i linkujem sa novim Ubisoft nalogom!Kada sam pokrenuo igru prebaci me automatski na taj novi Ubi nalog i trazi mi da ukucam key koji naravno nemam,a nema ni igre na nalogu!Sto je najgore od svega ne smem da trazim refund niti da pisem support-u,jer sam ja u Turskoj,Rusiji i Srbiji u isto vreme :D!Nije bas lepo pocela "saradnja"!
 
Nazad
Vrh Dno