Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Humble Bundle nudi jedan veoma zanimljiv softver. Radi se o Ashampoo Backup Pro 15 za 1€. Ja već imam Todo, ali uzeću i ovaj. Definitivno se isplati. Todo me je spasio jedno 4-6 puta posle "nadogradnje win 10". U kesisci mi stoje dva fleša. Jedan sa poslednjim win 10, a drugi sa Todo m :ROFLMAO:
 
Steel Rats besplatan na Steam-u, PES 2021 za $7.99 (znam da je pre bilo problema oko naše regije i aktivacije, nisam nikao uzimao PES pa nemam pojma jel sad radi sve ok, po onome što piše oko regije bi trebalo).
Da pakujem na steamu ovo sto ide free a super ponuda za PES. Hvala za ovo.

Na cdkeys ima Easter sale pa mozda neko nadje nesto zanimljivo
 
Humble Bundle nudi jedan veoma zanimljiv softver. Radi se o Ashampoo Backup Pro 15 za 1€. Ja već imam Todo, ali uzeću i ovaj. Definitivno se isplati. Todo me je spasio jedno 4-6 puta posle "nadogradnje win 10". U kesisci mi stoje dva fleša. Jedan sa poslednjim win 10, a drugi sa Todo m :ROFLMAO:
video sam ga i odmah se zainteresovao. Isto sam kao ti na easeus Todo, ali mi se ovaj nije svideo. Mnogo su mu basic opcije. Todo ima full, incremental i differential backup, što znači da mogu da radim jednom nedeljno, a da nemam 4 puna backupa za taj mesec. Takođe, šampon ima dve vrste arhiviranja, jedna se može otvarati u exploreru (veća), a druga ne, dok easeus ima samo jedan i mountuje se kao disk ili flash drive i mogu se povlačiti fajlovi odatle čak i bez restore funkcije. To mi je onako na keca bilo jasno iz kratkog videa.
 
Hvala na podeljenom iskustvu. Milsim da onaj ko je propustio Todo, može da uzme ovo.
 
Jel igrao neko The Crew 2, vredi li 9€? Vidim da je na akciji na Instang Gamingu, a igra mi se neka voznjica.
 
A Plague Tale: Innocence
gog kod ZA POPUST
N48C16D04708B6E667
 
A Plague Tale: Innocence
Код за попуст на GOG:
N48C777C4457AB9D8D
 
Jel igrao neko The Crew 2, vredi li 9€? Vidim da je na akciji na Instang Gamingu, a igra mi se neka voznjica.
Ja sam hteo za PS4 da uzmem, pa sam nasao trial i skinuo. Ono je katastrofa, osecaj voznje jako los a performanse jos gore. Mozda ima i za PC neki trial pa da skines i probas, ovo je bio trial koji traje 4h
 
Imate od danas tri besplatne igre na Epic-u.
Deponia, Pillars Of The Earth i The First Tree.
 
Besplatan Hitman 1 GOTY na Epic Store

Prošlog avgusta je Hitman 1 bio besplatan na Epic store. Ukoliko ste ga tada preuzeli ili kupili, trenutno ga možete besplatno unaprediti u GOTY verziju na sledeći način:

1. Dodati Hitman 3 Starter Pack na Epic račun: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/hitman-3--free-starter-pack

2. Otvoriti Hitman 3 Access Pass: Hitman 1 GOTY Edition stranu: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/hitman-3--access-pass-hitman-1-goty-edition-01

3. Na toj strani će i dalje biti cena za taj dodatak, ali klikom na taster kupi, cena će biti smanjena na $/€0. Kupite dodatak za $/€0 i to je sve!

Sada posedujete Hitman 1 GOTY i možete igrati sve Hitman 1 nivoe u okviru Hitman 3.

Ne znam koliko dugo će ovaj glitch biti prisutan, ali dobar deo dana je već prisutan na Redditu i još uvek nije zakrpljen.

Smatram nevjerojatnim da se karte Hitmana 1 mogu reproducirati i u Hitmanu 3. Nadam se da je sve u HD-u :)
 
Da li neko zna koji je regonal restriction za Control iz martovskog Humble Bundle-a?
Da nas nisu opet ubacili u RU/CIS/TR i sl. ?..
 
Znači da su nas za tu igru stavili u RU/CIS region, te da se igra može aktivirati ili igrati samo u tim zemljama. Bitno za one koji preprodaju ključeve strancima...

Koga interesuje uvek može da prođe kroz packages na steamdb i da vidi da li smo negde strpani za dati naslov....

Recimo, za Control:
 
GOG discount code od 85% za igricu "BATTLETECH - Mercenary Collection" (regularna cena 89,99e, sa kodom 13,49e) važi još 2d 16h

DNVEC486D3D34B6BEF
 
GOG discount code od 85% za igricu "BATTLETECH - Mercenary Collection" (regularna cena 89,99e, sa kodom 13,49e) važi još 2d 16h

DNVEC486D3D34B6BEF
i jos jedan
DNVE16B64F5AC5B940
 
I od mene jedan... dan i 20 sati do isteka

DNVE9D4EB882D3662D
 
Još jedana BR igra,danas počeo test,svi sa steama mogu da probaju
 
Nazad
Vrh Dno