Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Epic:

Oddworld: New 'n' Tasty

Ovaj leak od pre neki dan je za sada tacan:

ejjMIDEm.jpg
 
Bas skoro uzeh Alien-a. Metro 2033 je bio, mozda ce da daju last light.
 
Nek izbace Tropico i Metro... ostalo me i ne zanima [emoji23][emoji23]

Honor 8X [emoji108][emoji41]
 
Imalo ih ili ne na epicu, lista ima mnogo vise smisla od one druge.. Ne znam cime bi menadzment epica morao da se naduva, pa da daje sve ono za dz...
 
I opet pola tih igara ni nema na Epic-u. [emoji846]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk

Nema veze. Jedna od taktika Epica je bila da prilikom ubacivanja neke igre na store, tu istu prvo dele za dz, pa onda ide klasicna prodaja.

U svakom slucaju, dali su oni mnogo dobrih igara za ovo vreme, a sve sto dodaju je samo plus.
A i sama ova rasprodaja ima dobru ponudu.
 
Imalo ih ili ne na epicu, lista ima mnogo vise smisla od one druge.. Ne znam cime bi menadzment epica morao da se naduva, pa da daje sve ono za dz...

Realno, ona lista je ocigledno necija "lista zelja", a sigurno nije nesto sto bi moglo da se ocekuje da neko da za dzabe i to u dve nedelje. Cela lista samo AAA igre. Samo lud covek moze da poveruje u ono.
 
Na turskom Epicu je uz kupon Crysis Remastered samo 2e.
Ne kazem da vredi ni ta 2e (mada kao izbacuju neke patcheve da poprave igru), ali mozda ce nekome biti interesantno.

pretpostavljam da je slicna cena i na ukrajinskom ili argentinskom nalogu..
 
Na Epic-u je od danas The Long Dark.
Izgleda da je ovaj drugi leak legit. Treća tačna igra po njemu.
 
Poslednja izmena:
Trebalo mi je momenat dva da skontam koja je igra. A ja otvorio temu. Elem ako neko igra ne prati uplay objave:

Your Hyper Scape™ Rewards Pack* is now available in your game inventory.
 
Oprez za one koji imaju Epic Store na Ukrainu: Watch Dogs: Legion i Immortals: Fenyx Rising imaju samo ruski tekst, a engleski audio. Oba sam instalirao sa Ubisoft naloga i nije moguće odabrati engleski tekst. Za WD:Legion jeste navedeno da je moguć region lock jezikom, dok za Immortals tako nešto ne stoji na Epic store.
 
Na steam-u NBA 2K21 na popustu 67%. One day offer. Izađe nešto malo preko 20e. Traje do sutra predveče, ne znam tačno do kada, ako nekom treba.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Oprez za one koji imaju Epic Store na Ukrainu: Watch Dogs: Legion i Immortals: Fenyx Rising imaju samo ruski tekst, a engleski audio. Oba sam instalirao sa Ubisoft naloga i nije moguće odabrati engleski tekst. Za WD:Legion jeste navedeno da je moguć region lock jezikom, dok za Immortals tako nešto ne stoji na Epic store.

Vec sam pisao o tome. Treba izbegavati/biti posebno oprezan sa igrama koje imaju dvojni DRM, pogotovo Ubi igrama jer uglavnom moze da se javi neka zackoljica oko region lock-a. Takodje su se neki opekli oko AC Valhalla. Dakle, kupovati samo igre koje idu direktno preko Epic-a, a izbegavati UBI igre koje pored Epic-a, zahtevaju i njihov klijent/DRM.
 
Poslednja izmena:
Za sad' je ova lista tacna. Alien Isolation danas free na Epicu.

19th dec. - The long Dark
20th dec. - Defense Grid
21st dec. - Alien Isolation
22nd dec. - Metro 2033 Redux
23rd dec. - Tropico 5
24th dec. - Inside
25th dec. - Darkest Dungeon
26th dec. - My Time in Portia
27th dec. - Night in the Woods
28th dec. - Stranded Deep
29th dec. - Solitairica
30th dec. - Torchlight 2
31st dec. - Jurassic World Evolution
 
Ako neko naidje na povoljan cod warfare MP za pc neka piše.. Bio bih zahvalan...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Nesto mi se prigrao sims 4, ali vidim da je na steamu 50 evra sto je stvarno previse za igru staru 6 godina i za koju cu sigurno kupovati ekspanzije. Jel moze da se negde nabavi jeftinije? Ne bih instalirao origin za tu jednu igru.
 
Pogledaj na sajtovima tipa instant gaming, cdkeys i sl. Tamo su cene dosta nize za standard verziju oko 6-7 evra
Mislim da moras imati origin jer se igra pokrece preko launchera, mozda gresim.
 
Da, origin aktivacija


Inače, ovde gledam igre https://www.allkeyshop.com/blog/

Dodam ekstenziju za honey koji sam primeni najpovoljniji kod ako ga ima i ima mogućnost da prikaže cene tj istoriju cene za neki proizvod kao i da prati određeni prozvod. Jako korisna stvarčica

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno