Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Koliko sam samo igrao Trials Fusion. Sjajne igre. Preporuka.
 
Imam jedno pitanje.
Koliko vremena je potrebno, da Steam refundira novac?
Kod mene ce skoro 48h, ali novac nije vracen.

Sent from my Pixel 4a using Tapatalk
Cisto info-a radi, ako je PP, oko 10 minuta...

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Nije bio pp, nego direktno na karticu, i trebalo im je 4-5 dana, da ne proveravam sada.
Bitno, da su pare vracene. [emoji6]

Sent from my Pixel 4a using Tapatalk
 
Koliko sam samo igrao Trials Fusion. Sjajne igre. Preporuka.
Valjda će ovoga puta ljudi da čitaju forum i da ne postavlja i opet istu novost hahah

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Epic: Cities Skylines
 
Što mi drago, naročito zbog one slike koja je navodno "procurela" koja se delila masovno i po forumima, društvenim mrežama, diskord kanalima... Evo po FB grupama se ljudi žale. Pa nerealna je ono bila lista realno ,)

Inace, preko aplikacije nece da mi ucita prezentaciju igre, preopteretili sve :D
 
Opet se dele kuponi na Epicu, uzeh sa njima Death Stranding za 14e i Control ultimate edition za 6e.

To je moja Corona vakcina :S:
 

Nedostaje Arkahm Origins, cisto da se zna.
Jeste ga pravila druga firma, ali nista nije losiji.

Kako? :D Hocu i ja... :p
Control UE je $24... $24-$10=$14... $14>6E :D

Jos pocetkom godine sam Epic nalog prebacio na tursku valutu, i tako uzimam igre.
Upalim VPN, upalim EPIC launcher, pazarim, izadjem i ugasim VPN, i onda normalno upalis, instaliras i igras..

Ranije je mogao lako da se prebaci region, sada vise nisam siguran.
Mislim da ako si nesto kupio vec karticom, da ces tesko promeniti.

Naravno, moze uvek da se napravi novi nalog na tursku, argentinu ili tako nesto..
 
Poslednja izmena:
Aaaaaa... Gotcha... Ja imam jedan za UKR. Znaci ispade Turska jeftinija? Eto...

Edit: Ipak nije jeftnija... Sad pogledah ponovo... UKR za Control UE cena ispada oko 12.44E bez kupona. Ali mislim da ne moze kupon da se iskoristi u tEm slucaju...

Edit 2: Jel uzeo neko mozda Cyberpunk preko EGS preko nekog VPN-a? Jel sve radi OK? Ima Eng? Znam da je dosta kupovalo preko GOG-a, ali me bas interesuje EGS.
Jer ispada cena oko 16E sa kuponom ako se uzme preko Ukrajne...
 
Poslednja izmena:
Imao sam neku sicu na kartici pa reko ajde da potrosim i to malo sto imam!Ruski Epic!
State of Decay 2 Juggernaut Edition 488 RSD
Oxygen not Included 305RSD
 
Sta se dogadja ako na epicu neka od poklon igri bude ubisoftova igra a moj epic na ukraini? Da li ce da bude ridzn lokovana ili nece?
 
Kakvo je to pitanje, ako je besplatna u celom svetu, naravno da nije zakljucana za neki region.
 
Da li ima negde Batllefield 3 free?
 
Kod mene piše 9.13e
Edit:skontao,hvala.
 
Poslednja izmena:
^ Ajde ako neko može da objasni ovu situaciju sa Epic kuponima...

Koliko sam skontao dobiješ kupon na 10usd, kupiš igru za 6usd, odmah nakon kupovine dobiješ još jedan (drugi) kupon na 10usd i kupiš igru za 14usd (4 od prvog i 10 od drugog kupona)?
 
Imas sve na Epic sajtu sto se toga tice (minimalni iznos igre za koju je moguce primeniti kupon, itd...).

Sve su lepo objasnili.
 
10€/$ kupon vazi na igre preko 15€/$.
 
Na Epicu je, sa ovim kuponom, mnogo naslova sa najnižom cenom do sad. Npr. nekoliko izdvojenih (cena u dolarima sa kuponom za "srpski" Epic):

- Outer Wilds 4,99
- Assassins Creed Odyssey 7,99 za Standard Edition i 14,99 za Gold Edition
- Assassin's Creed Origins 4,99 za Standard Edition i 9,99 za Gold Edition
- Far Cry 5 4,99 za Standard Edition i 7,99 za Gold Edition
- Anno 1800 9,79 za Standard Edition
- Ancestors: The Humankind Odyssey 5,19
 
Epic:

Oddworld: New 'n' Tasty
 
@adder Metro Exodus i Darksiders III su takođe jako jeftini
 
Nazad
Vrh Dno