Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Gde bolje "sljakaju" starije igre- Steam ili GOG (citaj gde je bolja optimizacija starih igara za novije sisteme)?

Konkretno pitam zbog ovih SW bandla-

http://store.steampowered.com/sub/2103/?snr=1_614_615_starwarsmay42015_616_14

http://www.gog.com/promo/may_the_4th_star_wars_saber_bundle_280415


Vidim da se na Steamu zale da ne sljaka najbolje na Win7 dok je na GOG-u sigurno bolje sredjeno... Fazon je sto vec imam nekoliko SW igara na Steamu i samo mi ta "JK" kolekcija+ Republic Commando (i eventualno TFU) fali da kompletiram SW paket... A i ne daju mi se 20e GOG-u samo za 3 igre, tj ne duplilraju mi se vec postojece koje imam na Steamu...
 
Poslednja izmena:
Pa budući da je JK bio u HB skoro, a i Republic Commando, možda da pogledaš na G2A i sličnim mestima, jer sad valjaju te ključeve kontam jeftinije nego na Steam-u.

Što se tiče Jedi Outcast-a i Jedi Academy-a obe rade odlično u Steam verzijama, jer ih pređoh ponovo sad skoro. Za ostale nemam pojma.
 
Da li je dobra igra Might & Magic Heroes Online - Angel Starter Pack
 
@kenny86

hvala za info, ipak sam se odlucio da uzmem gog bundle jer ceprkajuci po netu procitah da ipak "rade bolju optimizaciju za stare naslove u odnosu na steam"...

+videh sada da je GoG ladno izbacio Act of War Gold edition...Instant kez na licu sam imao, jer je u pitanju odlicna stratetija na foru C&C Generals ali je nekako prosla ispod radara- u svakom slucaju preporuka... Jos kada bi samo nekako mogli da se dokopaju prava na Battle for Middle Earth 1 i 2...

Btw. jesam li ja lud ili su cene poprilicno otisle u nebo... Cak i ovi "popusti" mi deluju da su pre bili veci, odnosno bandlovi i neke igre na steamu su isle za manji novac? Ne mogu da zamislim kako ce da izgledaju letnje rasprodaje..
 
Kasno sam video a i nisam bas nesto u toku. Da li moze prosli humblebundle da se kupi? Ili kad prodje prošlo je?
 
Ne, prošli ne možeš više da kupiš kada istekne. No, ponavljali su slične bundlove do sada. Možda se i ovaj ponovi nekad.
 
GOG je davno dobio klijent, samo izgleda da su krenuli sad da dele alpha ključeve većem broju ljudi.
Simpa je, i što je najbitnije sada je moguće downloadovati/instalirati igru kroz samo jedan/dva klika.
 
@diyabolic
Da znaš u buduće ako nemaš dovoljno para, a želiš neki bundle, dovoljno je da uzmeš osnovni tier za dolar, i nakon što bundle istekne imaš dodatnih 30 dana da kupiš ostatak igara po onoj BTA ceni koja je bila aktuelna u trenutku kada si kupio bundle za $1.
 
@diyabolic
Da znaš u buduće ako nemaš dovoljno para, a želiš neki bundle, dovoljno je da uzmeš osnovni tier za dolar, i nakon što bundle istekne imaš dodatnih 30 dana da kupiš ostatak igara po onoj BTA ceni koja je bila aktuelna u trenutku kada si kupio bundle za $1.

znam ja to. odavno kupujem. nego nisam obratio paznju dokle traje, pa dok sam prebacio sa racuna na paypal prosao voz. radim i otprilike nisam kod kuce 13 satii paznja popustila
 
gde ima najpovoljnije Football Manager 2015 ?
 
GOG je davno dobio klijent, samo izgleda da su krenuli sad da dele alpha ključeve većem broju ljudi.
Simpa je, i što je najbitnije sada je moguće downloadovati/instalirati igru kroz samo jedan/dva klika.

Da li imaju neki achivment sistem kao steam ili još ništa od toga?
 
Poslednja izmena:
^ Ako neko već želi da kupi to, bolje mu je da uzme M&M bundle.
 
@rAMA

Ima po malo razlike. U HB je Gold, o ovo je Complete Edition. Ja već imam 4 i 5.

Nego imam jedan drugi problem. Kako na UPlay mogu da vidim koje DLC - eve ima igra koju posedujem. Ja sam malo pre uzeo Might & Magic Heroes VI: Complete Edition, a imao sam samo osnovnu igru. Kada sam hteo da ubacim ključ, neće da ga primi, jer kaže da igru već posedujem (a ja poseduejm samo osnovnu verziju)?!?!
 
Hvala druže, probaću kada skinem. Jeste UPlay malo retard.
 
Iz igre se otključava. Hvala darkodare
 
@rAMA

Ima po malo razlike. U HB je Gold, o ovo je Complete Edition. Ja već imam 4 i 5.

U bundle-u posebno imaš Shades of Darkness, što je jedina stvar koja nedostaje Gold verziji, tako da je sve tu. Jedino ako ti baš ništa drugo ne treba iz bundle-a, inače je samo $6.6 razlike za ceo bundle u odnosu na cenu completne H6 verzije :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno